-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
jak z pewnego źródła to myślę że jak najbardziej można brać używany . lepszyn wtedy taki używany, dobrej firmy, solidny niż nowy ale tani i kiepski. odezwała się do mnie babka, która rodziła w tym czasie co ja i leżałyśmy na tej samej sali w szpitalu po porodzie. jej córcia waży 6,5kg. ciekawa jestem ile moja lena, dziś mamy szczepienia więc się dowiem. ponoć 3 miesięczne dzieci powinny podwoić swoją wage urodzeniową. obawiam się, że lenka już ją znacznie przekroczyła :D obstawiam 7kg bo jest co nosić ale ile jest faktycznie, okaże się za 2 godziny :) wyrasta z rozmiaru 62. pamiętam, że kamilek też tak szybko rósł i przybierał na wadze jako niemowlak, dopiero jak zaczął się przemieszczać, to waga prawie się zatrzymała a wzrostem szedł w górę.
-
ale zimowe szaleństwo! :)
-
trzymam kciuki. na pewno wszystko będzie dobrze! ja też bardzo denerwuję się przed każdym zabiegiem moich psów.
-
Amstaf Rudolf - uciekł przed śmiercią i ma nowy dom!
agaga21 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']nie wiem czy to dla wszystkich jest dostępne... [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.371720662840761.96802.314575398555288&type=3[/url][/QUOTE] masakra! rudy, trzymaj się! jutro zrobię mój skromny przelew. -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
agaga21 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
kolejne nieszczęście :( teraz wszyscy zapsieni, jedynie jakieś kojce wolne ale ona z domu do kojca ma teraz iść?? :(:(:( -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
babcia z werwą ;) mam nadzieję, że jutro wstanie normalnie. a moje psiska dostały dziś nowe łóżko, normalnie królewskie! bardziej miękkie niż kanapa, sporo większe niż miały, bardzo grube i....nie zasikane ;) . etna jest przeszczęśliwa a ja jestem bardzo zadowolona że pieski mają wygodniej, szczególnie etna, bo mam wrażenie, że troszkę się starzeje. -
ola, piękna ta twoja salsa! jak była mała to normalnie cukiereczek ale ładnie wyrosła :) i widzę, że robi tak głupie miny jak moja:evil_lol: [url]http://img839.imageshack.us/img839/7747/0001978.jpg[/url] hahaha! nie mów, że ona tak śpi!
-
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
agaga21 replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
co za burak z tego weta! -
KRAKÓW - Parys - ma swój dom i swoje łóżeczko!!!!!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='19Kasiulka91'][url]http://malenstwo91.blip.pl/[/url] Nowe zdjęcia Parysa.:)[/QUOTE] fajne :) a jak jego skóra aktualnie? -
[quote name='ojasia']Widzisz Agaga, a mnie zniesmaczyło pisanie, że posiadanie jedynaka jest dziwne, i że wszyscy jedynacy są bleeee. [/QUOTE] a gdzie ty taki wpis widziałaś??? tutaj na tym wątku? musiałam go przeoczyć.
-
coś na rozładowanie atmosfery: OJCIEC ROKU:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://cdn.dajerade.com/thumbnail/bd/85/bd85eaf3e5c559d941d4e463c5477c74.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']haha czadowi są co? :evil_lol: tez recholiłam z tego[/QUOTE] genialna parka! nie podejrzewałam sznupków o taki talent do robienia min :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='nefesza']agaga spokojnie! Niekt nie krytykuje checi posiadania kilkorga dzieci. My tylko mowimy, ze to jest luksus, zeby moc sobie na to pozwolic i dzieciom zapewnic przyzwoite warunki. Co najmniej przyzwoite. Ze nie sztuka po prostu "miec" dzieci i jakos to bedzie... Ale jak kogos stac - voila! Moze miec i kilkanascie. (Zreszta znam taka rodzine, chyba 14 dzieci i stac ich wyjezdzac cala rodzina 2x do roku na wakacje. W zime w Alpy na narty, w lato do Hiszpanii co najmniej. I daj im Panie Boze zdrowie a mnie nie opuszczaj!)[/QUOTE] wiesz, ja też nie jestem fanką jakiejś szczególnej wielodzietności ale stwierdzenia typu "znajomi rozmnażają się jak króliki" mnie hmmm....zniesmaczyło. podejrzewam, że znajomi rodziców maciusia mają po 2-3, maksymalnie 4 dzieci...a nawet jeśli więcej to ich sprawa i ich życie. [COLOR="silver"]swoją drogą pewnie fajnie by się poczuli gdyby wiedzieli jak o nich pisze ich znajoma.[/COLOR]
-
[QUOTE] Gdy przyjdą konkretne sytuacje życiowe wtedy okaże się czy lepsza jakość czy ilość.[/QUOTE]a nie sądzisz że nie zawsze ilość wyklucza jakość? być może niektórzy z 6 dzieci dadzą im 100 razy lepszy start życiowy niż np. ty jednemu więc to co piszesz nie ma sensu. i to, że nie masz z rodzeństwem dobrego kontaktu to nie jest wina tego, że masz rodzeństwo, tylko tego, że nie potrafiliście/nie chcieliście sobie tych dobrych kontaktów utrzymywać :) ja mam świetny kontakt z moją siostrą a siostra mojego męża to moja najlepsza przyjaciółka. nie wyobrażam sobie, że mogłoby ich nie być. [B]ja ABSOLUTNIE nie neguję tego, że ktoś chce mieć jedynaka! wkurza mnie tylko, że krytykujecie i to w niezbyt elegancki sposób tych, którzy chcą mieć więcej dzieci.[/B]
