-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='Donvitow']Wszystkie drogi prowadzą do Gaju.[/QUOTE]:diabloti::diabloti: [quote name='Kajusza']Super wygląda Kamil ze Szczurowsławą :-) .. niewiedziałam, że taka malizna tyle wniosła do waszego domu, dobrze, że synek na nowo pokochał jakiegoś psa.[/QUOTE]ja już się martwiłam tą jego niechęcią do innych psów po odejściu lecterka(jego kochał), na szczęście dzięki lucynce wszystko idzie w dobrą stronę :) [quote name='bira']Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :-) Pełna harmonia Kamilka z Luśką :-) Taki mały szczurek a tyle radości potrafi dać :-)[/QUOTE]oni się bardzo kochają :) na nią nie sposób się złościć, nawet jak coś zbroi. [quote name='agnieszka32']Ale piękne zdjęcia!!! [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-3AxiEVVXUvw/TwGrptNExfI/AAAAAAAADXo/wYFoxfaL0AY/s720/IMG_3359.JPG[/URL] To jest świetne :)[/QUOTE]ja mam mało dobrych zdjęć kamila, bo on robi miny do zdjęć jak tylko widzi aparat i wszystkie są nienaturalne. przy lucynce nie robił min, tylko cieszył się chwilą :) na tych fotach widać wszystko-miłość, przyjaźń, radość i troskę o pieska-i to wszystko jest prawdziwe :):) a ja mam w końcu naturalne zdjęcia kamilka:loveu: które na tyle mi się podobają, że kilka dam do wywołania(czego nie robiłam od daaaaawna) i włożę w ramki. kamil już mi powiedział, że on u siebie chce mieć w ramkach te zdjęcia. do tej pory ma ustawione na półkach swoje zdjęcia z lecterem.
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
jak się macie w nowym roku?:lol: -
[LEFT][quote name='majuska']Czy mogę do Was dołączyć?? Nawet nie wiedziałm, że taki wątek jest na dogo :), Florentynka się pochwaliła na wątku swoich psów,więc zaglądam. Ja urodziłam 6 listopada córeczkę Patrycję, ma teraz 8 tygodni. To moje trzecie dziecię, jej starsze rodzeństwo jest już pełnoletnie. To moje dzidzi: [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2464/dscf8318x.jpg[/IMG] Rodzice Maciusia ja rodziłam 3 razy i za każdym razem to wyglądało inaczej, nie ma reguły, trzeba siedzieć i czekać, aż dzidzia zechce wyjść...no i korzystać z tego, że można dużo odpoczywać i spać ( chociaż w 40 tygodniu to "średnio" się śpi )[/QUOTE] majuska, witamy :) ja urodziłam 10 listopada więc nasze córeczki są prawie w tym samym "wieku" :evil_lol: to moja dzisiejsza pyzunia:loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-a9XYcBs49Mg/TwIX_yF2SEI/AAAAAAAADYg/vpjtXaegDy8/s800/IMG_3209.JPG[/IMG] :evil_lol: [/LEFT] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PKnyxV37T_I/TwIYkrv5-pI/AAAAAAAADYk/8cADWYm3wR0/s512/IMG_3295.JPG[/IMG] uśmiech, niestety wciąż nieświadomy [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JYvjU-udvjc/TwIY0LiHDAI/AAAAAAAADYo/EAhRJLzq8VI/s512/IMG_3315.JPG[/IMG] [LEFT] [/LEFT]
-
[quote name='Krejzo']Macie jakieś wieści co u Baronka?[/QUOTE] jest regularnie odwiedzany, regularnie opłacany ale nadal w hotelu :( ponoć pan maciek chce skończyć remont domu i dopiero go weźmie, by baron robotnikom nie zagrażał... pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że w końcu ten remont skończy i baron się przeprowadzi. poza tym ma się świetnie. ostatnio na święta łukasz przyjechał, baron witał go z wielką radością [video=youtube;MSyR-58oLUk]http://www.youtube.com/watch?v=MSyR-58oLUk&list=UU_7ONjIQg5avnK_597lD9Mg&index=1&feature=plcp[/video]
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
agaga21 replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
witam :) przyszłam do was z wątku o fotografii to chyba najfajniejszy boksio jakiego widziałam. jego miny powalają na kolana a jasne oko zachwyca! dobrze rysujesz. tylko ze zdjęć czy z natury też? -
omry, ja tam może i się nie znam tak jak profesjonalne koleżanki ale według mnie na fotce nr: 1-dziewczyna jakby nie mieściła się w kadrze, czubek głowy ucięty a ona kuca by się zmieścić na zdjęciu:evil_lol: lepsze by było trochę szerzej i wyżej skadrowane 2-szkoda łokcia i odrobinę więcej nieba bym dodała. za to podobają mi się paski na sukience w połączeniu z torami :) 3-pacha na I planie mi się nie podoba(ale ja ogólnie nie lubię ludzkich pach, więc może innym to nie przeszkadza;) ) 4-za mocno poucinane 6-ucięty łokieć i trochę sztuczna poza ale drzewo na I planie świetne 7-gdyby były łokcie i czubek buta, byłoby bardzo fajne :) 8-dałabym troche więcej góry i trochę więcej dołu(by dłoń się zmieściła 10 bardzo fajne :) ogólnie mi się podoba większość ale inaczej bym je skadrowała.
