Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='malawaszka'] haha bo ja nie mam faflatych - tu produkcja śliny jest nieporównywalna :lol: [/QUOTE]no tak. już zapomniałam, że nie wszystkie psy to paskudy. u mnie jedno się gluci, drugie wszystko nosem dotyka pozostawiając smarki a trzecie wszystko liże. [quote name='malawaszka']a donice mam z bazarku :evil_lol: kupiłam jakiś czas temu i zanim do mnie dojechały to minęło jakieś pół roku :evil_lol:[/QUOTE] nasza poczta polska jest nie do pobicia!:D kiedy golaska przyjeżdża?
  2. [quote name='justysiek']u mnie to samo avast wyskakuje przy wejściu na dgm... naprawdę to wkurza, ale fakt reklamy nie wyskakuja :) my zaraz idziemy na spacer, ale póki co obrońca śpi przy grzejniku :)[/QUOTE]mam nadzieję że spacerek był udany :) [quote name='Pyrdka']Zapraszam [URL="http://www.dogomania.pl/SUPER%20BAZAREK%20Z%20R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACIAMI"]SUPER BAZAREK Z RÓŻNOŚCIAMI[/URL][/QUOTE]niestety link nie działa... [quote name='agnieszka32']W razie czego, chętnie pomogę :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]wiem wiem :loveu: szkoda że avast złośliwych userów nie blokuje ;) klatka wróciła do salonu. mam nadzieję, że lucynka jest już na tyle duża, że z niej nie wylezie, póki co zajęła ją etna i chyba nie ma zamiaru się z niej ruszyć:evil_lol:
  3. [url]http://img837.imageshack.us/img837/7817/dsc00061hd.jpg[/url] ty chyba uświnionej szyby nie widziałaś:evil_lol: . ja moją tarasową myję tak mniej więcej raz w miesiącu czasem co 2 miesiące a wygląda jakby całymi latami myta nie była. kiedyś się przejmowałam i myłam ją z psich smarków co tydzień ale po jakimś czasie stwierdziłam że nie ma to najmniejszego sensu...teraz wygląda jaki wygląda a ja udaję że jej nie widzę:oops::evil_lol: a w ogóle to masz bardzo ładne donice. psiska już chyba za wiosną tęsknią jak się układają w plamach słońca. u nas tak samo tylko tych plam mało.
  4. ludzie, pomóżmy rudemu! ma szansę na hotel, niech się w końcu ten jego los odmieni :(:(
  5. może dry bed by zdało egzamin połozone na materacu?
  6. o kurcze, współczuję braku wody. dobrze, że macie co topić w razie czego ;)
  7. od randall z bazarku jest 340zł na dolcia więc jesteśmy na małym plusie na dzień dzisiejszy :)
  8. [quote name='chita']chyba troszeczke lepiej, dziś nawet zamerdała ogonkiem jak ją wynosilismy na zewnatrz ale ogolnie boli, ciągle lezy, na dworze też siada i nie chce chodzić, czasem pisknie jak żle stanie albo chce sie odwrócić, łapke ma jeszcze spuchnięta, bidusia moja mała.:-( za to teraz wygrzewa sie na sloneczku przy otwartym oknie pod kocykami i wyraznie jest jej dobrze, a ja zamarzam:p[/QUOTE] właź do niej pod kocyk ;) jestem pewna że z dnia na dzień będzie coraz lepiej.
  9. [quote name='malawaszka']mi też blokuje ale nie strony tylko reklamy te na górze bo jak wyskakuje, ze coś zablokował to dogo działa normalnie ale reklamy na górze nie ma :) więc mi to pasuje Lenka cudna!!!! fajne te fotki na czarnym![/QUOTE]aaa, to może to o te reklamy chodzi! u mnie jak komunikat avasta wyskakuje to strasznie sie wszystko muli i wkurza mnie to ale może faktycznie lepsze to niż wyskakujące reklamy które nieraz ciężko zamknąć. dzięki :)
  10. [quote name='chita']byla kupa, godzine temu... :mdleje:od oleju blyszczała w ciemności, arina obolała ale widać ze jej też ulżylo, ufff.[/QUOTE] no to super :) a jak ona ogólnie się czuje?
