-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
agaga21 replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
donvitow nie pojawi się przez parę dni na forum. cavalierka ma dt u hodowczyni cavalierów ale jeszcze jest w klinice -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[URL]http://img847.imageshack.us/img847/6236/p1019622resize.jpg[/URL] piękna fota! w ogóle córeczki fajniutkie :) [URL]http://img32.imageshack.us/img32/2018/p1019672resize.jpg[/URL] :loveu::loveu: a łapki może się "odezwały" na zmianę pogody? dobrze, że już dobrze :) -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[URL]http://img20.imageshack.us/img20/138/p1019416resize.jpg[/URL] cudne ma te oczyska [URL]http://img267.imageshack.us/img267/6178/p1019419resize.jpg[/URL] gamoniowi tak samo nosek się marszczy :) a jAK tam łapki? -
[URL="http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/Vera%20Vito%20grudzien2011/bbb.jpg"]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/Vera%20Vito%20grudzien2011/bbb.jpg[/URL] a co one takie grzeczne???? :D [URL]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/Vera%20Vito%20grudzien2011/aaaaaa.jpg[/URL] hahaha! no nie mogę! ciekawe co by było gdyby wasz wituś spotkał się z naszą lucynką:cool3::diabloti: śpiewający duet(wito z pańcią) genialny ;)
-
[quote name='chita']nienienienienienie, to naprawdę nie wyjściowo wygląda:evil_lol:[/QUOTE] ojtam.... ;)
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Na początkach ciąży ta senność daje się ostro we znaki, ja tez mogłam spać po 20godzin an dobę;) Sybel- może jakieś witaminy, albo żelazo by ci się przydało. Ciekawe co lekarz powie- trzymam kciuki! Ja nadal czekam na jakiś ruch;) jedyne co czuję to znowu zgaga...grrrrrrrrr[/QUOTE] ile po terminie już jesteś?
-
[quote name='Kiłi']Ok, dzięki wielki :) A jeszcze tylko się zapytam na którym programie robisz? M, Av, Tv ? Pierwsze fota fajowska, nie potrafie takiego efektu uzyskać, faktem jest że robie zdjęcia w cieniu, bo większe słońce, światło = ryk, ale mimo wszystko :roll: Pożyczonym Tamronem co innego, ale skoro Tobie takie super foty wychodzą kitem, znaczy się ja coś źle robie :evil_lol:[/QUOTE] robie wszystkimi programami po kolei i sprawdzam co mi wychodzi. eksperymentuje bo ogólnie to kompletnie nie wiem jaki program kiedy powinien być użyty. [B]nie wiem też jak się ustawia głębię ostrości, czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć?[/B]
-
[LEFT] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tQsjfD4Tz2Q/TuYWshfWRQI/AAAAAAAADSY/t-qDMpONsq4/s720/IMG_2410.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-WGamdmQKweU/TuYWvjMAqoI/AAAAAAAADSc/ZuevoCRgTC8/s720/IMG_2413.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tcNo1IMaycE/TuYWbbOoeYI/AAAAAAAADSQ/E2NczRYV82g/s512/IMG_2405.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tSi-x3BwKP0/TuYWgIXsx8I/AAAAAAAADSU/XyKXUhEuVIs/s512/IMG_2406.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-910d5iWvgfQ/TuYXJqmZOeI/AAAAAAAADSk/kMCzKuV8LuQ/s512/IMG_2427.JPG[/IMG] [/LEFT]
-
[LEFT][quote name='ania z poznania'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-dP3TJB-lHAU/TuUL0lKnHLI/AAAAAAAADRw/YBiGM4bKOcs/s720/IMG_2045.JPG[/URL] Mam czasem wrażenie, że umysłowo to oni są na jednym poziomie :)[/QUOTE]bo są:evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Głos oddany.[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Morris to chyba przy Lucyferku bardzo odżył...ona mu spokoju nie daje, cały czas go zabawą męczy chyba :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]dokładnie. tak jak wcześniej etna okazała się być dla niego psychoterapeutką-pokazała mu jak żyć, cieszyć się i nie bać się własnego cienia, tak lucek okazał się fizjoterapeutką dla gamonia po operacji. rozruszała go, bo wcześniej najchętniej leżał i łapa nie chciała działać tak jak powinna. teraz śmiga jak nowy :) a tu dzisiejsza kontrola czystości:diabloti: [/LEFT] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-L2VIm8W1RBQ/TuYWFWf0SZI/AAAAAAAADSI/AEBJ2_7mIig/s720/IMG_2392.JPG[/IMG]
-
[quote name='Sybel']No wiem własnie. 20.12 ide do takiego położnika, który jest znany z tego, ze jest bardzo dobry u nas (chcę u niego rodzić) i pogadam z nim, pokaże wyniki itd. I potem najwyżej pójde na zwolnienie. Dzis mam generalnie kryzys, zleciałam pół miasta, bo ode mnie z domu do mamy (czyli Zgierz -> Łódź), potem do lekarza, a potem do pracy. I teraz mi mega słabo. W moczu mi wyszło, ze za mało piję, a ja już więcej nie mogę. No masakra.[/QUOTE] to nie biegaj tyle. to początek ciąży, trzeba na siebie bardzo uważać, bo różnie to może się skończyć. lepiej na zimne dmuchać i nie przemęczać się niż potem czegoś żałować.
