-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
pokazałam mężowi to zdjęcie: [url]https://lh3.googleusercontent.com/--0xcD9IhZHw/TzF4JTgsmxI/AAAAAAAAAG0/5Qu5KpqskRg/w456-h399-k/DSC_1313.JPG[/url] zapytał czy to etna:evil_lol::evil_lol: ależ one podobne!:loveu:
-
postaram się jutro coś sklecić. dziś nie dam rady, padam na pysk chyba że ktoś chciałby napisać dla almy tekst do ogłoszeń? ja ostatnio weny nie mam jakoś.
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
no to oby do przodu. -
biedna malutka :(:( mam nadzieję że to była najgorsza noc i następne będą dużo lepsze. trzymajcie się, będzie dobrze!
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
dożylnie lub domięśniowo jakieś zastrzyki. w polsce pewnie by już dostawała zastrzyki, tam niestety kasia walczy z lekarzami o cokolwiek. kasiu, daj znać jak dzisiaj. -
[url]http://farm8.staticflickr.com/7018/6770438231_5fb4fc9f54_z.jpg[/url] prześliczne rudaski :)
-
on jest przepiękny! :):) [B]rozliczenie całościowe naszych psów: [url]http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA!-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka!-okradła-bezdomne-psiaki!NIE-MOŻNA-JEJ-UFAĆ!?p=18594646&viewfull=1#post18594646[/url][/B]
-
[quote name='justysiek']najwazniejsze, że serduszko zdrowe:multi::loveu:, resztę się wytnie:evil_lol: [/QUOTE]dokładnie :) [quote name='Donvitow']Zrozum. One tęskniły.![/QUOTE]lucyfer to chyba za kenelem tęskni:mad: to ona jest prowodyrką, to ona poszła po rzeczy na górę i przyniosła na dół do gryzienia. gamoń mógł jej jedynie trochę pomóc. lenki body wyprane i czekające na wyprasowanie. na szczęście już było za małe ale miało iść na bazarek. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sLKFITqdj14/TzZFqv74_9I/AAAAAAAADnU/N5V9YLcKtgE/s720/IMG_5671.JPG[/IMG] śliczny, śnieżnobiały, mięciutki szaliczek niemowlęcy [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-E1F-qxIk2v0/TzZFtqn8U7I/AAAAAAAADnc/RuSKfVFLjbg/s720/IMG_5672.JPG[/IMG] pieluszka tetrowa. już nawet na ścierke się nie nadaje [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-L1j_ABj2Rzw/TzZFx2NyOtI/AAAAAAAADnk/0pz4C-_dN7s/s720/IMG_5673.JPG[/IMG] dziura w dywaniku. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CqOZ7GOdWhw/TzZF0gcKXJI/AAAAAAAADns/_jx7Y5cc4LA/s720/IMG_5674.JPG[/IMG]
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
agaga21 replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='justysiek'] ciotki doradzcie mi jak go oduczyć gryzienia po rekach?[/QUOTE] ostre, nieprzyjemne "FE!" za każdym razem gdy gryzie i nie bawić się w rozdrażnianie psa rękami. -
karolina, jak lalunia się miewa?
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Dokładnie nad tym samym się zastanawiałam. Czy powinnam podać jej jeszcze raz, czy może poczekać te osiem godzin i podać jej koleją dawkę.,.. Głupia jestem strasznie...[/QUOTE] z kolei można przedawkować. cholera...! -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
kasia, to naprawde dobrze nie wygląda... oby antybiotyk pomógł ale jak zwróciła wszystko to nie wiadomo czy dawka jaką jej dałaś w ogóle została przyswojona. -
[quote name='Tines']tak jest :oops:[/QUOTE] troszkę za wcześnie. poczekaj aż balbina się w pełni oswoi i da lepiej poznać ;)
-
[quote name='bira']Coby Ci się nie nudziło pieski urządziły Ci przyjęcie niespodziankę ;-) Ale najważniejsze, że serduszko ok :-) Zresztą nie wątpiłam, ze będzie inaczej :-) Buziaki dla młodej :-)[/QUOTE] dziękuję :) spodziewałam się niespodzianki gdy dowiedziałam się że pokój został jednak otwarty ;)
-
[quote name='Donvitow']Fajne opowiadanie.[/QUOTE]no tak to było. jutro na szkodniki wrzucę zniszczenia, dziś już mi się nie chce [quote name='malawaszka']hahaha noo to wesoło :evil_lol: zwłaszcza ten paw na końcu :errrr: dywanikowy paw? a najwazniejsze, że serduszko zdrowe :klacz:[/QUOTE]nie, paw podłogowy ale dywanik i tak do wywalenia a z serduszka bardzo się cieszę :) reszta nie ważna.
