Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='bira']Nie wiedziałam, że on nadal siura... Nic nie pisałaś, to myślałam, że odpuścił .Wstydził by się chłop ;-)[/QUOTE] ale ja nie wiem czy to on czy któraś z dziewczyn. dzisiaj go przyłapałam a tamte to raczej chyba obstawiam lucynke
  2. [quote name='malawaszka']a ja tu weszłam wczesniej zapytać o coś innego, ale mi Gamń zalał oczy :D i zapomniałam... masz jeszcze ten komunikat Avasta? bo już mnie to denerwuje i nie wiem co z tym zrobić[/QUOTE] jeszcze co jakiś czas wyskakuje ale już nie tak często.
  3. [quote name='Justyna Lipicka']to właśnie hotelik u Emiś jest:) ale też tylko kojce wolne ma:( a ten u kikou jest domowy dt?[/QUOTE] pytajcie czy ma miejsce w domu, a nuż....
  4. u lilutosi są chyba tylko kojce :(
  5. boże.... :(:(:(:( nie tak miało być. fundacjo BERNARDYN, byłam tylko obserwatorem ale dziękuję...
  6. im mniej ruchu tym wolniejsza praca jelit.
  7. [quote name='justysiek']nie zazdroszcze:shake: mój też ostatnio zasikał całe posłanie, ale to jeszcze gowniarz:mad: a gamoń pewnie wyczuł zapach stópki i zaznaczyl teren:diabloti: wspołczuję:shake:[/QUOTE]dokładnie! już kiedyś tak znaczył w miejscu gdzie ktoś inny coś jadł, na dworze nieraz nalał do etny miski po jedzeniu. no prosiak z niego! [quote name='bira']O fuuuj, ale z niego swintuch... Wspolczuje bardzo. Ale chyba dawno mu sie takie wpadki nie zdazaly?[/QUOTE]w tym miesiącu 3 razy było nalane ale na płytki i po nocy...nie wiem które to. [quote name='malawaszka']o rany - no taki Gamoń jak siurnie to niczym Niagara :mdleje:[/QUOTE] wszystko do pranoa. dobrze ze ochraniacz jest na materacu.
  8. no wściekłam się! doszły dziś zamówione na bazarku kurze stópki świeżo wędzone. dałam psom po kilka, zadowolona, że im smakuje usiadłam sobie w salonie i nagle słyszę za plecami jak coś cieknie...odwracam się a gamoń, paskudny gamoń:angryy::angryy::angryy: leje centralnie na środek posłanka, gdzie wcześniej lucynka jadła stópkę! no co za prosie z niego!!!:angryy:
  9. gosiu, co z wynikami???
  10. arinko kochana, sił nabieraj!
  11. agaga21

    Barf

    u nas szyje z indyka też są super przyswajane, nigdy po nich psy nie rzygają. nawet najmniejsza suka 7kg świetnie sobie z szyją indyczą radzi a kiedyś myślałam że ona to najwyżej kurzą pogryzie ;) mała zżera wszystko! niestety połyka wielkie kawałki, nie ma czasu gryźć i też mnie to martwi.potrafi bez gryzienia połknąć całe duże serce z indyka, gdy duże psy takie samo serce gryzą, choć ze 2 razy zanim połkną. o serca się nie martwię ale kości duże połyka. [QUOTE]a kicia jakies kawalki indyka, kuraka, watrobki, na to drożdzei skorupka jajka-wszystko wcina trzeba obalać mity o kociej wybrednosci -poprostu nauczone, i rozpieszczone i za dużo mają w d...[/QUOTE]przecież to "królewskie" jedzenie :D kot wybredny suchego nie zje ale surowe mięsko to chyba zawsze!(tak myślę, choć kota nigdy nie miałam)
  12. [quote name='bira']Mojej kolezanki corka miala zapchany kanalik i strasznie ropialo jej oko. W kazdym razie skonczylo sie zabiegiem pod narkoza. Oby u Leny to byla jakas *******ka, bo szkoda dziecka.[/QUOTE] no to mnie nastraszyłaś.
  13. [url]http://images37.fotosik.pl/1332/70c65fd6910c8c19med.jpg[/url] jaka słodzinka w tym różu! pewnie jutro/pojutrze zacznie już pomału zapominać, że miała jakiś zabieg ;)
  14. jasne że się znajdzie, tylko będzie trzeba dobrze poszukać. a widzisz, to mi się pomyliło bo myslałam że to bianka podwójnie widziała. jeśli zapchany kanalik to to coś groźnego???
