Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. jak z pewnego źródła to myślę że jak najbardziej można brać używany . lepszyn wtedy taki używany, dobrej firmy, solidny niż nowy ale tani i kiepski. odezwała się do mnie babka, która rodziła w tym czasie co ja i leżałyśmy na tej samej sali w szpitalu po porodzie. jej córcia waży 6,5kg. ciekawa jestem ile moja lena, dziś mamy szczepienia więc się dowiem. ponoć 3 miesięczne dzieci powinny podwoić swoją wage urodzeniową. obawiam się, że lenka już ją znacznie przekroczyła :D obstawiam 7kg bo jest co nosić ale ile jest faktycznie, okaże się za 2 godziny :) wyrasta z rozmiaru 62. pamiętam, że kamilek też tak szybko rósł i przybierał na wadze jako niemowlak, dopiero jak zaczął się przemieszczać, to waga prawie się zatrzymała a wzrostem szedł w górę.
  2. ale zimowe szaleństwo! :)
  3. trzymam kciuki. na pewno wszystko będzie dobrze! ja też bardzo denerwuję się przed każdym zabiegiem moich psów.
  4. [quote name='piechcia15']nie wiem czy to dla wszystkich jest dostępne... [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.371720662840761.96802.314575398555288&type=3[/url][/QUOTE] masakra! rudy, trzymaj się! jutro zrobię mój skromny przelew.
  5. kolejne nieszczęście :( teraz wszyscy zapsieni, jedynie jakieś kojce wolne ale ona z domu do kojca ma teraz iść?? :(:(:(
  6. babcia z werwą ;) mam nadzieję, że jutro wstanie normalnie. a moje psiska dostały dziś nowe łóżko, normalnie królewskie! bardziej miękkie niż kanapa, sporo większe niż miały, bardzo grube i....nie zasikane ;) . etna jest przeszczęśliwa a ja jestem bardzo zadowolona że pieski mają wygodniej, szczególnie etna, bo mam wrażenie, że troszkę się starzeje.
  7. agaga21

    Salsa

    ola, piękna ta twoja salsa! jak była mała to normalnie cukiereczek ale ładnie wyrosła :) i widzę, że robi tak głupie miny jak moja:evil_lol: [url]http://img839.imageshack.us/img839/7747/0001978.jpg[/url] hahaha! nie mów, że ona tak śpi!
  8. [quote name='jonQuilla'] [B]Agaga,[/B] jak to moja kumpela uznała 'impreza ostatniej szansy' ;) coś w tym chyba jest.[/QUOTE] dobre!:evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='19Kasiulka91'][url]http://malenstwo91.blip.pl/[/url] Nowe zdjęcia Parysa.:)[/QUOTE] fajne :) a jak jego skóra aktualnie?
  10. hehe, niezły klimat musiał być w tej romanticy! pewnie tak jak piszesz-desperaci boją się że na stare lata sami zostaną więc próbują wszystkiego się uczepić.
  11. [quote name='ojasia']Widzisz Agaga, a mnie zniesmaczyło pisanie, że posiadanie jedynaka jest dziwne, i że wszyscy jedynacy są bleeee. [/QUOTE] a gdzie ty taki wpis widziałaś??? tutaj na tym wątku? musiałam go przeoczyć.