  11. [quote name='bira']Sliczna ta pyzunia. Nie wierze, ze juz tak urosla :-) cudna[/QUOTE] ja też nie wierzę. rośnie w oczach! [quote name='jonQuilla']Lody arbuzowe na pewno były pyszne :) Czemu rodzynek nie dostał kubraczku? :mad: Chcesz mu przeziębić nerki? :eviltong::eviltong: [/QUOTE]morris to twardziel ;) [quote name='justysiek'] piękna:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] dziękuję :) [quote name='lula2010']Lenusia-duuza ,sliczna dziewczynka:-),zdjecia suuper!:-)[/QUOTE] dziękuję :) [quote name='lula2010']psiaki maja suuper ubranka,wygladaja w nich bosko:-)tylko jeden taki jest "golutek";-),hm ..pewnie duuuzych rozmiarow nie bylo;-)?,albo on (jak to facet),nie lubi sie stroic;-)[/QUOTE]tak jak pisałam, kubraczek bardziej by gamonia wystraszył niż ogrzał więc go nie stresuję. na długie spacery teraz nie chodzimy więc jak mu dupsko marznie to po prostu idzie do domu [quote name='Donvitow']lula on się wszystkiego boi.[/QUOTE] no proszę cię! nie rób z niego jakiegoś...gamonia!:evil_lol: nie boi się już wszystkiego, tylko prawie wszystkiego ;) [quote name='agnieszka32'][url]https://lh5.googleusercontent.com/-LQqI-0FL_80/TzhIFFBI6eI/AAAAAAAADuQ/W1gLoEYNVpM/s512/IMG_5621.JPG[/url] Cudowna!!! :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] teraz jest taka fajna, kontaktowa, zaczepiająca uśmiechem albo tym swoim gadaniem:loveu: ale to i tak przerażające, że dzieci tak szybko rosną! HELP! od wczoraj avast blokuje mi wszystkie strony dogomanii!:crazyeye: wyskakuje komunikat że to złośliwe strony:roll: ja wiem, że na dogo jest dużo złośliwości no ale dam sobie z tym radę bez jego pomocy:evil_lol::evil_lol: [B]tak na poważnie, czy ktoś z was wie jak to blokowanie wyłączyć? strasznie to wkurzające.[/B]
  12. [quote name='Korenia']Szczerze powiedziawszy to nie wiem, jak Amy się nauczyła :evil_lol:. Chyba podpatrzyła od nas, czasami też jak stała na wycieraczce to brałam za łapkę i wycierałam (w wycieraczkę). Teraz sama się wyciera :evil_lol:[/QUOTE]ale super :)
  13. [quote name='Korenia']Jasne, dobrze, że TTB mają wysoki próg bólu ;) chociaż mogli dać jej znieczulenie miejscowe ;) Moja kiedyś musiała mieć łyżeczkowanie głowy kleszcza, bo się urwał i właśnie robili jej to w znieczuleniu miejscowym. Co do pazurów - ostatnio ją zacięłam - w sensie obcięłam pazurka za daleko no i wiadomo, leciała krew, oczywiście przestała, potem poszłyśmy na spacer. Wróciłyśmy, a Amy ma w nawyku, że bardzo energicznie wyciera łapki na wycieraczce, ale zupełnie nie pomyślałam, że może sobie zerwać strupka. Ja patrzę, a pod Amy wielka plama krwi...[/QUOTE] korenia, jak nauczyłaś psa wycierać łapy w wycieraczkę?
  14. [quote name='kkasiiiar'] A ja mogłabym godzinami patrzeć na bawiące sie psy..jakieś zboczenie mam:D[/QUOTE] nie martw się, ja mam to samo ;)
  15. fajna gromadka :) uwielbiam takie zdjęcia grupowe gdy coś się dzieje
  16. [quote name='chita'] tymczasem trzymajcie kciuki bo Dumka byc moze bedzie miala wkrótce odwiedziny:cool3:[/QUOTE]mam dobre przeczucia :)
  17. boże jaki biedny :( oby się nie skończyło jak z sako!
