Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. kiwi skuteczne na 100% a jaka porcja witamin przy tym i smak świetny :) polecam.
  2. aaa, to chyba w galerii biry się chwaliłam materacem!:oops::evil_lol::evil_lol: jest superowy! 80cm x 210cm i 20cm grubości! psy się w poprzek mieszczą i jeszcze ze 3 dodatkowe by się wyspały. świetny jest, miękki, psy go lubią. to jest coś tego typu: [url]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRXHHlivO5l4bBm4PLoBuUX1HA5EoDwNPNkzRMF5_h8266sz7YazA[/url] tylko mój bardziej starodawny ;) z wielką przyjemnością pozbyłam się starego materaca. a do lekarza się nie wybieram, pewnie samo mi przejdzie w końcu. wypiłam mocną miętę, zrobiłam sobie dłuuugą kąpiel i...nic się nie zmieniło ale chociaż kawał książki przeczytałam a tak się wciągnęłam, że mogłabym jeszcze czytać gdyby nie to, że mi się już od tej kąpieli słabo robiło.
  3. [quote name='agnieszka32'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-8EWRAa6bO6M/T0ZfVxQhl5I/AAAAAAAADz8/FDwjAJlX0V0/s512/IMG_6812.JPG[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale jakie wysokie te materace! Agata, gdzie kupiłaś takie fajne legowisko?[/QUOTE] aguś, pisałam na poprzedniej stronie:cool3: ten materac składa się, tworząc fotel. znajoma się go pozbywała więc dała dla naszych psów :)
  4. [quote name='bira']Zawsze mnie zadziwialo, jaj tym psom wygodnie spac w takich pozycjach... I jak im te glowy nie odpadna ....[/QUOTE] u nas zwykle lecek jest mistrzem w tych śpiących pozycjach ale etna też pokazała co potrafi ;) [quote name='chita']buahahahhahah, jezu uwazaj Agata bo jak tak bedzie czesto spac to jej sie nos spłaszczy i bedziesz miała plaskatego pig bulla:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-Nsg4l1hCt8s/T0ZfFiR3LfI/AAAAAAAADz4/pEs_etLAgjc/s720/IMG_6803.JPG[/URL][/QUOTE]bede wtedy miała pig bulgota :evil_lol: od 3 dni napierpipipi mnie żołądek. nie wiem czy się czymś strułam czy co ale prócz przeszywającego bólu co kilka minut nie mam objawów. coś okropnego. wypijam łyk herbaty i znowu boli :( idę sobie wziąć gorącą kąpiel, może mi pomorze. wczoraj w wannie 1/3 książki przeczytałam z tego bólu, coś czuję, że dzisiaj ją dokończę.
  5. [quote name='imperator']Nie wiedziałem, że to tyle może trwać, a czy wiadomo kiedy Dolar mógłby być ogłaszany do adopcji?[/QUOTE] no wiesz, najpierw trzeba go wyleczyć, to po pierwsze. po drugie gosia go nadal poznaje. ostatnio byli u niej obcy ludzie oglądali psy. dolar się mocno spinał w swoim boksie, także spokojnie....na razie czekamy.
  6. [quote name='imperator']Jak długo potrafi trwać leczenie takiego gronkowca?[/QUOTE] od kilku tygodni do kilku miesięcy zazwyczaj. nigdy nie wiadomo. trzeba każdorazowo po kuracji antybiotykiem robić kolejne wymazy i ustalać kolejny antybiogram i tak aż do skutku.