  12. coś na rozładowanie atmosfery: OJCIEC ROKU:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://cdn.dajerade.com/thumbnail/bd/85/bd85eaf3e5c559d941d4e463c5477c74.jpg[/IMG]
  13. [quote name='malawaszka']haha czadowi są co? :evil_lol: tez recholiłam z tego[/QUOTE] genialna parka! nie podejrzewałam sznupków o taki talent do robienia min :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='nefesza']agaga spokojnie! Niekt nie krytykuje checi posiadania kilkorga dzieci. My tylko mowimy, ze to jest luksus, zeby moc sobie na to pozwolic i dzieciom zapewnic przyzwoite warunki. Co najmniej przyzwoite. Ze nie sztuka po prostu "miec" dzieci i jakos to bedzie... Ale jak kogos stac - voila! Moze miec i kilkanascie. (Zreszta znam taka rodzine, chyba 14 dzieci i stac ich wyjezdzac cala rodzina 2x do roku na wakacje. W zime w Alpy na narty, w lato do Hiszpanii co najmniej. I daj im Panie Boze zdrowie a mnie nie opuszczaj!)[/QUOTE] wiesz, ja też nie jestem fanką jakiejś szczególnej wielodzietności ale stwierdzenia typu "znajomi rozmnażają się jak króliki" mnie hmmm....zniesmaczyło. podejrzewam, że znajomi rodziców maciusia mają po 2-3, maksymalnie 4 dzieci...a nawet jeśli więcej to ich sprawa i ich życie. [COLOR="silver"]swoją drogą pewnie fajnie by się poczuli gdyby wiedzieli jak o nich pisze ich znajoma.[/COLOR]
  15. [QUOTE] Gdy przyjdą konkretne sytuacje życiowe wtedy okaże się czy lepsza jakość czy ilość.[/QUOTE]a nie sądzisz że nie zawsze ilość wyklucza jakość? być może niektórzy z 6 dzieci dadzą im 100 razy lepszy start życiowy niż np. ty jednemu więc to co piszesz nie ma sensu. i to, że nie masz z rodzeństwem dobrego kontaktu to nie jest wina tego, że masz rodzeństwo, tylko tego, że nie potrafiliście/nie chcieliście sobie tych dobrych kontaktów utrzymywać :) ja mam świetny kontakt z moją siostrą a siostra mojego męża to moja najlepsza przyjaciółka. nie wyobrażam sobie, że mogłoby ich nie być. [B]ja ABSOLUTNIE nie neguję tego, że ktoś chce mieć jedynaka! wkurza mnie tylko, że krytykujecie i to w niezbyt elegancki sposób tych, którzy chcą mieć więcej dzieci.[/B]
  16. a po co w ogóle ta debata pt. ile nalezy mieć dzieci? każdy ma ile chce, na ile go stać, każdy z nas ma inne standardy, inny tryb życia, inną sytuację życiową, inne warunki, inne poglądy.... chcecie mieć 1 dziecko? wasz wybór. nie rozumiem dlaczego jednak krytykujecie wielodzietność(nie mówię tu o patologii lub bardzo licznych rodzinach i ubóstwie). póki dzieciom "sąsiadów" nie dzieje się krzywda, to nic nam do tego ile ich rodzice mają/będą mieli dzieci :) można i 6 dzieci wychować na porządnych, szczęśliwych ludzi, równie dobrze można schrzanić wychowanie jednego (lub odwrotnie) i nie ma tu znaczenia ilość dzieci, tylko zaangażowanie rodzica, jego chęci i jego rozsądek na miarę swoich potrzeb i możliwości :) i nie jest powiedziane, że mając dzieci 2,3,4 nie zapewni się im prywatnych lekcji angielskiego czy ciekawych wakacji. wszystko zależy w dużej mierze od zaradności rodziców i od tego jak sobie życie zorganizowali. a że zdarza się, że komuś świat się wali...może i się z 1 dzieckiem zawalić ale gdyby to były kryteria to nikt by się nie rozmnażał, bo za duże ryzyko. tak więc zostawmy już to bo znów dziwnie się tu robi a i tak każdy ma własny rozum, własną wolę i sam dokonuje swoich wyborów
