-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
pamiętam aguś...:calus::glaszcze:pamiętam i nigdy nie zapomnę :( święta już zawsze będą się kojarzyć z twoimi skarbeczkami :(:( co się z wami stało psiaczki???:shake: i pomyśleć, że za parę godzin miną całe 2 lata... -
[quote name='emhokr']UWAGA!!! Wczoraj zaginął SASHA w miejscowości DUCZKI KOŁO WOŁOMINA!!! My wyjechaliśmy do Zgorzelca na sprawę spadkową, został z człowiekiem, który nie raz nim się opiekował! Wypuścił go na siku, nie założył mu szelek z identyfikatorem!!! Był widziany jeszcze raz w gospodarstwie ok. 20.30, my wróciliśmy o 23 i do 4 rano go szukaliśmy! Ogłoszenia porozwieszaliśmy, szukamy go cały czas! PIES JEST CIĘŻKO CHORY, ma padaczkę, DOSTAJE SPECJALISTYCZNE LEKI!!!! Jestem załamana i wkurwiona, bo skurwiel nie zastosował się do mojego zalecenia, że pies, bez naszej obecności, ma wychodzić w SZELKACH!!!! Jego nie respektuje jak nas!!! ZA ZNALEZIENIE NAGRODA PIENIĘŻNA!!![/QUOTE] boże :( dajcie aktualne zdjęcie, załóżcie mu wątek w zaginionych, może ktoś porobi w necie ogłoszenia....
-
ja korzystałam z takiego gazu przy 1 porodzie. najpierw faktycznie rozwesela, gdy skurcze nie są aż tak bolesne, troche ogłupia, czujesz się jak naćpana, gadasz głupoty....przy ostrych skurczach już nic a nic nie pomaga. mój mąż go wdychał, chyba z wrażenia....mi było po nim niedobrze. ja mimo nacięcia trochę pękłam przy 2 porodzie, choć dziecko było mniejsze niż za pierwszym razem. masażu żadnego nie uskuteczniałam i prawde mówiąc nie słyszałam o czymś takim. martwisz się brakiem objawów ciąży i brakiem dolegliwości??? :) a może w ciąży nie jesteś ;)
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
agaga21 replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='majqa']Bomba!!! :-) Tak 3mać Agago! :-)[/QUOTE](2/3 wykąpane) przydała by mi się też motywacja by zacząć sprzątać i gotować w końcu na te święta, bo coś nie mogę się za nic zabrać ;) najlepsze życzenia, przede wszystkim zdrowia i spokoju, by nic nie zakłóciło świątecznej atmosfery. -
[LEFT]duże pieski nie miały ochoty pozować, więc za karę mają tylko po jednym zdjęciu [/LEFT] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xyDcWWJAeoI/TvHBVi_FAuI/AAAAAAAADUg/LHUSa-L_5go/s720/IMG_2771.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-P8tSdz3RDEc/TvHB4pk00mI/AAAAAAAADUk/WzIPUFQwgPs/s640/IMG_2774.JPG[/IMG] lucyferra zażarła telefon, na szczęście stacjonarny i nie do końca. próbowała się też dobrać do moich ukochanych butów ale na szczęście w porę zostały uratowane. w ramach przygotowań do świąt, wykąpałam małego diabła oraz etnuśka. gamoniek popluska się jutro. rodzina się nam poważnie rozchorowała, więc święta spędzamy sami u nas w domu. z jednej strony to dobrze, bo nie muszę tyle szykować i odpoczniemy ale z drugiej strony trochę mi szkoda, ze względu na kamila.
-
[LEFT]lucynka-hrabianka śpi na oparciu kanapy, na kilku poduszkach i kocyku [/LEFT] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-I-Q8oaHDbGA/TvG_QmZBUiI/AAAAAAAADUA/IxwbNLW_NHU/s720/IMG_2720.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VGjTrdwNpMQ/TvG_kOeKwnI/AAAAAAAADUE/EzYi6ph_fAA/s640/IMG_2721.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gIMKEna-DKA/TvHANIO3hQI/AAAAAAAADUU/w1IBNaf0gnA/s640/IMG_2731.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RZH3KwvmcEk/TvHAm3YvmVI/AAAAAAAADUY/W13HQf97vkk/s640/IMG_2735.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PkeIUBbRiMU/TvHA7GvicEI/AAAAAAAADUc/Xg7jPF6epQs/s640/IMG_2737.JPG[/IMG]
-
lenka w sukience zrobionej przez babcię :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rFGyNdhXOrU/TvMwcLRLKeI/AAAAAAAADUs/Ggmya07WpCA/s640/IMG_2842.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QBVIc2ohBvM/TvMyyuq5rQI/AAAAAAAADU0/r_wPuZ0u_xI/s512/IMG_2820.JPG[/IMG] :crazyeye::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: matko i córko! co z niej wyrośnie jak już w tym wieku pokazuje mamie "palec"???:placz::diabloti: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PmCLZ3u3TcY/TvM0orbl6II/AAAAAAAADU8/ZbmRvXo9A3g/s720/IMG_2823.JPG[/IMG] zezolek:evil_lol::loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-eKh0oYUPwRM/TvM2BAZznvI/AAAAAAAADVA/S-ryXTr18_Y/s512/IMG_2856.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-K8LXTg-0gq0/TvNHr0uXtgI/AAAAAAAADVE/wSno2hg0FRU/s512/IMG_2851.JPG[/IMG]