  7. :evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Nsg4l1hCt8s/T0ZfFiR3LfI/AAAAAAAADz4/pEs_etLAgjc/s720/IMG_6803.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8EWRAa6bO6M/T0ZfVxQhl5I/AAAAAAAADz8/FDwjAJlX0V0/s512/IMG_6812.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6qLgYrSWZh0/T0ZfdMlK4GI/AAAAAAAAD0A/4sSYyr9NoDA/s720/IMG_6813.JPG[/IMG]
  8. [quote name='Temida']Byłam wczoraj z Panią radną w schronisku sprawdzić jak psy są zabezpieczone w te mrozy. W schronisku też panują mrozy i nie mówię tu o warunkach atmosferycznych. Psiaki wyglądają względnie, w budach były maty ze słomy i powiatowa inspekcja zaleciła zamontowanie takich zasłonek w wejściach do bud. Psiaków oczywiście sporo, adopcji za wiele nie ma, ale nic w tym dziwnego, jak nie ma wolontariatu, a o każdą innowację toczone są wojny (obecnie nadanie imion psom na stronie PGK Radomsko, podobno mają być opisy). Nasze zaniepokojenie i zbulwersowanie spowodowało jednak co innego. Kierownik ewidentnie ma coś do ukrycia. Boksy składają się z części z budami zadaszonej i od tyłu są wybiegi (teraz dobudowane na drugiej ścianie) Wybiegi oglądałam setki razy, nawet jak nie było posprzątane i nie czepiałabym się bo była wczesna pora, a nakarmienie psów ważniejsze. Kiedy chciałyśmy przejść się po wybiegach Pan stwierdził, że tam nie można i to nie dla odwiedzających! Jeszcze z miesiąc i pan zacznie ścieżki wytyczać, albo odległość z jaką można do kojców podchodzić. Radna chciała natomiast zobaczyć jak zostały spożytkowane środki miejskie przeznaczone na rozbudowę wybiegów, ale też nie mogła tego uczynić. Najwyraźniej znajdowało się tam ,,coś" czego mieliśmy nie zobaczyć. Pierwsze co nasuwa mi się na myśl to duża ilość zagryzień i zamarznięcia ze względu na siarczyste mrozy, być może jest to powiązane. Z tego schroniska robi się obiekt zamknięty, nie można robić zdjęć psom do adopcji, nie można wprowadzić wolontariatu, a teraz chodzi się wytyczonymi ścieżkami. Tak nie zachowują się osoby o czystym sumieniu. Nowa Pani Doktor robi bardzo pozytywne wrażenie, osoby której zależy na losie zwierząt, ale w takim kostycznym środowisku betonów i skał nie będzie łatwo wprowadzić odrobinę serca i dobrej woli. Z tego co mi się teraz nasunęło i o w sprawach w jakich muszę Was prosić o pomoc to: [B] wciąż jest ta sunia astka, zajmuje jeden cały kojec, jest jej zimno, jest kochana dla ludzi, niestety nie toleruje zwierząt, poproście dziewczyny od astów o pomoc. [/B] Freja [B] płeć: [/B]suczka [B] data urodzenia: [/B]2006 [B] rasa: [/B]AMSTAF [B] gatunek: [/B]PIES [B] maść: [/B]czarna [B] chip: [/B]Jest [B] boks: [/B]Kojec nr 25 [B] właściciel: [/B] Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt [B] sterylizacja: [/B]Tak [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/011100616.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/5590/011100616.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.pgk-radomsko.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=49&Itemid=131&limitstart=110"][/URL][/QUOTE] dodałam ją na wątek bullowatych do adopcji: [url]http://www.dogomania.pl/threads/22803-Bulowate-Do-Adopcji-Jeden-Wątek-Dla-Wszystkich-aktualizacje-str.1-post-1-2-5-8!!!?p=18702380#post18702380[/url] niestety inaczej nie mogę pomóc, nie ma miejsc w hotelikach z których korzystamy :( może ktoś by jej wątek osobny załozył, zawsze to łatwiej wtedy zorganizować jakąś pomoc i sunia tak łatwo nie "zginie" w tłumie...
  9. radomsko [QUOTE]wciąż jest ta sunia astka, zajmuje jeden cały kojec, jest jej zimno, jest kochana dla ludzi, niestety nie toleruje zwierząt, poproście dziewczyny od astów o pomoc. Freja płeć: suczka data urodzenia: 2006 rasa: AMSTAF gatunek: PIES maść: czarna chip: Jest boks: Kojec nr 25 właściciel: Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt sterylizacja: Tak [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/5590/011100616.jpg[/IMG][/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202335-Schronisko-w-Radomsku-Ruszamy-z-adopcjami!-Prosimy-o-pomoc.?p=18580623&viewfull=1#post18580623[/url]
  10. karolina a może masz materac albo najlepiej ze dwa i mogłabyś jej zrobić z nich takie schody na kanapę czy łóżko, by nie musiała wskakiwać, tylko żeby mogła wchodzić. może takie prowizoryczne rozwiązanie by pomogło?
