-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
bazarek na dumke: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223387-***DZIDZIUSIOWO-ZAPRASZA!-na-CC-i-bullowate-do-końca-lutego?p=18671951#post18671951[/url] -
[quote name='Tengusia']ależ to małe czarne urosło - albo mnie tak dawno tu nie było :eviltong: zajrzyj chociaż czasem :Rose: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223323-GRY-FILMY-w-okazyjnych-cenach!-Pom%C3%B3%C5%BCmy-Rudemu!-bazarek-trwa-do-03.03.12-ZAPRASZAM?p=18663990#post18663990[/url][/QUOTE]nie wiem kiedy zaglądałaś. lucyna waży całe 7kg:p zajrzałam ale niestety mój syn za młody na takie gry choć pewnie by mu się spodobały ;) [quote name='bira']Te psy zywcem pojda do nieba przy tym Lucyferze ;-)[/QUOTE] oj tam, przecież lucyfer to ...prawie aniołek ;) [quote name='Donvitow'] Kurcze cieszyłem się że jest powyżej "0" ale dlaczego leje? / a Basia z powagą rano stwierdziła " w zasadzie dlaczego mamy oboje moknąć/ zamarłem oczekując czegoś genialnego/ idź sam na spacer z psami/ fakt- genialne i jakie proste/.[/QUOTE]żona troszczy się po prostu o twoją kondycję :) [quote name='conceited']Kurcze, tak sobie myślę, a czy Gamoń tak siurał przed Lucynką też? Czy może on tak rozładowywuje emocje związane z Lucy?[/QUOTE]w zasadzie to nie wiem kiedy to się zaczęło. myślę jednak że on nie przezywa jakoś szczególnie obecności dodatkowego psa, on ją uwielbia i większość czasu spędzają razem. może jak lucynka sikała w domu to mu się w jego małym rozumku ubzdurało, że tak można.....tyle że to nie jest nagminne, jedynie zdarza się czasami. znaczy teren tam gdzie ktoś jadł. kiedyś jak etnie na dywaniku poszło z gruczołów to też tam nalał gdy wzięłam ją do łazienki by jej dupkę umyć.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Mrówka jest histeryca - będzie z niej numer niezły :roll: jak się za mocno dotknie to panikuje, nie można nawet za brodę potarmosić tak z miłości :oops: no nic nie można - bardzo krucha i delikatna istotka[/QUOTE] a może ją coś boli? [quote name='malawaszka']zdobyła Jarka i leży mu na klacie wlaśnie - oglądają boks :evil_lol:[/QUOTE] hahaha! lucynka u karola pod pachą i też boks oglądamy!:evil_lol: bote malizny chyba tak własnie facetów potrafią sobie owinąć wokół małego palca (ogonka? :hmmmm: )- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='jukutek']mimo wszystko ja też uważam, że jak się bardzo chce, to się może. I to bynajmniej nie na zasadzie "jakoś tam będzie" :) moi znajomi mają po 2 dzieci. I żyją, jak ludzie, bez fajerwerków. Nie zarabiają bajecznie, nie latają też po opiece społecznej.[/QUOTE] jasne że tak. wystarczy zorganizować sobie odpowiednio życie ;) troche ponad 2 lata temu było nas 3+pies czyli razem 4. teraz jest nas 7! w tym 2 dzieci i 3 psy. dajemy radę, głodem nie przymieramy a w zasadzie żyjemy z jednej pensji bo to co ja zarabiałam to jest śmiech na sali(pół etatu)a teraz kończy mi się niedługo macierzyński i przez najbliższe 3 lata urlopu wychowawczego nie dostanę ani grosza.
-
[quote name='furciaczek']Tak, oczko caly czas podraznione niestety ale jest poprawa bo mordka juz nie czerwienieje tak strasznie:)[/QUOTE] a tam nie ma czasem jakiegoś entropium?
-
mam nadzieję że dziewczyny koordynujące sprawę znalazły jakieś rozwiązanie...
-
;) [IMG]http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201202/1329396837_by_gustlik102_500.jpg[/IMG]
-
[quote name='furciaczek']Autko odbieram w poniedzialek i od razu skocze do kliniki po wyniki, ale chyba zle nie jest bo juz by wetka dzwonila ze mus szybciutko sie zjawic z psem. Napewno trzeba Dolcia wykastrowac jak tylko stan jego skory na to pozwoli, przy okazji wytniemy mu te narosl na zadku. Nie wiem tylko czy wysylac wycinek na badania? W poniedzialek tez zachipujemy :) Fotki wlasnie wgrywam, sniegowego Dolarka.[/QUOTE] a nie pytałaś telefonicznie czy jakieś tam paskudztwo czasem nie wyszło?
