Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. nie mogę się napatrzeć jaki on piękny! i szczęśliwy!! :)
  2. [quote name='malawaszka']jak to? a nie ma przytkanego kanalika łzowego? siostrzenica mojego Jarka tak miała i przetykali jej to - oczko przestało ropieć bo tez miała takie wiecznie oklejone jedno[/QUOTE] tak to właśnie wygląda jakby był przytkany. boję się tego bo ponoć to się operacyjnie odtyka pod narkozą... właśnie umówiłam się prywatnie i bez żadnej łaski do innego lekarza ale dopiero na 8 marca. gdybym wiedziała, że tak będzie to od razu bym szukała prywatnie i pewnie już byśmy były po wizycie.
  3. tydzień temu zapisałam lenkę do okulisty na dziś, bo od urodzenia ropieje jej jedno oczko i kropelki od pediatry nie pomogły. recepcjonistka zapisując nas powiedziała, żebym zadzwoniła rano przed wizytą by upewnić się, że doktor przyjmie mnie z tak małym dzieckiem. dzwonię więc dzisiaj i...oczywiście nas nie przyjmie. WRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!
  4. zerknęłam w 1 post. jestem wpisana tylko w styczniu, że wpłaciłam 30zł ale to przecież wpłata za 3 miesiące. z moich notatek wynika że zapłaciłam za luty. jutro zrobię przelew za marzec.
  5. [quote name='bira']Ale przynajmniej miejsce się nie zmarnuje i jakaś inna bidula do domu pójdzie :-)[/QUOTE] tak. ruda z szydłowca :) a ci z 3miasta chyba zrezygnowali jak sie nie odzywają sami. nie ma co ludziom psa na siłe wciskać...tak myślę.
  6. dumka miałaby szansę na fajny dom ale niestety 4 piętro :(:( inna sunia skorzysta najprawdopodobniej... ale w końcu ktoś o nią pytał!
  7. to faktycznie kiepsko, że wszystko się nawarstwiło. mam nadzieję, że macie dobrego weta, który sobie ze wszystkim poradzi a niunia odzyska szybko siły.
  8. [quote name='lula2010']czyli mysz zostala zalizana na smierc z milosci?;-)[/QUOTE] raczej dla zabawy. za naszym domem są same pola. na jesień myszy masowo przeprowadzają się do budynków(o czym mieliśmy okazję się w zeszłym roku przekonać) a teraz się ociepliło więc pewnie wyłażą z garaży i jedna z nich spotkała na swej drodze lucynkę
  9. [url]http://farm8.staticflickr.com/7207/6788560618_e404f744ea_z.jpg[/url] moje też uwielbiają się w słońcu wygrzewać. fajne te zdjęcia :)
  10. [quote name='Avaloth']Awgan już rok w schronisku, i z tego co wiem, raczej większym zainteresowaniem się nie cieszył jak na razie :shake: Ale znajdziemy mu domek, taki najlepszy :)[/QUOTE] u was niestety bardzo duża "konkurencja" wśród bullowatych :(
  11. [quote name='bira']My staralismy sie cholery pilnowac, bo ona tez Ine po buzi wiecznie calowala. Ale co moglam zrobic, jak ona lubila swieze miesko ;-)[/QUOTE] a lucyna jej nie zżarła! widać było, że ją po prostu zamęczyła. mysz była w całości, tylko mokra.
  12. [quote name='chita']ciesz sie, w ubiegle lato myslalas o kocie wiec sie szczurosława postarała:cool3::evil_lol:[/QUOTE]teraz na wiosnę myszy z garaży pewnie się znów na pola wyniosą. oby jak najdalej od nas! [quote name='malawaszka']blee uważaj na tasiemce, myszy są strasznymi nosicielami tego dziadostwa - ja muszę często koty odrobaczać...[/QUOTE] wiedziałam, że roznoszą różne dziadostwa...cholera, tylko nie tasiemce!psy sie odrobaczy ale z dziećmi to chyba gorzej!!