-
dziękuję za kciuki za moją lenkę. wszystko zarosło :) kontrola za rok.
-
trzymajcie się, dacie radę! buziaki dla bidulki.
-
bardzo wam dziękuję za ciepłe słowa. wszystko w porządku :) wyjechaliśmy o 6 rano by na 100% zdążyć gdyby były w poznaniu korki a po drodze śliskie drogi. wyruszyć z domu z 2 dzieci o tej porze to jakaś masakra! dotarliśmy na miejscee ok 8 a na 8.30 byliśmy umówieni. pani kardiolog przyjechała grubo po 9, przyjeła przed nami 2 pacjentów więc weszliśmy dopiero po 10! okazało się że tylko lene osłuchała i napisała skierowanie na ekg do szpitala, więc ubraliśmy dzieci i ruszyliśmy do szpitala(na szczęście był blisko). tam znów kolejka, rozbieranie dzieci, ekg, ubieranie, powrót do przychodni z wykresem ekg, gdzie mieliśmy wejść między pacjentami by pokazać te wykresy. oczywiście tam już była kolejka tych, którzy mają wejść między pacjentami :evil_lol: a pani doktor poszła zalać sobie herbatę i wróciła za dobre pół godziny:angryy:! znów rozebraliśmy dzieci, poczekaliśmy na naszą kolejkę, weszłam do gabinetu na 1 minutkę po pani, która spędziła tam z pół godziny. na szczęście okazało się że wszystko gra i kontrola za rok. dzieci ubraliśmy po raz kolejny i pojechaliśmy sobie poprawić humory zakupami po tej cudnej przechadzce między poradnią a szpitalem. karolowi przy kasie humor jednak się pogorszył :diabloti: za to kamilek był zadowolony i stwierdził, że to był jego najlepszy dzień w życiu:evil_lol: wracając już do domu powiedziałam, że mam nadzieję, że psy nic nie zniszczyły, bo wszystko schowałam i pozamykałam drzwi do pokoi a w salonie zastawiłam kanape krzesłami, by gamoń nie miał do niej dostępu, na co kamilek radośnie mi oznajmił, że zanim wyszliśmy, on otworzył pokój leny. po co? nie wiadomo....:roll: efekt? kilka zjedzonych ubranek przygotowanych do uprasowania:angryy: dodatkowo w salonie dziura w samym środku dywanika:crazyeye::crazyeye: i jeden paw na podłodze.
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Biana ma chyba do tego wszystkiego zapalenie ucha. Schodze powoli. Na 19:30 ma lekarz. Placz nieustajaco od rana. Do tego prawie 40 temp i sraka...[/QUOTE] cholera! nie chce krakać ale obawiam się czy się to wszystko szpitalem nie skończy. trzymaj sie kasiu, daj znać co się dzieje. -
witam :) chociaż za kudłaczami nie przepadam, to ten mi się wyjątkowo podoba. jest przepiękny! wstyd się przyznać ale nawet nie miałam pojęcia o istnieniu takiej rasy. jest niesamowity z tym swoim różowym noskiem :)
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
bidulka strasznie się umęczy :( a odparzenie chociaż się podgoiło trochę? -
jutro z samego rana jedziemy do poznania do poradni kardiologicznej z lenką. po urodzeniu stwierdzili u niej jakieś dziury w komorach czy przegrodach serca i musimy sprawdzić czy to zarosło. wydaje mi się, że się okaże, że już wszystko samo zarosło ale trochę się jednak stresuję, bo co będzie jeśli nie? nasz domowy szpital trwa już 4 tygodnie. kamil znów przeziębiony. podejrzewam, że w piątek za szybko po basenie wyszli z karolem do zimnego samochodu. niestety musimy go zabrać jutro na przymusową wycieczkę do tego poznania bo nie mamy go z kim zostawić ponieważ cała rodzinka się pochorowała. żeby nie było zbyt nudno, to lucynka nadal łysieje, czekamy na wyniki wymazów, będą prawdopodobnie ok wtorku.
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
boże, kiedy te choróbska odpuszczą?? ciekawe co ją tak długo trzyma. wszyscy zwykle narzekają na polską służbę zdrowia ale to co wy tam macie to jakieś przegięcie. a u nas już 4 tydzień "szpitala" w domu. tym razem znów kamilek. a jutro jedzie z nami na przymusową wycieczkę do poznania. -
znajdzie...nie ma innego wyjścia
-
lena jutro kończy 3 miesiące. o 8.30 mamy wizytę u kardiologa żeby sprawdzić czy otwory w komorach(przegrodach?) się zamknęły. mam "lekkiego" stresa ale jednocześnie mam nadzieję, że wszystko jest dobrze.