-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
wczoraj na fb natknęłam się też na 5-tyg suczkę astkę wywaloną do kontenera na śmieci...nietrafiony prezent pod choinkę? :( brak sił by to ogarnąć, by po takich historiach żyć normalne, beztrosko, by być szczęśliwym człowiekiem, bo już zawsze jest świadomość, że wokół dzieją się takie potworności...na każdym kroku :( vito, a ty nie w drodze do poznania???
-
[quote name='Bonsai']Nijak, bo pod tę ustawę nie podpadają.[/QUOTE] czy w ustawie nie jest powiedziane że można hodować(rozmnażać) psy tylko rasowe-rodowodowe? wątpię by tam były same rasowce(o ile w ogóle jakieś rasowe tam są)
-
[quote name='LAZY']Nie wiem czy już ktoś Ci odpowiedział na to pytanie. Otóż Oluś ma tak podczas jedzenia (a raczej miewa, bo już bardzo rzadko mu się to przytrafia), że "zapomina oddychać" a potem jakby mu się nagle przypomniało że potrzebuje tlenu i łapczywie łapie oddech. Nie wiem czy to jest to samo co u Twojej Małej. Olek poza jedzeniem tak nie robił. Nie martwiłam się tym za bardzo i myślę, że chyba nie ma powodu do niepokoju. Oluś ma co prawda ASD (wada serduszka) ale raczej bym tego z nia nie wiązała, więc chyba możesz spać spokojnie.[/QUOTE]no właśnie lena tak robi, jakby zapominała oddychać i nagle jej się przypomina i próbuje wziąć nagle oddech i przez chwilę nie może. ostatnio to się kończy płaczem. martwi mnie to, że ona zapomina oddychać nie tylko podczas jedzenia. dziś, za chwilę idziemy na szczepienie to zapytam lekarke. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] A ten masaż to robić raz dziennie czy kilka razy?[/QUOTE]w zależności od potrzeb, jak go gazy męczą to taki masaż przynosi szybką ulgę bo się przesuwają w jelitkach i ....wychodzą na zewnątrz ;) nie jest to proste bo jak się maluch męczy to się napina i macha nóżkami ale masaż przyniesie mu ulgę prawie natychmiastową.
-
[quote name='rufusowa']o kurczaki! dawno mnie u Was nie było i widzę wielkie zmiany :) nie tylko nowy pies ale też nowe dziecko ;) Gratuluję ślicznej córeczki! :) i już składam życzenia Noworoczne ;) Wszystkiego najlepszego dla całego stada ;)[/QUOTE]jak już coś zmieniać to po całości!:evil_lol::evil_lol: dzięki za życzenia,wam również życzę wszystkiego co najlepsze :) [quote name='bira']Co za pytanie:mad:;) Najmłodsza:loveu:[/QUOTE]no wiesz, wszystkie moje dziewczynki robią minki i wszystkie są boskie:eviltong::evil_lol::evil_lol:
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']A wczoraj mieliśmy rocznicę... Birra osiem lat temu zamieszkała z nami:loveu: Oby jeszcze minimum osiem z nami została:loveu:[/QUOTE] to życzę jeszcze wielu wspólnych lat!!! wszystkie dziewczyny śliczne ale inga i te jej anielskie włosy-cudna! -
[quote name='bira']Ale ona minki robi :-) Boska jest :-)[/QUOTE]ale która?:hmmmm:;) [quote name='lula2010']Buba(TTB)jest "w spadku" po corce(chowalam od szczeniulka i nie oddalam),byla jeszcze kocia perska Niunia( 7.2010 TM,11-lat i rak pluc),ktora rzadzila wszystkimi;bulduzia Lula jest prezentem od corki i ziecia po stracie kotecki;jest rozpuszczona,rozpieszczona,niczego nie nauczona,ale bardzo przez nas kochana no i chodzi swoimi sciezkami:-)przymierzamy sie do adopcji buldozi z pseudo(SREM);czas pokaze czy ja dostaniemy,czekamy na tel z VIVY:-)[/QUOTE] lula, ciekawe masz zwierzaki. może galerię im założysz?:cool3: chętnie bym je pooglądała. czytałam na wątku pseudo, że pytałaś o bulwę. trzymam kciuki za adopcję :)
-
[quote name='Bonsai']Sąd Rejonowy w Kaliszu oskarżoną R. P skazał na 8 m-cy pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres dwóch lat oraz oskarżonego B. Sz na 4 m-ce pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres dwóch lat. Sąd zasądził również od każdego z oskarżonych nawiązkę w kwocie 1000zł na rzecz kaliskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Wyrok jest nieprawomocny. Rozprawa odbyła się przeciwko hodowcom psów w Stobnie i Pośredniku 16.12.2011r w Sądzie Rejonowym w Kaliszu. Sąd uznał oskarżonych winnych zarzuconego im czynu. Niestety Sąd nie orzekł przepadku psów oraz zakazu prowadzenia hodowli. Kaliskie Stowarzyszenie Pomocy Dla Zwierząt Help Animals złoży w w/w sprawie apelację. [url]http://www.calisia.pl/articles/12809-stobno-wyrok[/url][/QUOTE] a jak to się ma do ustawy, która od stycznia wchodzi w życie?