  15. chociaż dobrze, że sako daje radę. oby tak dalej, dość już wycierpiał.
  16. moja lena jako noworodek miała leciutko suchą skórę na nadgarstkach i na nóżkach, choć od początku kąpałam ją w emolium. pewnego dnia wysmarowałam ją całą oliwką i dostała paskudnej wysypki(a wcześniej miała minimalną) w każdym razie po tej oliwce skóra mocno się zaogniła i już więcej jej nie oliwiłam. teraz od czasu do czasu smaruję ją emolium emulsją i siebie też ;) choć nie pachnie zbyt pięknie to polecam.
  17. [quote name='magdabroy']Kurcze, czy jest możliwość, żebym przesadziła z nabiałem? Od soboty mam parcie na nabiał :roll: Potrafię zjeść 3-4 jogurty dziennie i w między czasie jeszcze myśleć, czy nie napić się maślanki :crazyeye: No kurcze, najchętniej jadłabym tylko nabiał i tak od soboty mam :oops:[/QUOTE] jest możliwość że przesadzisz jeśli naprawdę dużo będziesz tego nabiału jadła. to tak jak w diecie ducana-nerki zdaje się nie przerabiają tak dużej ilości białka i mogą się "popsuć". podejrzewam, że nerki dziecka też... ja uwielbiam nabiał ale musiałam niestety całkiem odstawić bo lena nie toleruje.
  18. ja myślałam że to podwójne widzenie było przez gorączkę! nie przeszło jej? a ja chyba z leną też do okulisty się wybiorę bo jej ciągle lewe oczko łzawieje/ropieje. we wtorek mamy szczepienia więc poproszę o jakieś skierowanie. ten cc z łodzi nie ma watku na dogo, być może ma na molosach, choć watpię. fajnie by było gdybyście adoptowali drugiego psa, choć pewnie niełatwo znaleźć takiego który polubi wszystkich (kota, dzieci, drugiego psa). to już spore wyzwanie i chyba bezpieczniej wziąć takiego z dt albo hoteliku gdzie będzie sprawdzony.
  19. kurde, masakra jak wody ma dłużej nie być! wydaje mi się że nawet jak będzie kilka dni na plusie, to grunty i tak będą zmrożone...studnia by się przydała ale pewnie nie masz.
  20. http://img9.imageshack.us/img9/5240/76696121.jpg uroczy z tym klapnietym uszkiem :) większe zdjęcia od razu fajniej wyglądają ;)
  21. zdjęcia byś jakieś nowe dała :) jeśli mogę zasugerować, to wrzucaj większe, fajniej się ogląda.
  22. co u was? jak maluchy? a jak kondycja birki?
  23. [quote name='furciaczek']Przechodząc obok boksu Dolcia potknęłam się i upadlam na jego wejście do boksu, mialam w rece mopa. Dolar wystartował do mnie z zębami i warkotem, musiał nie raz porządnie oberwać od człowieka biedak. W takich sytuacjach jak podniesienie dloni z jakimś przedmiotem kuli sie, robi unik ale w przypadku gwałtownego i niespodziewanego "zagrożenia" od razu przechodzi do ataku. Jak tylko wstałam i ukucnęłam to po paru sec znowu chciał sie całować i tulić jak to on :) Trzeba potencjalne DSy informować ze takie skrajne zdarzenia mogą prowadzić to tego typu reakcji. Nie wiem czy uda sie go odwrazliwc na takie gwaltowne reakcje ze strony człowieka ale stopniowo będziemy działać w tym zakresie bo w normalnym domowym życiu może to być jednak dość niebezpieczne. Ktoś spadnie z krzesła czy kanapy, zeskoczy ze schodów czy wypadnie mu szklanka...i może być klops ze tak powiem.[/QUOTE] gosiu, cieszę się, że sobie zębów nie wybiłaś ale jednocześnie cieszę się, że się potknęłaś. dzięki temu wiemy że dolar reaguje tak a nie inaczej. właśnie dlatego nie chciałam go ogłaszać od razu, gdy dał się poznać tylko jako miziak ;) jak będziesz jechała z ni do weta to pamiętaj proszę o czipie. ciekawa jestem co wyjdzie w wynikach.
  24. u nas też wieje, pada śnieg i jest odwilż. aż się nieprzyjemnie patrzy przez okno, nie mówiąc już o wychodzeniu.
×
×
  • Create New...