-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='malawaszka']buuahahha opis obrazowy tak, że na pewno nigdy nie przyjdzie mi chęć spróbować osobiście :evil_lol: fuujj[/QUOTE] autentycznie! chociaż wolałabym zdecydowanie dać buzi kozie niż zjeść taki serek. nigdy, przenigdy więcej! [quote name='bira']Jadę jakoś na początku kwietnia, ale najprawdopodobniej samolotem... Autem jedziemy dopiero 7 lipca, bo Indze zaczynają się w ten dzień wakacje w szkole. Jedziemy do Zduńskiej, później na dwa tygodnie jedziemy na wczasy, po powrocie Seban wraca do Nl a ja z koleżankę chcemy gdzieś sobie wybyć z psiarnią i dzieciarnią. Chciałyśmy jechać do Jabłonki (to w miarę w Twoich okolicach ;-)) ale w czasie kiedy chciałyśmy jechać mają już zarezerwowane, więc szukamy czegoś fajnego na jakiś wyjazd.[/QUOTE] ojjj, to zanim to do nas dotrze, to już samo zacznie chodzić! ;)
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
agaga21 replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
w szczecinku grzywek w depresji do adopcji jest po zmarłym właścicielu :( -
[quote name='lula2010']cudne zdjecia,cudne psiaki:-)tylko nie moge zdecydowac,ktore z nich to moj ulubieniec;-)jak miewa sie zoladek?:-)[/QUOTE] [quote name='bira']Nie ma sprawy :-) Albo podwiozę Ci jak będę do Pl jechać ;-) Tylko ciut poczekać będziesz musiała :-) A psiaki na pewno by wciągnęły :-) Śmierdzi to cholerstwo dość specyficznie i chyba wszystkie psy to lubią :-)[/QUOTE] a kiedy się wybierasz?:cool3: i gdzie bywasz jak bywasz w polsce?
-
to nowe zdjęcia by się przydały :)
-
Gambia - mix amstaffa, 2-letnia energiczna sunia w nowym domku..
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
ale cudna!!!!!!!!!! karolcia, skąd ty bierzesz te opisy rasy: [I][B]mix stafforda z amstaffem[/B][/I]??? :evil_lol: -
[quote name='lula2010']cudne zdjecia,cudne psiaki:-)tylko nie moge zdecydowac,ktore z nich to moj ulubieniec;-)jak miewa sie zoladek?:-)[/QUOTE]dzięki :) a żołądek dobrze. chyba pomogła mi rozmowa telefoniczna z moim ulubionym panem doktorem:evil_lol: [quote name='bira']Ja się tak nacięłam na mleko kozie ;-) Poszłam sobie radośnie do ogródka ze zwierzątkami, kazałam nalać 1,5 litra tego mleka, miałam wizję, że to będzie smaczne i zdrowe (moja mama twierdziła, że to super smaczne mleko). /jessu prawie zeszłam jak tego spróbowałam. W żaden sposób nie dało się tego smrodu wypić. Ohyda......... Moja Inga stwierdziła, że chyba chcę ją otruć ;-) Także ja dziękjuję. Kozinę też jadłam raz i to był mój ostatni raz. Birra z kolei nie podziela mojego obrzydzenia i wcina aż jej się uszy trzęsą. Tutaj mamy zatrzęsienie takiego rodzaju mięsa ze względu na muzułmanów ;-) Także nie ma problemu. Z kolei indyka nie uświadczysz.......[/QUOTE] biedna inga!:diabloti: podeślij mi trochę tej koziny w paczce.:cool3: ciekawe czy moje by zjadły. znając je, wciągnęłyby w 5 sekund.
-
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-M7H4w_DOkc4/T0P1lSB6kxI/AAAAAAAAI4o/znFHHzC0egA/s720/IMG_4874.JPG[/url] podoba mi się :)
-
[quote name='bira']U mnie tak było, kiedy była Amba. Jak Birra zostawiła cokolwiek w misce, to tamta już była i dojadała. Pewnie dlatego była kwadratowa ;-) A teraz Birka jak jest sama, to histeryzuje. Jak w misce jest coś, czego nie ma ochoty zjeśc to po prostu odchodzi i nie tknie. A takie świństwa jak kozina czy baranina zjada praktycznie zawsze ;-)[/QUOTE] moje nigdy nie jadły ani koziny ani baraniny. u nas niestety nie ma dostępu do takiego mięsa, więc skazane są głównie na indyka, kurczaka i świninę. nawet kości wołowe są trudno dostępne. za to ostatnio kupiłam kozi serek, bo nie mogę jeść nic z krowiego mleka, to pomyślałam, że taki kozi serek zastąpi mi twarożek. boże, jak się pomyliłam! mało pawia nie puściłam jak tylko liznęłam nóż z tym serkiem by sprawdzić jak to smakuje. masakra, ohyda straszna!!!!! dałam psom cały pojemniczek, wylizywały na zmianę i baaardzo im smakowało wierzcie mi, serek smakował jak koza! wiem to na 100% choć nigdy w życiu kozy nie próbowałam:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='agnieszka32']Ale grzeczne! A Morris jak się oblizuje na myśl o rosołku :evil_lol: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-AuyduBfWfOQ/T0k9lKw0KnI/AAAAAAAAD0c/y-DAOdzsUAY/s720/IMG_6843.JPG[/url][/QUOTE]one są (prawie) zawsze grzeczne :eviltong: tytlko czasem się zapominają. [quote name='bira']Jakie biedne, zamożone towarzystwo... :shake:Wyglądają jakby miały zaraz poschnąć z głodu.... Oj niedobra pańcia ;-) U nas od dwóch dni też gotowane:roll:. Birra odmówiła barfu. Gotowane też średnio wchodzi, dlatego dzisiaj Seban jechał specjalnie na turecki bazar kupić córeczce kozinę:ekmm:. Dostała z ryżem i miska aż lśni ;-) Drobiu już dama nie tyka.........