-
a po co w ogóle ta debata pt. ile nalezy mieć dzieci? każdy ma ile chce, na ile go stać, każdy z nas ma inne standardy, inny tryb życia, inną sytuację życiową, inne warunki, inne poglądy.... chcecie mieć 1 dziecko? wasz wybór. nie rozumiem dlaczego jednak krytykujecie wielodzietność(nie mówię tu o patologii lub bardzo licznych rodzinach i ubóstwie). póki dzieciom "sąsiadów" nie dzieje się krzywda, to nic nam do tego ile ich rodzice mają/będą mieli dzieci :) można i 6 dzieci wychować na porządnych, szczęśliwych ludzi, równie dobrze można schrzanić wychowanie jednego (lub odwrotnie) i nie ma tu znaczenia ilość dzieci, tylko zaangażowanie rodzica, jego chęci i jego rozsądek na miarę swoich potrzeb i możliwości :) i nie jest powiedziane, że mając dzieci 2,3,4 nie zapewni się im prywatnych lekcji angielskiego czy ciekawych wakacji. wszystko zależy w dużej mierze od zaradności rodziców i od tego jak sobie życie zorganizowali. a że zdarza się, że komuś świat się wali...może i się z 1 dzieckiem zawalić ale gdyby to były kryteria to nikt by się nie rozmnażał, bo za duże ryzyko. tak więc zostawmy już to bo znów dziwnie się tu robi a i tak każdy ma własny rozum, własną wolę i sam dokonuje swoich wyborów
-
[quote name='monia&nero']ale świetny wątek. Po przeczytaniu zaledwie kilku stron stwierdzam, że mój Nero to aniol bo wciąga tylko swoje posłania. Teraz dostał plastikowe i na razie jeszcze żyje to legowisko :) Pozdrawiamy[/QUOTE]dokładnie takie było zamierzenie :) [quote name='terierfanka']ja tu wyraźnie widzę, że chciały wyskubać serduszko :evil_lol:[/QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img820.imageshack.us/img820/9742/dsc0001mo.jpg[/url] te ich miny!:crazyeye::mdleje::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
ciotka a ja do ciebie przyszłam z rewizytą :) pozdrawiam i też zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223387-Proszę-nie-pisać!-Robi-się...dla-noworodka.?p=18672703#post18672703[/url] (może zaglądają tu jakieś przyszłe mamuśki, bazarek dla dzidziusiów) -
cudne masz psice! wszystkie :) a z małej "żaby" wymiękam [url]http://global.images10.fotosik.pl/848/0f64a1b210f41e3c.jpg[/url]
-
[quote name='**Olka**']Jeszcze nie wiadomo co to ( w sumie kto to) będzie. Na razie oswajam się z tą wiadomością, czekam na USG i boję się cieszyć mając nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) Już od jakiegoś czasu słyszę, że ciąża jest zaraźliwa :D przez telefon, internet :) Teraz będę miała więcej czasu więc założę galerię mojej psiej dziewczynce :)[/QUOTE] z rozpędu przeczytalam, że jesteś w 7 miesiącu a nie tygodniu! hehe jak będzie galeria to podeślij wątek, chętnie zdjęcia pooglądam bo śliczna psica.
-
[quote name='unikatowydiament']aj musi świetnie wyglądać:)[/QUOTE]etna chyba jest innego zdania:evil_lol: [quote name='bira']Ale Kamilek taki powazny na tych zdjeciach :-) fajny chlopak z niego :-)[/QUOTE] dzięki :) [quote name='lula2010']piekne te Twoje zdjecia...zajrzyj do mnie-Ockhama mi dzis wstawila moje (te ,ktore uratowalam ),bo reszta mi sie skasowala.....[/QUOTE] zaraz zajrzę :) [quote name='Donvitow']I z psami.:lol:. Jeszcze trochę a sie nie opędzisz od jego " koleżanek".:evil_lol:[/QUOTE]:evil_lol: póki co to synuś mamusi :loveu: [B]jeśli ktoś zna kogoś, kto się dzidziusia spodziewa lub niedawno komuś się dzidziuś urodził, zapraszam na bazarek[/B]:cool3: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223387-***DZIDZIUSIOWO-ZAPRASZA!-na-CC-i-bullowate-do-końca-lutego?p=18671951#post18671951[/url]
-
[quote name='**Olka**']Czytam już bardzo długo wątek z cichą nadzieją, że się uda i się jakimś sposobem zarażę. Mogę powiedzieć, że Wasza moc działa :) Jestem w siódmym tygodniu ciąży i chciałam się bardzo gorąco przywitać i wreszcie aktywnie uczestniczyć w wątku :)[/QUOTE] gratuluję :) wiadomo czy synuś czy córcia? pięknego psa masz w podpisie, szkoda, że podpis prowadzi do fotosika a nie do galerii tu na dogo ;)
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/223387-***DZIDZIUSIOWO-ZAPRASZA!-na-CC-i-bullowate-do-końca-lutego?p=18671951#post18671951[/url] dzidziusiowo zaprasza :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--Y47VK9QFyc/T0EJdeBCF2I/AAAAAAAADyk/scPjj0hUUPA/s512/IMG_6713.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-950-44AFxYs/T0EKI2VOKrI/AAAAAAAADzc/SeFwEFy4-RY/s512/IMG_6727.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3PsqHbPIwuc/T0EJqkdy-dI/AAAAAAAADy0/Qt9q5AlkmLg/s512/IMG_6717.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KuPwvp-sLMs/T0EIULkRpSI/AAAAAAAADxE/OlUw1-WZLe4/s512/IMG_6689.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9pkRpiVwblU/T0EJisEnuJI/AAAAAAAADys/CHrTfDQiv2M/s512/IMG_6715.JPG[/IMG]