-
[quote name='Vectra'] kiedyś świetnie wstawiał ..... jak mu tam było - Waldek ? ale został pogoniony , jak teraz Krzysztof :diabloti: [/QUOTE]oj te baby! każdego faceta z dogo przegonią :D ;)
-
[quote name='Donvitow']Pełna komitywa. Rozpromienione radośnie ślepka a drugie zmrużone ze szczęśćia.[/QUOTE] wiesz co, w ogóle to jestem ci bardzo wdzięczna. dałeś mojemu dziecku najlepszy prezent dzięki któremu nauczyło się kochać zwierzęta. kamil po śmierci lecterka nie dotykał innych psów. lucynkę kocha bardzo mocno i przekonał się nawet by od czasu do czasu dotknąć etnę lub morrisa :)
-
marta_ares, ja z kolei uważam, że 2 pierwsze zdjęcia świetne, z kolei na 3 jest kiepska kompozycja jak dla mnie. jednolite tła może i fajnie wyglądają ale fotografia byłaby strasznie nudna gdyby na wszystkich zdjęciach były tła różniące się jedynie kolorem. krzysztof, świetne makro robisz. bardzo mi się podoba szczególnie to [url]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/takie%20tam%20artystyczne/IMG_6818.jpg[/url]
-
[LEFT] [/LEFT] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BVCNr5HmrlQ/TwGttdQpB2I/AAAAAAAADYQ/zH14Fn8nK-s/s720/IMG_3393.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4l3mEsyP1ac/TwGt4tJtu0I/AAAAAAAADYU/ynw5Q6p2omE/s640/IMG_3394.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--BQ-ih6xY3g/TwGuGWrYRmI/AAAAAAAADYc/eeDGYKfSZ5k/s720/IMG_3399.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3AxiEVVXUvw/TwGrptNExfI/AAAAAAAADXo/wYFoxfaL0AY/s720/IMG_3359.JPG[/IMG] [LEFT] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cM_OKo-bkkY/TwGsOx-hJdI/AAAAAAAADX0/sZwB1MKAJ4o/s640/IMG_3363.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kfSP2uWMuq4/TwGsZ4x1YwI/AAAAAAAADX4/BUplkRsgSMI/s640/IMG_3364.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-z4SPZ4Mzim4/TwGsrROzZMI/AAAAAAAADX8/om6UAVf6Bw4/s720/IMG_3379.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OZmbNqjRKcU/TwGs-WwID0I/AAAAAAAADYA/Jj25eK_3ez0/s640/IMG_3381.JPG[/IMG][/LEFT]
-
[LEFT][quote name='kkasiiiar']W Nowym Roku zycze samych pieknych i radosnych chwil, duzo satysfakcji z macierzynstwa, zdrowka dla Calej Twojej Rodzinki i psiakow. :)[/QUOTE] dzięki, dzięki :) dzisiejszy kamilek z lucynką p.s. lucynka wbrew pozorom nie została uduszona i nadal żyje ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OSI1QAw2afM/TwGp2mnjDjI/AAAAAAAADW0/yvFynJIKZSM/s640/IMG_3348.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wgOVU5cyOF0/TwGqVb5X85I/AAAAAAAADXI/M_bMWTAY42k/s640/IMG_3350.JPG[/IMG] [/LEFT] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-E3KqdgLnWIM/TwGqt0RmU3I/AAAAAAAADXY/Rtr3etnBqYs/s640/IMG_3354.JPG[/IMG] [LEFT] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wQDjYIPQ0fY/TwGqy2G7vxI/AAAAAAAADXc/mleVoBoimWI/s640/IMG_3355.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kyfyFxThL5s/TwGrASus5lI/AAAAAAAADXg/WtVSy2Y20KA/s720/IMG_3357.JPG[/IMG] [/LEFT]
-
Moj zwierzyniec-moje psiaki i tymczasy-czyli dom wariatów ;)
agaga21 replied to kkasiiiar's topic in Foto Blogi
[quote name='kkasiiiar']W sobote jade na szkolenie i przystępuje do pogotowia dla zwierząt związku z tym moj DT bedzie sluzyl psiakom z interwencji z moich okolic, oczywiście te psiaki które są u mnie w kolejce przyjmę ale nowych juz nie zapisuje.[/QUOTE] oj....to pewnie będą u ciebie straszne bidy jak z interwencji. życzę wam dużo szczęścia w nowym roku i dziękuję za życzenia u nas :) :) -
[quote name='Asior'] Agatko, wszystkiego dobrego w Nowym Roku ;)[/QUOTE] dzięki asiu :) u nas, chociaż mieszkamy na totalnym zadupiu, strzałów było dużo, nawet jeszcze wczoraj wieczorem jacyś debile strzelali. morris nie chce z domu nadal wychodzić, nawet na jedzenie :( samego sylwestra spędziłam z nim pod schodami. cały dzień, szczególnie wieczór chodził z ogonem pod brzuchem, cały napięty chodził z kąta w kąt, cały czas czujny, nasłuchujący ale się trzymał, więc się nie rozczulaliśmy nad nim. jednak godzina 00 to już było ponad jego siły, więc dotrzymałam mu towarzystwa. dziewczynki za to były kompletnie wyluzowane. etna spała pod kocem na swoim materacu a lucynka jak zwykle na kanapie.