  13. [quote name='bira']O fuj, swintucha... Dobrze, ze nie skonsumowala, jak miala w zwyczaju robic moja Ambuska...[/QUOTE] barf :D:D ale z racji, że zdarza jej się lizać dzieci po buźce, polowanie na myszy jest bardzo niewskazane. brrrrrrrr!!!
  14. [quote name='kama210']dziewczyny pilnie osoba do wizyty PA w Bydgoszczy ... Pani ma przez ten tydzień jeszcze wolne i dobrze by było jak najszybcjiej to ogarnąć ... Pani przez telefon pozytywne wrażenie ... myśłała że Ruda jest bliżej - i trochę się zmartwiła odległością, ale jej wytłumaczyłam że jak Ruda miałaby mieć dobry dom to odległość nie gra roli ... ............ edit napisałam do Iljova z prośbą o wizytę ..[/QUOTE] pochrzaniło mi się, myślałam że to toruń a nie bydgoszcz. mogę poprosić w razie czego sebastiana który adoptował naszego dixona o wizytę jeśli nadal jest taka potrzeba :)
  15. u nas wiosna. wystawiłam psom stary materac na tarasie, na słoneczku. po godzinie zerkam przez okno a na materacu leży lucyna i bawi się...myszą!:mdleje: w wakacje zdarzało jej się "upolować" dżdżownice czy ślimaka ale mysz...?
  16. czekam na wieści. będzie dobrze!
  17. nie dodzwoniłam się wczoraj...
  18. [quote name='AMIGA']O tym własnie cały czas myslałam, jak rozpoczęła sie ta akcja brania psów na krótki czas do domu ze swiadomością, że pies będzie musiał wrócic znowu za kraty. Nie dość, że po temperaturze w mieszkaniach nawet leciutkie mrozy moga być trudniejsze do zaakceptowania przez psa po powrocie do schroniska, to nie chcę sobie nawet wyobrażać co czuje taki biedak kiedy z domowych warunków musi wrócic do schroniska. :-([/QUOTE] dokładnie! to jest dramat
  19. ruda bardzo się spodobała! państwo są z torunia, podałam numer do kamy i anity. najchętniej już jutro by po nią przyjechali!
  20. a ja mam takie myśli: co gorsze? mrozy czy powrót do schroniska i znów złamane serce... :(
  21. [quote name='inga.mm']pokaż też Birmę, jeśli nie zdecydowaliby się na Rudziaszkę. Plizzz[/QUOTE] a która to birma? ta onka u ciebie? państwo mieli mieszańca amstaffa, który po 15 latach umarł, szukają mieszańca asta właśnie. chcieli dumkę ale że to 4 piętro to niestety dumeczka odpadła :(
  22. mam małżeństwo szukające psiaka. pokażę państwu rudą. ona ładnie zostaje w domu? \nie niszczy, nie wyje?
  23. [quote name='Vectra']niczym , fretki wpadają w letarg , to jest u nich normalne. widzisz droga Ago , jak pozory mylą i do czego doprowadza życie na domniemaniach ? zanim wyda się osąd , trzeba albo zapoznać się ze zjawiskiem osądzanym , lub zapytać , a nie stwierdzać po swojemu.[/QUOTE] niezmiernie dziękuję za wykład. oczywiście nie sądziłam, że ktoś weźmie mój post na poważnie bo miał być w formie żartu. moja wina, że nie postawiłam odpowiedniej emotki, więc wstawiam z opóźnieniem: ;)
  24. [quote name='magdola']Agatko on naddal jest?[/QUOTE] właśnie doczytałam na fb że ma zaklepany domek w poznaniu :)
  25. [quote name='bira']Do lipca, to ja jeszcze tonę tego śmierdziucha kupię ;-)[/QUOTE] tylko wiesz, w lipcu to chyba bym nie ryzykowała z przewozem bo podróż długa i ciepła ;) wiesz co, weź kup pół kozy i wyślij mi paczką! ciekawe czy by doszło:evil_lol:
×
×
  • Create New...