-
Solo - błękitny rodowodowy amstaff juz w domu
agaga21 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
jaki on piękny!!!!!!!! zdecydowanie w moim typie! -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
agaga21 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
[quote name='justysiek']no to naprawde nie jest daleko:) az dziwne ze ta slicznota nie ma jeszcze swojego domu.[/QUOTE] dziwne to jest to, co się dzieje w tym cholernym szydłowcu :( .......trzymam kciuki, by się wszystko ułożyło. -
sybel, kiepski początek. ja jestem zdania, że ciąża to ostatni okres gdy kobieta może odpocząć, potem zaczyna się harówka 24/dobę ;) jeśli więc "świat się nie zawali" bez twojego udziału w pracy, to weź zwolnienie i zadbaj o siebie i swoje dziecko. a lenie dziś w końcu odpadł pępuszek! w końcu! po miesiącu i 2 dniach.
-
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
agaga21 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
a może obecny dt da radę sunię przetrzymać do powrotu justysiek, by jej nie wozić w tą i z powrotem? (ile to jest km z szydłowca do justyny?) edit: sprawdziłam. to rzut beretem! 35km! :) -
[quote name='chita'] a limo jest oooogrooomne w porownaniu do tego co bylo, chyba do jutra nie zejdzie:roll:[/QUOTE]pokaż :) miałam codziennie obserwować jak się zmienia a wczoraj fotki nie było!
-
[quote name='nefesza']A ja dodam - i ta oliwkowa cera do tego... [/QUOTE] tak, tak! to wspaniały zestaw. jest naprawdę ślicznym chłopcem. pewnie wyrośnie na super przystojniaka.
-
[quote name='bira']Jessu jaka ona pchła namolna:diabloti:. Biedny Morris, nadzieje ma... no niech ma:eviltong:. Moja Birra też zawsze miała nadzieję, że ucieknie przed Ambą, bo ta też upierdliwiec był okropny, ale nigdy nie popuściła ;-) W sumie jak patrzę na Loonisławę to jakbym Ambę widziała... Zawsze na Birze wisiała:evil_lol::diabloti:[/QUOTE] to bira bardzo tolerancyjna! lucek z etną sobie aż tak nie pozwala jak z morrisem, chociaż ostatnio coraz bezczelniej zabiera etnie zabawki, jednak nie wiesza się na niej. za to na biednym gamoniu wisi bez przerwy:evil_lol: [quote name='chita']normalnie az mi go żal:roll::evil_lol: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-EeTu1BcWfHQ/TuUMCThQGwI/AAAAAAAADR4/UseD58mxdZc/s720/IMG_2047.JPG[/URL][/QUOTE]mi czasem też. serio! biedak nie może się od niej opędzić a jak mała dostanie "głupawki" to jest koniec! morris ucieka w kąt by chociaż tyły chronić:evil_lol::diabloti:
-
[url]http://img822.imageshack.us/img822/5039/utata.jpg[/url] ciemne oczy i jasne włosy-cuuuudny chłopaczek!
-
a właśnie, jak tomkowi si po powrocie twój nowy styl spodobał?:diabloti:
-
[LEFT][quote name='Tengusia']buhahahaha :roflt: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-ED49fVy3xm0/TuB27NRnrWI/AAAAAAAADRc/Ec-eKT4vCBg/s720/IMG_1751.JPG[/URL][/QUOTE] :) dzisiejsze wygłupy [/LEFT] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dP3TJB-lHAU/TuUL0lKnHLI/AAAAAAAADRw/YBiGM4bKOcs/s720/IMG_2045.JPG[/IMG] [LEFT] [/LEFT] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-r8bZuAOc_x4/TuUL5VrsXFI/AAAAAAAADR0/ATirFZhBu1M/s720/IMG_2046.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-EeTu1BcWfHQ/TuUMCThQGwI/AAAAAAAADR4/UseD58mxdZc/s720/IMG_2047.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-z1cFgeufSD8/TuUMJ7Ssv2I/AAAAAAAADR8/55ZLtkvP1V4/s720/IMG_2048.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-K4_qn-xIU30/TuUMN3Z9yTI/AAAAAAAADSA/KXWbikdmKBQ/s720/IMG_2049.JPG[/IMG] i tak w nieskończoność morris jeszcze myśli że da radę uciec i czasem próbuje ;)
-
[url]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/651fd441.jpg[/url] na tym zdjęciu prawie widać jak ziemia jest okrągła ;)
-
[quote name='Florentynka'] Ja tu przyszłam, bo mi zabroniono czytać zwykłe fora dla ciężarnych, po tym jak odstawiłam performance w gabinecie ginekologicznym ;) Ale takie to chyba mogę czytać, ufff ( aczkolwiek początki wątku dość trudne ;) ).[/QUOTE] było tu kilka małych awanturek (chyba część zmoderowano) i kilka "życiowych mądrości" też się pojawiło ale ogólnie to tu jest nawet przyjemnie :)