-
[quote name='Donvitow']Jak zrozumiałem z innego wątku "nasi" ustrzelili to Allegro. Ale psiaki zostały u pseudoli DO DZIEŁA [IMG]http://www.*******************/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] zasada jest prosta [B]WSPÓLNIE RAPORTUJEMY ogłoszenia pseudohodowli:)[/B] Jesli ktos raportuje ogłoszeniodawcę i chce aby usunięto ogłoszenie - może liczyć na naszą POMOC. Wkleja ogłoszenie i wtedy uczestnicy [B]KLIKAJĄ RAPORT.[/B] jak na razie używamy tekstu [B] "...w Związku z obowiązującą Ustawą o ochronie zwierząt OGŁOSZENIE o sprzedaży psów proponuje sprzedaż psów z nielegalnej hodowli. W myśl prawa jest to ZABRONIONE. art. 10a ust 2 USTAWY mowi "zabrania sie rozmnazania psow i kotow w celach handlowych". Proszę o interwencję i usunięcie ogłoszenia."[/B] Więcej info o akcji: [URL]https://www.facebook.com/events/200601610032218/[/URL] 1 styczeń 2012 * magiczna data dla tych, którzy toczą boje o respektowanie praw zwierząt, * magiczna data dla tych, którzy już nie mogą patrzeć na powstające jak grzyby po deszczu coraz to nowe PSEUDOHODOWLE /czy to domowe..czy to kojcowe..czy wychuchane bo ktoś miał fanaberie rozmnożyć sobie sunie..czy to te bezwzględne nastawione na zysk! - DLA NAS TO WSZYSTKIE są takie same - TO PSEUDOHODOWLE!/ * magiczna data dla tych, którzy chcą zmieniać świat... NO TO ZMIENIAMY![/QUOTE] jestem za. pewnie 3/4 aukcji by trzeba było zaraportować obawiam się tylko co się stanie z tymi psami, które się nie sprzedadzą :(
-
jak on się miewa?może jakieś fotki...?
-
[quote name='Asior']kurde... gdzieś na dogo to wyczaiłam.... kurde te maluchy mają chyba mega robaczyce :( [url]http://allegro.pl/american-staffordshire-terrier-amstaff-szczeniaki-i2028052489.html[/url][/QUOTE] jezu,pierwsze zdjęcie- spójrzcie na jego tylne łapki! brzuszek-tragedia a ta główka taka duża...? wszystkie to obraz nędzy i rozpaczy :( to jakieś chyba "wieśniaki", może by ich postraszyć ustawą, że mandat dostaną za sprzedawanie tych piesków, może by się dało je odebrać? tylko to jakaś fundacja pewnie by musiała...
-
jaki on fajny, roześmiany! pępek to mu ekspresowo odpadł. my się z kikutem męczyliśmy miesiąc i 2 dni!
-
[quote name='malawaszka']oj tak - Wszystkiego Lepszego!!!!![/QUOTE] [quote name='kkasiiiar']Szczesliwego Nowego Roku duzo zdrowka dla Calej Twojej Rodzinki lacznie z psiakami :) zycza Sonia Mocca Grafit i Kasia :)[/QUOTE] dziękin dziewczyny :) [quote name='Donvitow']Witam radośnie jako pierwszy wszystkie " zkacowane" śpiochy. Dużo szczęśćia i radości w nowym roku. / mój chyba gorzej już nie mógł się zacząć./[/QUOTE] jezu! nie strasz! co się znowu stało????