-
[quote name='lula2010']a z kolei bulwa francuska nie slucha nikogo ani niczego a jak sie ja dogoni to znaczy ,ze przyszla;-)[/QUOTE] dobre! muszę to sobie zapamiętać:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: lucynka jest młodziutka, nie ma jeszcze roku a ja ją od początku rozpieszczałam i niczego nie uczyłam, stąd te braki. mieszkamy na wsi i ładne chodzenie na smyczy nie jest tu koniecznością ale na pewno byłoby na smyczowym spacerku przyjemniej gdyby szła przy nodze, po jednej stronie, bez stresu, że się ją rozdepcze, bo niespodziewanie podejdzie pod buta:mad: bez duszenia się itp. morris chodzi pięknie ale nadal ma swoje lęki i obcych wymija szerokim łukiem, etna natomiast jak minie jej pierwsza ekscytacja spacerem, to przestaje ciągnąć ale etnę to mogę ze smyczy czasem spuszczać :) tylko ona może czasem zaznać "wolności" poza własnym ogródkiem.
-
Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia
agaga21 replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Też nie miał bym apetytu w tej sytuacji.[/QUOTE] :D:D tumisiu, bądź grzecznym pieskiem i zjadaj ładnie obiadki -
[quote name='lula2010']Od czego tu zaczac?Kamilek duzy-na pewno zaopiekuje sie siostra jak bedzie trzeba;corcia sliczna ,duuza ,widac ,ze rosnie jak na drozdzach;body "wymiata" i pewnie nie za dlugo "pojdzie"do ludzi,bo bedzie Lence za male(moj wnusio tez tak rosnie,jest z 19.10 2011 i w zwiazku z tym jego rodzice stale mnie upominaja,zebym za duzo nie kupowala ,bo nie wynosi);no a psiaki i ich foty "powalaja"na kolana ;o pocztowce Swiatecznej juz nie wspomne:-)[/QUOTE] ile pochwał i miłych słów!:oops: dziękujemy serdecznie:loveu: byliśmy na spacerku. rany! lucyna to straszna dzikuska! plątała się na smyczy, biegała z prawej na lewą, właziła pod nogi, pod koła wózka...oj, straszne braki mają moje psy w chodzeniu na smyczy, aż wstyd normalnie. nie wiem jak będzie teraz zimą ale na wiosnę to na bank będę codziennie zabierała pieski na spacery smyczowe. na zmiany, każdego dnia inny pies:evil_lol:
-
Moj zwierzyniec-moje psiaki i tymczasy-czyli dom wariatów ;)
agaga21 replied to kkasiiiar's topic in Foto Blogi
[quote name='kkasiiiar']Mocca juz Nasza na stale :) Dziekuje:) tak czasami jest ze jest w naszym zyciu pies ktory naprawde tak bardzo gleboko zapada w serce i tak wlasnie jest z Tora dla mnie będzie najcudowniejsza ;)[/QUOTE] u nas tym najbardziej wyjątkowym, najukochańszym psem był lecter, też odszedł przedwcześnie :( -
aniu, masuj mu brzuszek lekko uciskając ruchami kolistymi w kierunku wskazówek zegara. rób takie małe kółeczka, miejsce przy miejscu, tak by i one zataczały większe kółko na brzuszku(zgodnie ze wskazówkami zegara również) oj, nie wiem czy się jasno wyraziłam ale jedną reką usiłuję pisać w dodatku lewą więc trochę skrótami:oops: edit a po co to przepajanie?