  11. [quote name='majqa'] Reszta bandy też nie sprawia kłopotów, a to już ogromny plus.[/QUOTE] jak na tak liczną bandę to chyba niecodzienne zjawisko :)
  12. [quote name='malawaszka']śnieg się topi, dziś trochę padało, zaczynają się wyłaniać zaginione w śniegu qpy :roflt: [/QUOTE]skądś to znam... jak 2 dni temu zniknął śnieg z naszego podwórka to się przeraziłam.
  13. [url]http://img692.imageshack.us/img692/4889/obraz050f.jpg[/url] to ucho mu krwawi czy to jakaś rana na szyi?
  14. tak myślałam że tam będzie jakiś gronkowiec. damy radę.
  15. [quote name='bira']Ten lew mordki do Lucyny podobny :-)[/QUOTE] hihi, to mam lwa i lwicę w domu.
  16. [quote name='zuzia_kuzik']A czy moglabym poprosic link do jej profilu?? Przepraszam, ale wyszukiwarka mi nie dziala i nie wiem gdzie moglabym ja znalezc[/QUOTE] po prostu kliknij w "napisz nową wiadomość" i wpisz w miejsce adresata emdziolek ;)
  17. [quote name='chita']a pokaz poslanka:) Morris wyglada jak krzyzowka foki z morsem:eviltong:[/QUOTE]lew morski brzmi lepiej:diabloti::diabloti:...coś w tym jest :evil_lol::cool3: [IMG]http://s.v3.tvp.pl/images/7/6/8/uid_7681680d67bb48db731598f1171912ef1268591712024_width_650_play_0_pos_3_gs_0.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-d_lov0bNBI4/T0TtJBAWt-I/AAAAAAAADzs/zYSzNV6GPnQ/s640/IMG_6746.JPG[/IMG] to jedno wielkie posłanie. pokażę przy okazji ale nie jest to nic pięknego ;) po prostu duży i bardzo gruby materac, taki który składa się na 3 części i powstaje z tego fotel.
  18. [quote name='agnieszka32'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-f8gK4Qjc-eU/Tz6I0sWMwAI/AAAAAAAADvg/uHamz_f-idU/s640/IMG_6606.JPG[/URL] :loveu::loveu::loveu: [url]https://lh4.googleusercontent.com/--NJXdW4jgAc/Tz6GRwjab4I/AAAAAAAADuY/IAYnwIbp5s0/s720/IMG_6482.JPG[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QdXgjKpwNWM/T0Tb0faww1I/AAAAAAAADzo/Lc1dlDPlqxY/s640/IMG_6758.JPG[/IMG] psy dostały nowe posłanie, do kompletu nowe koce. zrobiłam eksperyment i...wypłukałam je w naparze z piołunu! ciekawa jestem czy zostaną też poszatkowane.
  19. czarny pies powiadasz...............:cool3: chyba nawet wiem który :)
  20. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-X_F5Pgnlylc/T0QFHF8T3jI/AAAAAAAAD6E/NYliuluUSug/s640/_DSC0562.NEF.jpg[/url] arinka wszystko ma pod kolor, małpkę, posłanko(świetne!) i nawet tą wygoloną łapkę ;) a jaka piękna obróżka! nowa?
  21. gosiu, co z tymi wynikami? może chociaż telefonicznie zapytasz co wyszło?
  22. szczęście, że on już nie siedzi w schronie! fajny maluch, pewnie długo się nim nie nacieszysz.
  23. brak zdjęć, mało informacji i przede wszystkim mało czasu...czarno to widzę :(
  24. [quote name='bira']Co za łóżeczko im kupiłaś? Ja się zaczęłam rozglądać za nowym legowiskiem dla Birry, bo ona ma wiklinowy kosz a w nim kołdrę i wydaje mi się, że ma za twardo. Ona jest babka, wiec mięciutkie legowisko by jej się przydało........[/QUOTE] ja moim posłanek takich typowo psich nei kupuję, bo zaraz jest w strzępach. jak im dałam kiedyś kołdrę to gamoń ją rozerwał. materaca o dziwo nie ruszały. znajoma likwidowała taki fotel, który się rozkłada jak łóżko i jest z baaardzo grubego materaca (20cm!) więc pomyślała o naszych psach a my chętnie wzięliśmy. także mają teraz legowisko wielkości 210cm x 80cm i 20cm grube. nawet w poprzek mogą leżeć wygodnie i mają mnóstwo miejsca :)
×
×
  • Create New...