[/QUOTE] raz w tygodniu rosołek a w pozostałe dni głodówka, dlatego tak czekają:diabloti: a tak serio to na weekend zazwyczaj gotuję im by miały odmianę a cały tydzień jedzą surowe. tylko one na każde żarcie tak czekają, nie ważne czy to indycza szyja, żeberka, kurzy korpus czy marchewki:evil_lol: u nas nie ma tak by w misce coś zostało. każdy zjada ze swojej, wylizuje do czysta a potem się zamieniają, w ten sposób każda miska wylizana jest 3 razy. a birkę to tatuś rozpieszcza!:cool3:
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ySd-oSHSo94/T0k-RWCTC-I/AAAAAAAAD1E/xz25DpwT0mw/s720/IMG_6857.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QNTNLSvfUJI/T0k-ZgPCmQI/AAAAAAAAD1M/YKVkKXRAxPc/s720/IMG_6862.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LWOZ6M5Orj8/T0k-kyN0AWI/AAAAAAAAD1U/GyXmVkd-IYI/s720/IMG_6869.JPG[/IMG]
-
czekamy na ulubiony, cotygodniowy rosołek ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AuyduBfWfOQ/T0k9lKw0KnI/AAAAAAAAD0c/y-DAOdzsUAY/s720/IMG_6843.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1Q2KB0Nlvjo/T0k9pO6LFmI/AAAAAAAAD0k/sgNRLggCvoY/s720/IMG_6847.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7eG9rjvEwpA/T0k9z5z0-VI/AAAAAAAAD0s/kYIuWN2jzzM/s512/IMG_6850.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sipBg5UxoXw/T0k9eNPYQCI/AAAAAAAAD0U/Qtnf_Y4Rnw0/s512/IMG_6842.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OfbhHl_H9fs/T0k-GuIb4TI/AAAAAAAAD08/MqDg8yMNhdE/s720/IMG_6853.JPG[/IMG]
-
[quote name='Telimena']jak na skórze jest i grzyb i bakterie to powinno się jeśli jest taka możliwość najpierw grzyba leczyć a potem bakterie... przynajmniej w taki sposób leczą specjaliści od dermatologii, czyli najpierw np ketokonazol 3 tyg a potem antybiotyk chyba, że są jakieś duże rany wymagające pilnie antybiotyku[/QUOTE] nie mam pojęcia, dlatego jestem bardzo ciekawa tych wyników i planu leczenia. mam nadzieję, że najpóźniej od poniedziałku zacznie się dolciowa kuracja bo nie ma na co czekać. furciaczek pewnie ma masę pracy, jak na dogo nie zajrzy to przekręcę do niej jutro i podpytam o wszystko :)
-
tak. gosia, jaki to antybiotyk? odebrałaś może te wyniki?
-
Pitbull PAKO ma WSPANIAŁY DOM, czyli ... DT zmieniło się w DS!!!
agaga21 replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
jak zwykle jest zachwycający! mam nadzieję, że problemy już nie wrócą. jacek, nie mogłyśmy sobie wymarzyć dla pako lepszego domu :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no - może szczeniak - sika w domu jak szczeniak :D mała jest jak szczeniak - zęby ma... przerzedzone - to musi być szczeniak w okresie wymiany zębów :evil_lol:[/QUOTE]:evil_lol::evil_lol:no widzisz. dla szczeniaka raz-dwa domek znajdziesz:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Kajka_72']. Ostatnia diagnoza.....szansa byla. Dr znalazl przyczyne, bazposrednia przyczyne- ucisk, spowodowany ......kiedys napisze dokladniej.Na razie nie moge . [/QUOTE] obawiam się, że domyślam się, co mogło być przyczyną po przeczytaniu kilku ostatnich wpisów na wątku "hospicjum":angryy::-(:-(
-
[quote name='xxxx52']Nie umaral w garazu ,ale zostal uspiony.nalezy wiedziec dlaczego go uspili ,ponoc to byla drobnostka ,ktora nalezalo usunac?czy to byl blad w dziele?[/QUOTE] MAŁO CI AFER? NOWEJ SZUKASZ?? sako...(*) strasznie mi przykro pieseczku :(
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
jaka ona maleńka! 3,8kg to prawie tyle co nic...moja lucynka 3,5 ważyła jak ją przywiozłam a była naprawdę malutka, więc takie mam porównanie. :PROXY5: tyyyy! a może to szczeniak???:cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[url]http://img812.imageshack.us/img812/1797/p1010827resize.jpg[/url] w takim odmładzającym błotku każdy by dostał głupawki:evil_lol: [url]http://img684.imageshack.us/img684/5261/p1010836resize.jpg[/url] superglut-skąd ja to znam...?:cool3: [url]http://img830.imageshack.us/img830/4552/p1010858resize.jpg[/url] ta mina......................inteligencja pełną gębą! [url]http://img36.imageshack.us/img36/2826/p1010861resize.jpg[/url] uwielbiam te jej oczyska:loveu::loveu: -
mocno trzymam kciuki...