-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
co u was? może jakieś nowe zdjęcia wrzucisz? :)
-
[quote name='malawaszka']mniaaaammm arbuzy - sama bym zjadła :lol: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Yy9fuBHZD6U/TzfvnEW-S0I/AAAAAAAADqo/-P4nK4Gv4jA/s720/IMG_5865.JPG[/url] hahahhaa szczurosława jest mega fotogeniczna :lol: i te minki za ogrodzeniem haha zmiękłabym jak nic! uzębienie Etny imponujące - jakby żuła szczękę teściowej :roflt:[/QUOTE] arbuz z lutego ma niestety niewiele wspólnego z tymi arbuzami, które znamy i lubimy. nie da się ukryć, że moje dziewczynki są urocze.......na swój sposób:evil_lol::diabloti: [quote name='agnieszka32']Jezuuuu, jaka nieszczęśliwa :diabloti: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-c4t5bjstfCU/Tzf5qk3wcYI/AAAAAAAADtQ/immUN187VDA/s640/IMG_6468.JPG[/URL] [/QUOTE]bidna nagle z tego nieszczęścia zaczęła się trząść przy tej bramie, łapki podnosić...aż pan musiał zanieść królewnę do domu ;) [quote name='fonia123']a Gamoń czemu bez kubraczka lata? taki gorący z niego chłopak? ;)[/QUOTE]a gamonia kubrak bardziej by przerażał niż chronił przed mrozem. dopiero by zaczął się trząść!:diabloti::diabloti: ma geste futro i więcej tłuszczyku niż dziewczynki więc da radę. [quote name='paoiii']Jezu Lucynka wygląda prześmiesznie w tym kubraku haha :loveu: [/QUOTE] lucynka wygląda jak paker na cienkich nóżkach:evil_lol: śmiesznie, bluza jest trochę za szeroka. uśmiałam się jak przyszła pocztą, bo zamawiając ją na bazarku nie przyjrzałam się jej dokładnie. wiedziałam tylko że czarna z czerwonym czymś. dopiero jak już ją miałam w domu, zauważyłam że jest na niej wyszyty diabeł:evil_lol: więc pasuje jak ulał!:evil_lol::evil_lol:
-
dolcio chciał zjeść szczylka ale na szczęście gosia mu nie pozwoliła ;) mordeńka raz lepiej raz gorzej. po spacerze gorzej i nawet oko puchnie. w ciepełku dochodzi do ładu. może jutro będą wyniki.
-
aaa to te sposoby znam. niestety na płaskim lena za nic na świecie nie chce leżeć na brzuszku.
-
jak ona znosi ten opatrunek? nie probuje zdejmować?
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Jednak antybiotyk to cudowny wynalazek :-) Niech mówią co chcą :-)[/QUOTE]nieraz konieczny. cieszę się że jest lepiej. -
[quote name='Rodzice Maciusia :)']. zamiast tego na razie znakomicie sprawdza się leżenie na brzuszku. Wiking na początku nienawidził szczerze tej pozycji, aż już się martwiłam, bo przecież to konieczne. Szperałam w necie i znalazłam radę na to i od tamtej pory uwielbia leżeć tak[/QUOTE] a jaka to rada?
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
lepiej???????? -
[quote name='bira']Mały oszołom jaki ma fajny kubraczek :-) A Gamoniowi chyba bardzo arbuzowe lody smakowały, bo na każdym zdjęciu z nimi ;-) Etna nie będzie się arbuzem truć, lepiej w piłkę zagrać :-) Kochana wariatka :-)[/QUOTE]lucynka ma kubraczek z jakiegoś bazarku. zdaje się wielkością był na jamnika. musiałam jej zwężyć w pasie bo się w nim "topiła". etnie chyba muszę jakiś inny skołować, dłuższy by jej okryć te połamane kości. ten co ma jest sporo za krótki. z tymi lodami to dziwnie było. chyba zaczęły je jeść z tej radości, że wszyscy razem wyszliśmy na dwór, bo arbuza dałam im już kilka dni temu i był prawie nie ruszony. a może czekały aż się porządnie zmrozi? ;) gamoń się w każdym razie rozsmakował i nic innego nie robił tylko gryzł te arbuzy. [quote name='bira']No prawdziwa tragedia... Przecież można by jeszcze Etnie trochę po głowie poskakać ;-)[/QUOTE] strasznie się pokrzywdzona czuła:evil_lol: kiedyś przełaziła pomiędzy szczebelkami.