  18. [quote name='chita']psiaki to masz debeściarskie ale Pyzunia to sie udała przecudowna![/QUOTE] dzięki :) :)
  19. bedzie dobrze. widziałaś jaki kubraczek posterylkowy zrobiłam mojej lucynce? polecam. na pewno masz jakieś stare rajstopy(takie grube) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dF7KERt977A/Tqhveo90-MI/AAAAAAAAC70/8EVnKRhXiMA/s640/DSCN8064.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6_gBX-uG0zU/Tqhvq1HxEKI/AAAAAAAAC74/n5eVAvZHXzA/s640/DSCN8067.JPG[/IMG] wiki mała więc powinnaś dać rade. jeśli nie masz takich rajstop, możesz wykorzystać rękaw starej bluzki, nogawkę od kalesonów męża itp ;)
  20. [quote name='paoiii']Na 3 i 4 wygląda jakby latała w powietrzu :D A na 5 to jest to słynne wiaderko dla niemowlaków? :D Śliczna pyzunia z niej, takie są najsłodsze :loveu: A tu Maksik mojej siostry. Jedna z pierwszych wizyt na basenie - Super sprawa dla takich bąbli :D [/QUOTE] dzięki :) tak, to jest to słynne wiaderko. bardzo fajna sprawa, mała jest zanurzona po szyje i jest jej cieplutko. bardzo lubi się kąpać a mi jest wygodniej niż z wanienką. poza tym kubełek zajmuje bardzo mało miejsca. maksio fajniutki :) widać że mu się basen bardzo spodobał.
  21. [quote name='chita']musialam zle przepisac, zaraz poprawiam:oops: [/QUOTE]bo wcześniej ja nie dopisałam ;)
  22. [quote name='gameta']jaaaaaaaaki wielkolud! Przesłodki wielkolud :) Wiaderko Ci się sprawdza?[/QUOTE] wielkolud w rozmiarze 62 :D:D z wiaderka jestem bardzo zadowolona, pyza też ;)
  23. [quote name='chita']przepisalam rozliczenie do 1 postu: [SIZE=4] wydatki:[/SIZE] -40zł transport z nowego tomyśla do agaga21 [/QUOTE] nie z nowego tomyśla a z hoteliku który leży kilka/kilkanaście km za nowym tomyślem. w sumie imperator zrobił 100km dowożąc psa do mnie. dziękuję ci karolinko za podliczenie dolcio niestety na sporym minusie a wydatki jeszcze będą :(
  24. dawno zdjęć lenki nie wstawiałam a troszkę urosła więc wrzucam kilka ostatnich :) moja pyzunia skończyła 10 lutego 3 miesiące :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nen05r83v18/TzbbsPFvgWI/AAAAAAAADo8/THMKye6-LKA/s512/IMG_5514.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gV9Fx47rCAs/Tzbb2ATHsDI/AAAAAAAADpE/GQN9nBRU2D4/s512/IMG_5480.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NbkjiuFujtI/TzhH2IeQYPI/AAAAAAAADuI/o-eB5z_A6xs/s512/IMG_5619.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LQqI-0FL_80/TzhIFFBI6eI/AAAAAAAADuQ/W1gLoEYNVpM/s512/IMG_5621.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cfHfQ9EWEcg/Tzba0GhwcZI/AAAAAAAADow/IY8dDYmwkRw/s512/IMG_5651.JPG[/IMG]
  25. maluszki chyba zazwyczaj nie lubią tej pozycji, dopiero jak są ciut starsze, doceniają leżenie na brzusiu. moja pyzunia skończyła 10 lutego 3 miesiące :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nen05r83v18/TzbbsPFvgWI/AAAAAAAADo8/THMKye6-LKA/s512/IMG_5514.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gV9Fx47rCAs/Tzbb2ATHsDI/AAAAAAAADpE/GQN9nBRU2D4/s512/IMG_5480.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NbkjiuFujtI/TzhH2IeQYPI/AAAAAAAADuI/o-eB5z_A6xs/s512/IMG_5619.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LQqI-0FL_80/TzhIFFBI6eI/AAAAAAAADuQ/W1gLoEYNVpM/s512/IMG_5621.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cfHfQ9EWEcg/Tzba0GhwcZI/AAAAAAAADow/IY8dDYmwkRw/s512/IMG_5651.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...