-
1,5 roczny Nikon w typie pit bulla w nowym domu!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
ale chudzina :(:( pewnie nie ma możliwości by był w ciepłym lub by miał chociaż kubraczek? -
[url]http://i1083.photobucket.com/albums/j400/kataszynoviec/Spacer%2016%2002%202012/DSC_2041-1.jpg[/url] świetne! :)
-
[url]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/431397_10150545496904831_606384830_8521474_1874224855_n.jpg[/url] :roflt::roflt: cała prawda! ale podobnie jest gdy pies śpi w łóżku ;)
-
[quote name='malawaszka']hahah Lucyna jest niemożliwa :roflt: stworzyliście potwora :lol:[/QUOTE] ja naprawdę jestem w szoku, że ona jeszcze nie oberwała ani razu! nad morrisem się pastwi, wyżywa a on najczęściej udaje, że go to nie rusza. w zasadzie tak było od początku ale do etny miała jako-taki szacunek. teraz gdy dostają śniadanie (zawsze na dworze bo rano jedzą mięso i kości) to lucyna zjada szybko swoją porcję i....idzie szczekać na jedzącą etnę:evil_lol:! a etna zamiast na gówniarę huknąć, bierze swoje mięcho głęboko do dzioba i ucieka z tym po całym podwórku a mała ją goni:diabloti::diabloti:! czasem etna robi kupę trzymając w pysku indycze skrzydło a lucyna stoi metr od niej i na nią szczeka
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
4kg?? ło matko, jaka malizna! to ja myślałam że takich mikro sznupków to nie ma.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
zazdrosna o każde głaśnięcie! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-f8gK4Qjc-eU/Tz6I0sWMwAI/AAAAAAAADvg/uHamz_f-idU/s640/IMG_6606.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jHY9JWhlq6Y/Tz6I8obb8PI/AAAAAAAADvk/-Snh9KTcHC0/s640/IMG_6607.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-48uLkrTo9kI/Tz6JELVXaII/AAAAAAAADvo/szF15QLdX2o/s512/IMG_6608.JPG[/IMG] pilnująca porządku, tzn, by nikt prócz niej głaskany nie był:diabloti: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ir9-Cr7m-2Y/Tz6J1GttPYI/AAAAAAAADvw/wvXtrcGOasI/s640/IMG_6623.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RPrRK31_O8Y/Tz6KFYCTAiI/AAAAAAAADv0/9z1GOqBZgR0/s640/IMG_6636.JPG[/IMG] i jak tu nie kochać tej małej paskudy?:diabloti:
-
[LEFT]dowód na to, że lucyfer rządzi i jest ponad prawem ;) najpierw umyję ci uszy... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NnN6IJFMQlY/Tz6GOG-UypI/AAAAAAAADuU/KW2kOcYCQco/s720/IMG_6481.JPG[/IMG] baaardzo dokładnie.... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--NJXdW4jgAc/Tz6GRwjab4I/AAAAAAAADuY/IAYnwIbp5s0/s720/IMG_6482.JPG[/IMG] potem podepczę ci trochę po twarzy... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PXWkGqilI1E/Tz6Gan2qAaI/AAAAAAAADuc/Hj1B5GNoUhQ/s720/IMG_6484.JPG[/IMG] a na koniec odgryzę ci nos! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iEgwfeKfKD0/Tz6GkBV-yDI/AAAAAAAADug/BzToXfIjoxc/s720/IMG_6490.JPG[/IMG] hahahaha! a ty i tak mi nic nie zrobisz!:eviltong::diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PDyqgeXQyN8/Tz6G_3I7JoI/AAAAAAAADuk/t_6MjdQ1DZ8/s640/IMG_6492.JPG[/IMG] [/LEFT]
-
[quote name='lula2010']jak wychodzimy "na dluzej" jest nasikane w ktoryms z kojcow albo na kafelkach:( obstawiam bulwe po przejsciach,bo 3 noce wstecz nasikala sobie do kojca i spala tak do rana!!!(mysle ,ze to przez to,ze mieszkala w kojcu i zapomina o dobrych manierach);-)[/QUOTE]współczuję. pewnie do tego przywykła :( [quote name='Ajula']cudne te psiaki, a Dzidzia przesłodka :loveu:[/QUOTE]dziękujemy, dziękujemy i pozdrawiamy :) [quote name='agnieszka32']A feeee!!![/QUOTE] to samo mu powiedziałam;) zobaczcie, może ktoś ma jakiś pomysł... ma 48 godzin życia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/223273-Ca-de-bou-48-godzin-na-ratunek-spod-igły[/url] [IMG]http://global.images10.fotosik.pl/780/23a4bb0a64837002.jpg[/IMG]
-
najbliżej jest hotelik w bogatyni dla psów ale to 400zł/mies i nie wiem czy są miejsca...warunki kojcowe, to dla psa z domu trauma, tym bardziej zimą. przez 10 dni nic się nie udało? widziałam psa na fb, było jakies zainteresowanie, dogadywanie na pw(na forum rotków) i nic z tego nie wynikło? żadnych informacji przez te wszystkie dni, żadnych apeli przypominających o psie i jego dramatycznej sytuacji a teraz nagle, że pies ma 48 godzin...to chyba na cud trzeba czekać. troche to wszystko dziwne.