-
lucynka nieszczęśliwa, że musiała zostać na podwórku podczas gdy etna biega z piłką [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oRQGoMNS3sU/Tzf00vWAk_I/AAAAAAAADr4/Ir8dUOyqo78/s512/IMG_6141.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CNMobGZRfjQ/Tzf19cmx-9I/AAAAAAAADsA/3HJ8RJ73JsE/s720/IMG_6152.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RWBsz9K53yU/Tzf5c2YHu-I/AAAAAAAADtI/60rKGVIM64I/s720/IMG_6467.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-c4t5bjstfCU/Tzf5qk3wcYI/AAAAAAAADtQ/immUN187VDA/s640/IMG_6468.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-elPZyZkEZsI/Tzf22NbbQsI/AAAAAAAADsg/feYiGQzA6Gg/s640/IMG_6218.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-O6RY3866B7w/Tzf4kOxNSMI/AAAAAAAADso/p8ijSUigxto/s720/IMG_6364.JPG[/IMG] oczywiście nie mogło sie obyć bez darcia papy:evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qgS73b67Buk/Tzf4yZskXiI/AAAAAAAADsw/yPznaEEIMec/s640/IMG_6398.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SxOQR_5odGM/Tzf46qe_WzI/AAAAAAAADs4/wKaVpU-W4iw/s640/IMG_6403.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kNeWLaxfB_4/Tzf4-s52EiI/AAAAAAAADtA/zAEwPedA9QY/s640/IMG_6405.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cnD624nIkN0/TzgCXQLsMvI/AAAAAAAADuA/nBoZYf6Qtpc/s720/IMG_6049.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fKgQ2XZLfRY/Tzf0nXEZ58I/AAAAAAAADrw/XMwkvv8UP1k/s720/IMG_6125.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kC3YH6SR_rE/Tzf2Dtd8tcI/AAAAAAAADsI/b1AnbCeDMyU/s720/IMG_6186.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-H4IHVSxEt6A/Tzf2KbruMGI/AAAAAAAADsQ/Df2kwh2liqE/s720/IMG_6187.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-d5vC_PjaHEc/Tzf2dQllEhI/AAAAAAAADsY/IPxX_EpR1nE/s720/IMG_6189.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-s7wcFNDPoac/TzgBP1z10qI/AAAAAAAADtY/KfijVEc1DNg/s640/IMG_5740.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vUuc_aZjo3U/TzgBiAOwM_I/AAAAAAAADtg/xJQiO9QEfos/s512/IMG_5989.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VkkAwrGjkMM/TzgCBvtMV1I/AAAAAAAADto/_CizBdR-H2I/s720/IMG_5990.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lUi6UxCIcUI/TzgCHj2oQsI/AAAAAAAADtw/r9i31xwRFOE/s640/IMG_6047.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SpadZ2x5-LA/TzgCMZdYSZI/AAAAAAAADt4/IBlpKgNjrKM/s720/IMG_6048.JPG[/IMG]
-
etna w zeszłorocznym kubraczku. okazuje się że jest sporo za szeroki ale najważniejsze, że grzeje. w zeszłym roku był dopasowany, teraz wisi na niej. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UR0ubBXtkWc/TzfzUYwRkHI/AAAAAAAADrI/RYaKUWCjN3A/s720/IMG_6061.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8hQFhKNLGH4/Tzfzk9W2SoI/AAAAAAAADrQ/dJzG5p7bUck/s720/IMG_6067.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-663SgsmhIBo/TzfzuTgeeWI/AAAAAAAADrY/ayWjJKM3Uyo/s640/IMG_6069.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QKP0zjVbgLg/Tzfz2AEcbpI/AAAAAAAADrg/Q8KDPV1uBBM/s640/IMG_6071.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hVxWGvTGsz4/Tzf0Gj5GqnI/AAAAAAAADro/Kj2OTje-hvU/s640/IMG_6074.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-K8Yg_9VPaY4/TzfvKPCJ-EI/AAAAAAAADqg/1PETqCSxpX0/s640/IMG_5864.JPG[/IMG] ups!:evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Yy9fuBHZD6U/TzfvnEW-S0I/AAAAAAAADqo/-P4nK4Gv4jA/s720/IMG_5865.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9bigAFpL0zw/Tzfw0qa1-jI/AAAAAAAADqw/6oI0Vd3QRas/s720/IMG_5935.