Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. z mojego bazarku będzie niewiele ponad 70zł. jak dojdą pieniążki to prześlę.
  2. [quote name='malawaszka']nie są nie na miejscu - sami się śmiejemy bo co innego zrobić? siąść i płakać? :shake: ale są chwile, że cierpliwości brak...[/QUOTE] wiesz co, ja pewnie bym usiadła i płakała...tylko my mamy do miasta blisko i w razie wielkiego kryzysu jakiegoś 5km jedziemy by się u rodziny czy w firmie wykąpać ale jak wy macie 50km to przecież zwariować można. i jak tu cokolwiek zrobić bez wody?
  3. z mojego bazarku jedynie 70-parę złotych będzie dla kastorka :( myślałam że uzbiera się więcej ale kiepsko się sprzedawały dziecięce ubranka.
  4. no faktycznie, moje żarty trochę nie na miejscu, bo pośmiać to się można ale przez łzy wściekłości i bezsilności. trudno 1 dzień bez wody przetrwać, co dopiero całe tygodnie. kurcze, jeszcze trochę i miesiąc minie!
  5. padłam ze śmiechu! (ukradzione z galerii jonQuilli) [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/432337_344426015595507_129890457049065_1002092_1838544863_n.jpg[/IMG]
  6. [quote name='jonQuilla'] Robiłam też mu dyktanda z ortografii(...) [/QUOTE]:roflt::roflt::roflt::roflt: kurs-mistrzostwo świata i jakże z życia wzięty! wszystkie punkty równie ważne... ile my-kobiety musimy znosić z tymi facetami:shake::diabloti: kurs "kradnę" też do siebie :)
  7. [quote name='malawaszka']no masakra.. dziś znowu Jarek jechał do brata - 50 km w jedną stronę z naszym brudnym praniem i naczyniami :D[/QUOTE] buhahaha! zobacz ile ci obowiązków domowych odeszło! :D:D ojjj...3 tygodnie(bardzo współczuję)...ale pewno się już trochę przyzwyczailiście ;)
  8. [quote name='Akrum'] z tego co się dowiedziałam, póki co w Glinnie nie ma aktualnie żadnych nowych astów.[/QUOTE] i niech tak zostanie!
  9. dzięki za wstawienie fotek :) lalciam miała powycinane te powieki bo miała entropium.
  10. ja całą ciążę miałam idealną cerę, teraz troszkę się zepsuła. z włosami mam za to masakrę! wypadają garściami :(
  11. [quote name='chita']jaki 1zl, toć jeszcze 2zł za zdarcie butów bo królowa śniegu musiała dojść na poczte:p[/QUOTE]:diabloti::diabloti:
  12. te zimowe foty są niesamowite! aż się nie chce wierzyć, że to nie fotomontaż! maski-twarze cuuudne, wspaniałe! no ale ta zdecydowanie najlepsza [url]https://lh5.googleusercontent.com/-m_k9xmoAgKs/T1PJX4jefTI/AAAAAAAAD7w/jAjQJxqE7X8/s640/_DSC0576.JPG[/url] :evil_lol::loveu: ale ci zazdroszczę, że mieszkasz w tak przepięknym miejscu
  13. [quote name='agnieszka32']Agata, no jak mogłaś??? :-o Psom złotówki żałujesz? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Paranoja :roll::shake:[/QUOTE] dziś doszła ta torebka. znaczki 4,50+ zwykła koperta formatu A4. hmmmm, czyżby taka koperta 1,50zł kosztowała? no może ale wydaje mi się, że tyle to bąbelkowa kosztuje.... jak będę odsyłała w czwartek to się dowiem na ile chciałam ograbić biedne pieseczki. (ja zapłaciłam za bazarek 15zł +5zł za wysyłkę. gdyby kazały mi zapłacić 10zł za wysyłkę to przecież bym wysłała ale robić przelew na 1zł nie będę, no nie będę i już.)
  14. lala wesolutka :loveu::loveu: [url]https://picasaweb.google.com/106024487557966813047/20120305Lala#[/url] jeśli ktoś mógłby wstawić zdjęcia to byłoby super, ja muszę się teraz moim dzieciem zająć. jak nikt nie wstawi to ja potem wstawię.
  15. [quote name='bira']A u nas zimno jak nie wiem. Wieje i nie odpuszcza. Wrocilam niedawno z Birra i Bianka ze spaceru to towrzystwo w momencie spac poszlo. Tak przemarzly. Jesssu gdzie ta wiosna?[/QUOTE] ja właśnie ze spaceru wróciłam. ciepło wydaje się z domu, ale na dworze mimo pięknego słońca i czystego nieba chłodno, bo wieje. rudego kudłacza nie spotkałam ale miejscowe wałęsające się psiaki dostały trochę karmy, one też nieczęsto jedzą coś dobrego :( pewnie to co znajdą a od właścicieli resztki jakieś czy chleb z wodą. szkoda, że nie mogę brać moich psów ze sobą na spacery ale potrzebowaabym dodatkowych kilku rąk by całe towarzystwo ogarnąć.
