Maly od 15 marca w domku nowym! :) Mieszka w Kłecku niedaleko Gniezna w domku znajacym astki :)
Od jutra mamy na DT u siebie 3miesięcznego łaciatego ASTusia wyciągniętego z poznańskiego schroniska przez emdziolek. Wątek zakładam już teraz, bo mały chociaż raz już zaszczepiony i odrobaczony w schronisku, na pewno będzie potrzebował doszczepiania i ponownego odrobaczania, no i zwłaszcza karmy...[B]
[COLOR=red]Dlatego bardzo prosiłabym o wsparcie dla małego w postaci karmy albo pieniążków na karmę[/COLOR],[/B] a ze szczepieniami i odrobaczaniami jakoś sobie poradzimy.
Szukamy też oczywiście DS dla naszego szczeniorka. W tym najbardziej pomogą oczywiście ogłoszenia, o które będziemy prosić jak już zrobimy małemu fotki i zobaczymy co z niego za ziółko.
Fotka z komorki przeslana przez emdziolek:
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg828/scaled.php?server=828&filename=zdjcie0219h.jpg&res=medium[/IMG]