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CNnoOyuEJW8/TzfyQRt5M3I/AAAAAAAADq4/Z11CtWnG2sA/s640/IMG_5999.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-I_0aoRywp_U/Tzfyu1S8WdI/AAAAAAAADrA/-5QZk4cDzKU/s720/IMG_6009.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9EDReUVRl9o/TzfngOufcbI/AAAAAAAADp4/iO7Qd3UnF8Q/s720/IMG_5760.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MaQwd4Eo1Qo/TzfthjLbDmI/AAAAAAAADqA/qRXr1yDj0c0/s512/IMG_5842.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2wECd1RVbgA/TzfuLXnvwRI/AAAAAAAADqI/KnThPLovXOI/s512/IMG_5846.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-eXGNpq5e_1Y/TzfuZTX3WdI/AAAAAAAADqQ/F8gkEqpNKyE/s512/IMG_5850.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-aL9nk6pae34/TzfutdTjEtI/AAAAAAAADqY/iydvIfpV1Ik/s512/IMG_5851.JPG[/IMG]
-
[quote name='jonQuilla'] chociaż ja i tak obstawiam że to żaden z psów tylko jakiś krasnolud przychodzi pod Waszą nieobecność i niszczy te rzeczy :eviltong:[/QUOTE] no właśnie, przecież te moje pieski to prawie aniołki ;) dzisiaj była piękna pogoda :) karol nosił drzewo do garażu a ja robiłam psom zdjęcia. sprawiedliwosc musi być:eviltong::diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UKCD7dkHIzI/TzfkKudzLrI/AAAAAAAADpQ/BZYfJp8yPe0/s640/IMG_5694.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-iFXWtJ6VtyE/TzfkuE6_hcI/AAAAAAAADpY/VKWvTNaYlCc/s720/IMG_5698.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rM_0fCEaCn0/Tzfk80hOXeI/AAAAAAAADpg/gpMQ2Wp0GWs/s640/IMG_5701.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IWA9wAE7xfQ/TzflPAgRK7I/AAAAAAAADpo/gmT83RhktDo/s512/IMG_5705.JPG[/IMG] psy dostały lody arbuzowe;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-odIIm1tUxds/TzfmBnh9VXI/AAAAAAAADpw/bfOTYQEJi7c/s640/IMG_5752.JPG[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img31.imageshack.us/img31/1704/dsc0054di.jpg[/url] ona aktualnie jest taka goła?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='bira']Rany, co za szkodnik niedobry... Ten Gamoń to musi być oaza spokoju, skoro takie małe cholerstwo toleruje ;-)[/QUOTE]lucynka go nie oszczędza. ja to się dziwię, że on jej jeszcze nie zeżarł :roll: [quote name='agnieszka32']Znajdź 10 szczegółów różniących te obrazki :diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol: [IMG]http://www.shigelamen.com/pirania3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-k8_eVmDb5xg/TzbY6fE5x8I/AAAAAAAADoQ/-pH5hFTtUv8/s640/IMG_5593.JPG[/IMG][/QUOTE] hmmm....widzę jeden szczegół: na pierwszym zdjęciu brak gamonia:diabloti:
-
[url]http://img26.imageshack.us/img26/629/image0072rw.jpg[/url] sama radość! :)
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[url]http://img850.imageshack.us/img850/7555/p1010609resize.jpg[/url] to jest mina miesiąca!:evil_lol::evil_lol: a ina jak modelka ;) -
przedziurawiony dywanik natchnął mnie dziś do zrobienia przemeblowania w salonie ;) a tu grzeczna i miła psinka, która nigdy nic złego nie ma w zamiarze: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lAUodbM8X6Y/TzbYQzuEYiI/AAAAAAAADn4/WdgLqXYQEPE/s512/IMG_5565.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-lHqOht84KuQ/TzbZRnawLBI/AAAAAAAADog/JKWANWPtp2k/s640/IMG_5595.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-k8_eVmDb5xg/TzbY6fE5x8I/AAAAAAAADoQ/-pH5hFTtUv8/s640/IMG_5593.JPG[/IMG] tak, tak. to policzek gamonia:evil_lol::evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-y9TzBRl5fHE/TzbZJyX82KI/AAAAAAAADoY/Kj8-y7aUhio/s720/IMG_5596.JPG[/IMG]