-
[quote name='Donvitow']Oddaj jej kompa. Chce zobaczyć czy fajne foty wstawiasz.[/QUOTE]może chce cenzurę wprowadzić ;) [quote name='chita'] jezu te bodziaki sa genialne:evil_lol:[/QUOTE]będą za jakiś czas na bazarku:cool3: [quote name='kkasiiiar']No i tutaj tez dotarłam ;) Trójca świetna...Dzieciaczki cudne..body mnie powalilo!:diabloti:..idealne by pasowalo do mojej Małej terrorystki :D Musze wieczorem przysiąść i poczytac od poczatku :) Ale zglaszam obecnosc :) Moja Córcia akurat wibracji sie bala ? ale Twoja Lenka wie co dobre ;):D Edit: zobaczylam kartke!!! i padlam z wrazenia i ze smiechu :D[/QUOTE]witamy, witamy w naszych skromnych progach:evil_lol: jeśli chcesz czytać od początku, to będzie tego trochę...było tu sporo radości ale też morze łez....jak dla mnie ten blog jest cenną pamiątką, dostałam tu dużo wsparcia w najtrudniejszych chwilach......... lena nadal odsypia:crazyeye: miała krótką przerwę na jedzenie i zmiane pampersa, włożyłam ją do wózka i śpi... może jak jej się tak dobrze śpi, to wybierzemy się po obiedzie na jakiś spacer z kamilkiem, lucynką no i śpiącą królewną:evil_lol:
-
[quote name='chita'] niunia ma na imie Amelka (chociaz powinna byc Maryja bo ma ryja i ciagle sie drze:evil_lol:)[/QUOTE]o jezu!!!!!!!!!! ty wyrodna ciotko! :D
-
Moj zwierzyniec-moje psiaki i tymczasy-czyli dom wariatów ;)
agaga21 replied to kkasiiiar's topic in Foto Blogi
kasiu, widać, że mocca już się świetnie czuje jak tak szaleje :) czy ona zostaje u was na stałe czy jest na dt? a jeszcze wcześniej miałam napisać i zapomniałam, że tora była niesamowicie piękna, cudo po prostu... -
karolina, pokaż nam swoją bratanicę :) jak ma na imię?
-
Koniec tułaczki! Piękny wyżeł znalazł SUPER DOM !! :D
agaga21 replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
no nie! co za patałach! czy biorąc psa myśliwskiego nie zdawał sobie sprawy, że pies potrzebuje się wybiegać i trzeba mieć dla niego czas???poza tym nagle do 29 ma czas a potem już nie? no szlag mnie trafi!!!wywalić psa na zimę do schroniska???!!!! psa po przejściach! to niewiarygodne jacy popaprańcy udają miłośników zwierząt! -
[quote name='Florentynka'] Natomiast niesamowitym odkryciem jest mój pies. Ja nie wiem, skąd on wie, ale wie. Na spacerach jest wobec mnie tak delikatny i opiekuńczy... Nieprawdopodobne. Jak gdzieś jest stromo, ślisko czy inny trudny teren to pies mnie eskortuje, staje tak, żebym w razie czego mogła się na nim oprzeć albo przytrzymać. Jeśli to ja trzymam smycz pies jest ślepy i głuchy na zaczepki ze strony innych psów idzie równiutko, zero szarpania czy ciągnięcia. A nie jest, bynajmniej, ani łatwy ani szczególnie dobrze wychowany.[/QUOTE] możliwe, że psy czują. moja cała trójka na 1,5 miesiąca przed moim porodem zaczęła sikać w domu, gdzie popadnie:mad:. gdy pojechałam rodzić, wszystko zniknęło:crazyeye:! czyżby postanowiły przygotować moją cierpliwość na przyjście małego siusiumajtka?:cool3::evil_lol::evil_lol: florentynka, ty też staniesz się profesjonalistką gdy twoje młode się pojawi po tej stronie ;) wszystko przychodzi instynktownie zazwyczaj.
-
Wigilijna Sonia znalazla wspanialy dom w Krakowie!!!
agaga21 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
justyna, popraw ten błąd w tytule może, bo nie wiadomo o co chodzi. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
agaga21 replied to majqa's topic in Foto Blogi
iza, bardzo współczuję :(:( -
[quote name='justysiek']jest piekna :)[/QUOTE] [quote name='agnieszka32'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-ntG6FiGFNa8/TvnreCikgeI/AAAAAAAADWk/P3cZVE_Ij1U/s512/IMG_3116.JPG[/URL] Ale śliczności :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] dzięki dziewczyny:loveu: [quote name='malawaszka']hahaha bodziak czadowy :D[/QUOTE] bodziak to zosia:loveu: nam sprezentowała kiedyś jak i sporo innych fajnych ciuszków:lol::lol: małą maludę wczoraj wykąpałam o 19 a zasnęła o 1 :crazyeye:w nocy! co chwilę przysypiała na moment i się budziła. teraz odsypia a ja cały wieczór miałam zrąbany:shake: co usiadłam do kompa to za 5 minut musiałam iść do niej. w końcu się koło niej z kompem położyłam a ona nadal nie chciała zasnąć! po zgaszeniu wszystkiego jeszcze z godzinę marudziła aż w końcu poległa. teraz śpi na leżaczku z włączoną wibracją ale co zgasze wibrację, to zaczyna się budzić. o co jej chodzi???:roll:
-
Piękna Dakotta już w DOMU STAŁYM! :D;D;D;D;D
agaga21 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
pomysł fantastyczny! oby się zgodzili!!!!