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira'] Birra czasami wygląda jakby miała w sobie coś z bullowatego ;-) Szczególnie jak patrzę na zdjęcia Etny ;-) Te same głupie miny i tak samo rozdarta jak Birra ;-)[/QUOTE] hihi, to prawda! nasze dziewczyny choć tak różne, mają ze sobą sporo wspólnego :) [quote name='bira'][B]Phase[/B], witaj w naszych skromnych progach :-) Dziękuję ślicznie za komplement :-) Dzisiaj Inga była u lekarza. Niedowidzi i to całkiem znacznie. W poniedziałek mam odebrać skierowanie do dziecięcego okulisty i muszę ją umówić. Jestem zła, bo trzy miesiące na bilansie miała sprawdzane oczy i podobno wszystko było ok. Ona mówiła, że nie widzi najmniejszych elementów, ale lekarka stwierdziła, że ona ma braki językowe i poza tym nie chce współpracować...:angryy: Już dwa lata temu mówiłam, że wg mnie ma zeza... też echo, twierdzili, że to normalne. No nic, nie wścikam się, bo bez sensu, najważniejsze, że może teraz trafi kogoś kompetentnego. Biania odpukać jest zdrowa :-) Dzisiaj byliśmy wyrobić paszport, najpierw zdjęcie trzeba było zrobić, wiec było 30 minut ryku:mad: ale jak zniknęłam z pola widzenia to była cisza w momencie.... Może ma alergię na mnie :roll: A Birra zaczęła głodówkę. Dzisiaj odmówiła jedzenia, wczoraj też niezbyt chętnie jadła. Jutro S. pójdzie na turecki rynek i kupi jej jakieś inne mięso poza drobiem, bo chyba dziewczynie zbrzydło trochę. Zobaczymy jutro czy jej apetyt wróci:roll:[/QUOTE] oj nieciekawie z tymi oczkami. mam nadzieję że uda ci się dobrego okulistę znaleźć. pamiętam jak wyrabiałam kamilowi tymczasowy dowód osobisty, miał z półtora roku chyba, może niecałe 2 latka. panicznie bał się fotografa. spędziliśmy w studiu fotograficznym w sumie pewnie z godzinę by go oswoić trochę(na szczęście fotograf to znajomy więc chociaż nie miał pretensji ;) ) a birce powiedz, żeby sobie jaj nie robiła tylko ładnie zjadała jak na dużą dziewczynkę przystalo ;) -
[quote name='Wala2006']Ida od dziś jest z powrotem w kojcu. Ale założyłam jej kubraczek,żeby cieplej jej było. Nunia jest już po sterylizacji od jakiś 3-4 dni. Ale bardzo nie lubi innych psów, na spacerze w kagańcu, jest straszne zazdrosna jeżeli jakiś pies podchodzi do człowieka jak jest przy niej. Dla ludzi jest kochana![/QUOTE] jesteś pewna, że jej ten kubrak nie zmoknie? jak będzie miała na sobie mokry to kaplica!
-
[quote name='Cudak'] Podobno jeszcze gorszy jest bunt 7-8 latka :razz:[/QUOTE] jak ma być gorszy to ja się się z tego wypisuję! kamil przechodził bunt 2 latka przez dobre półtora roku. cud, że nie wylądowałam w wariatkowie. histeria histeria i jeszcze raz histeria. jak przetrwać? pić duuuużo melisy i jakoś przeczekać nie mordując potomka. bunt nastolatka to wiem że może być trudny(pamiętam, że sama dałam rodzicom popalić) i pewnie moje dzieci się na mnie za to zemszczą ;) aniu, ale ten twój bartuś "wydoroślał"! kurcze, dzieciaki tak szybko rosną...
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[url]http://img850.imageshack.us/img850/830/15022012019.jpg[/url] brrrrrrrrrrrrrrrrr! ale ziąb! [url]http://img688.imageshack.us/img688/1456/15022012025.jpg[/url] fajne ujęcie z perspektywy jeźdźca