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Na razie nie chce mi się o świętach myśleć ;-) Najgorsze, że to już za dwa dni. Nie za bardzo chce mi się cokolowiek robić, przez moje bolące plecy, do tego Biankę chyba jakiś diabeł opętał i nie idzie nic przy niej zrobić. Zaraz idziemy z Sebanem po karpie, bo dopiero mamy czas. Choinkę po raz pierwszy ubraliśmy w sobotę, ale ubieram ją na nowo kilka razy dziennie, ponieważ jest regulsarnie rozbierana przez Biankę i Honoratę. Inga tylko wyje, że jej demolują i "wsysko niscą". Do tego Honorata biega po tej choince jak wściekła, a chojak aż chodzi cały. Prezentów też prawie nie mam... jutro jadę do miasta. Także rewelacja ;-)[/QUOTE] to się uśmialam z tej waszej choinki :D dzisiaj w ramach świątecznych porządków wykąpałam dziewczyny. gamoń został na jutro. dziś też się dowiedziałam, że spędzimy święta sami w domu i już w ogóle nic mi się szykować nie chce. wcześniej to miałam chociaż motywację. mieliśmy iść na wigilie do szwagierki, miała być tam jej 4 os. rodzina + teść + nasza czwórka. w następny dzień wszyscy mieli przyjechać do nas. karol miał sie w wigilie przebrać za mikołaja i dzieciaki miały mieć radochę a tu się okazało, że córka szwagierki ma gorączke i kaszle a teść ma zapalenie płuc!! szkoda mi tych świąt ze względu na kamila, wiadomo, że w większym gronie weselej i bardziej "świątecznie" no ale co zrobić? -
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
agaga21 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
ja mam dobre przeczucia od samego początku, odkąd nowa dalciowa pani do mnie zadzwoniła :) -
uściskaj ode mnie dumkę :)
-
lazy, ty jesteś matką i ty zadecydujesz co zrobisz i nikomu nic do tego ;) niektóre dzieciaczki tylko na mm są chowane i też zdrowo rosną. ja jak patrzę na wysypkę mojej leny to też momentami mam ochotę przestawić ją na mm. wysypka już chyba z tydzień się utrzymuje, w końcu wczoraj i dziś wykąpałam ją w krochmalu z mąki ziemniaczanej. po wczorajszej kąpieli trochę załagodziło więc liczę na to, że zniknie w końcu.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
agaga21 replied to majqa's topic in Foto Blogi
iza, czytając o twoich kąpielowych wyczynach, zmobilizowałam się i uprałam pierwszego zwierza. jutro reszta będzie się pluskać :) -
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
agaga21 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
[quote name='kmk'] I jak tu nie wierzyć w święte mikołaje :) Dalcia przez rok była grzeczna to i prezent pod choinkę jej się należy :)[/QUOTE]dokładnie tak jak piszesz :D krzysztof, tobie również jeszcze raz dziękuję :):):)! gdyby nie twoja ogromna pomoc transportowa, to też nie wiadomo jak by się ta cała historia skończyła.mogło być tragicznie. -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='inga.mm']Choinkę???? Co to jest choinka? Przy moim inwentarzu mogę zapomnieć o choince[/QUOTE] no co ty! to wspaniały tor wspinaczkowy dla kotów! :D:D -
Moj zwierzyniec-moje psiaki i tymczasy-czyli dom wariatów ;)
agaga21 replied to kkasiiiar's topic in Foto Blogi
hej:) ale masz świetny zwierzyniec! jedno piękniejsze od drugiego! -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
hej:) jak tam? szykujecie się do świąt? my wczoraj z kamilem choinkę ubraliśmy. więcej nic mi się nie chce szykować ale jakoś się zmuszę dla dobra ogółu ;) . tymczasem życzę wam zdrowych i szczęśliwych świąt :) -
karolina, chyba nie masz neta ale jak tu w końcu się pojawisz, to przyjmij od nas najserdeczniejsze życzenia świąteczne :):):)
-
już dziś wam życzę wesołych świąt i głaski przesyłam ;) i zdrówka oscarkowi życzę
-
nie widać jej na stronie schroniska. ale bida :( marta, najlepsze życzenia świąteczne dla ciebie i twojego stada :)
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
dominika, jak tu zajrzysz, to przyjmij ode mnie i mojego stada najserdeczniejsze życzenia świąteczne :) -
mój mąż w młodości miał 2 szczury, które chodziły z nim do szkoły i siedziały całe dnie w....jego rękawie!:evil_lol: nawet nie chcę wiedzieć, jak musiały mu wtedy ciuchy pachnieć:shake::diabloti: [B] życzymy wam zdrowych i szczęśliwych świąt![/B] :)