  17. [quote name='monia&nero']ale świetny wątek. Po przeczytaniu zaledwie kilku stron stwierdzam, że mój Nero to aniol bo wciąga tylko swoje posłania. Teraz dostał plastikowe i na razie jeszcze żyje to legowisko :) Pozdrawiamy[/QUOTE]dokładnie takie było zamierzenie :) [quote name='terierfanka']ja tu wyraźnie widzę, że chciały wyskubać serduszko :evil_lol:[/QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  18. [url]http://img820.imageshack.us/img820/9742/dsc0001mo.jpg[/url] te ich miny!:crazyeye::mdleje::evil_lol::evil_lol:
  19. ciotka a ja do ciebie przyszłam z rewizytą :) pozdrawiam i też zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223387-Proszę-nie-pisać!-Robi-się...dla-noworodka.?p=18672703#post18672703[/url] (może zaglądają tu jakieś przyszłe mamuśki, bazarek dla dzidziusiów)
  20. cudne masz psice! wszystkie :) a z małej "żaby" wymiękam [url]http://global.images10.fotosik.pl/848/0f64a1b210f41e3c.jpg[/url]
  21. [quote name='**Olka**']Jeszcze nie wiadomo co to ( w sumie kto to) będzie. Na razie oswajam się z tą wiadomością, czekam na USG i boję się cieszyć mając nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) Już od jakiegoś czasu słyszę, że ciąża jest zaraźliwa :D przez telefon, internet :) Teraz będę miała więcej czasu więc założę galerię mojej psiej dziewczynce :)[/QUOTE] z rozpędu przeczytalam, że jesteś w 7 miesiącu a nie tygodniu! hehe jak będzie galeria to podeślij wątek, chętnie zdjęcia pooglądam bo śliczna psica.
  22. [quote name='unikatowydiament']aj musi świetnie wyglądać:)[/QUOTE]etna chyba jest innego zdania:evil_lol: [quote name='bira']Ale Kamilek taki powazny na tych zdjeciach :-) fajny chlopak z niego :-)[/QUOTE] dzięki :) [quote name='lula2010']piekne te Twoje zdjecia...zajrzyj do mnie-Ockhama mi dzis wstawila moje (te ,ktore uratowalam ),bo reszta mi sie skasowala.....[/QUOTE] zaraz zajrzę :) [quote name='Donvitow']I z psami.:lol:. Jeszcze trochę a sie nie opędzisz od jego " koleżanek".:evil_lol:[/QUOTE]:evil_lol: póki co to synuś mamusi :loveu: [B]jeśli ktoś zna kogoś, kto się dzidziusia spodziewa lub niedawno komuś się dzidziuś urodził, zapraszam na bazarek[/B]:cool3: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223387-***DZIDZIUSIOWO-ZAPRASZA!-na-CC-i-bullowate-do-końca-lutego?p=18671951#post18671951[/url]
  23. [quote name='**Olka**']Czytam już bardzo długo wątek z cichą nadzieją, że się uda i się jakimś sposobem zarażę. Mogę powiedzieć, że Wasza moc działa :) Jestem w siódmym tygodniu ciąży i chciałam się bardzo gorąco przywitać i wreszcie aktywnie uczestniczyć w wątku :)[/QUOTE] gratuluję :) wiadomo czy synuś czy córcia? pięknego psa masz w podpisie, szkoda, że podpis prowadzi do fotosika a nie do galerii tu na dogo ;)
  24. [url]http://www.dogomania.pl/threads/223387-***DZIDZIUSIOWO-ZAPRASZA!-na-CC-i-bullowate-do-końca-lutego?p=18671951#post18671951[/url] dzidziusiowo zaprasza :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--Y47VK9QFyc/T0EJdeBCF2I/AAAAAAAADyk/scPjj0hUUPA/s512/IMG_6713.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-950-44AFxYs/T0EKI2VOKrI/AAAAAAAADzc/SeFwEFy4-RY/s512/IMG_6727.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3PsqHbPIwuc/T0EJqkdy-dI/AAAAAAAADy0/Qt9q5AlkmLg/s512/IMG_6717.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KuPwvp-sLMs/T0EIULkRpSI/AAAAAAAADxE/OlUw1-WZLe4/s512/IMG_6689.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9pkRpiVwblU/T0EJisEnuJI/AAAAAAAADys/CHrTfDQiv2M/s512/IMG_6715.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...