  16. [quote name='justysiek']niestety to co się ostatnimi czasy dzieje na dogomanii, zniecheca coraz to więcej osób do wchodzenia tutaj :-( wszędzie tylko pretensje, kłótnie, dochodzenia... aż nie chce się mowić. nie przejmuj się też juz miałam kilka takich przejść i też czasem zastanawiam się czy nie dać sobie spokoju z dogo. nie denerwuj się, ważne że wiosna idzie i w końcu spacerki będą takie fajne:)[/QUOTE] oj tak! wiosna idzie, widać karolina ciągle dmucha bo pogodę mamy cudną :)
  17. [quote name='Donvitow']Aga 1000 razy obiecywałem sobie że: co psy winne za idio ...kę która nawet nie orientuje się ile przelew kosztuje/ jeśli robisz go internetowo to niewielka strata ale na poczcie?/. Bank ,US,ZUS też potrafi przysłać Ci info że masz dopłacić 20 groszy. Żona za 2,20 PLN trafiła na listę dłużników nie wiedząc o tym/ pomyłka banku- nawet przepraszam nie usłyszała a wisiał w " powietrzu" kredyt inwestycyjny na zamówiony i odebrany sprzęt./ Jesteś pogodnym i dobrym człowiekiem. Do jutra Ci przejdzie.:)[/QUOTE]mam dość całego tego "światka". rozliczę mój bazarek, zrobię rozliczenie naszych psiaków i robię sobie urlop od dogomanii. [quote name='Izabela124.'][url]https://lh3.googleusercontent.com/-8EWRAa6bO6M/T0ZfVxQhl5I/AAAAAAAADz8/FDwjAJlX0V0/s512/IMG_6812.JPG[/url] ha ha jak ona śmiesznie śpi :D[/QUOTE] też się dziwiłam czy jej wygodnie z rozpłaszczonym nosem:evil_lol: [quote name='malawaszka']łomatko co się stało?[/QUOTE]pewne dogomaniaczki źle wyliczyły koszty wysyłki rzeczy którą kupiłam na bazarku. rozumiem, każdy może się pomylić ale chodziło o 1zł i kazały mi tą 1zł(słownie: jedną złotówkę!) przelać na konto:evil_lol: ja nie wierzyłam własnym oczom, bo jak to mam zrobić przelew na 1zł????? chciałam to potraktować jakoś na luzie a wywiązała się z tego wielka afera na pw, zostałam oskarżona, że psom żałuję, że one mi zaufały i wysłały tą rzecz zanim pieniądze dotarły a ja je oszukuję!:crazyeye::crazyeye::crazyeye:(podkreślę, że wysłałam dokładnie tyle kasy ile mi kazały!). wściekłam się i powiedziałam im, że przelewu na 1zł nie zrobię ale tą kupioną torebkę im odeślę a kasy z powrotem na konto nie chcę. niech się tą torebką udławią, i tak jej nie chciałam, kupiłam ją tylko po to by pomóc psom. nieraz robiłam bazarki i jak pomyliłam się w oszacowaniu kosztów wysyłki to sama dokładałam tą resztę. rozumiem jakby to była pomyłka o kilka złotych ale o [B]1zł[/B]?? :shake: w każdym razie wiele razy kupowałam na bazarkach u tych pań i już nigdy więcej tego nie zrobię. wykasowałam też z subskrypcji "reklamy bazarków" i prędko tam nie zajrzę. [quote name='lula2010']nie przejmuj sie wiadomosciami na PW (mniej wiecej chyba wiem o co chodzi ,bo sledzilam Twoj bazarek i dyskusje na nim sie toczace )pomoglas i nadal pomagasz wielu psiakom,masz do nich i przede wszystkim dla nich serce,wiec miej gleboko w ...... te osoby ,ktore ponad wszystko stawiaja swoje EGO;-)pozdrawiam :-)[/QUOTE]ach, na moim bazarku to było nieporozumienie z winy dogo. pierwszy post był ucięty i przez to było małe zamieszanie ale doszłyśmy do porozumienia z dziewczynami ;) [quote name='lula2010']czyzby szykowal sie 4-y 4-olap do domu Twego?;-)[/QUOTE] absolutnie nie. kurcze, miałam bazarek ogarnąć a lena się budzi i znów nie zdążę
  18. [quote name='sowillo']Ja tam się na niego złościć nie potrafię , z resztą jak śpi ze mną to ścieli sobie również po swojemu i depcze po mnie niemiłosiernie :roll: ostatnio rysa na twarzy około 5 centymetrowa bardzo wszystkich w pracy zaciekawiła, czy ktoś mnie leje w domu czy nie :crazyeye:, a to tylko pieseczek :loveu: do badań krwi się zbieram i zbieram ale teraz chyba już nie odpuszczę, bo on naprawdę mało je a waga ani drgnie ...ruchu ma sporo, także nie wiem o co chodzi. Myślałam też o tarczycy , ale nigdy takich badań nie robiłam i nie wiem czy takowe istnieją. Gdyby ktoś coś wiedział o tarczycy, z chęcią wysłucham :lol:[/QUOTE] istnieją, dlatego napisałam byś go pod kątem hormonów też przebadała. a na watek szkodników i tak zapraszam, choćby po to by się pośmiać ;)
  19. myślałam, że nic mnie już na dogo nie zdziwi....właśnie dostałam pw, które rozwaliło mnie na łopatki i nie wiem czy się śmiać czy płakać. [B]I UROCZYŚCIE POSTANAWIAM WSZEM I WOBEC, ŻE JUŻ NIGDY, PRZENIGDY NIE KUPIĘ ANI JEDNEJ RZECZY NA ŻADNYM BAZARKU!!![/B]
  20. sowillo, zbadaj mu krew na wszelki wypadek, również pod kątem hormonów. a bałagan wrzuć na szkodniki. zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/192687-SZKODNIKI-czyli-doceń-zwierza-swego-bo-mogłaś-mieć-gorszego[/url] zaraz ci się nastrój poprawi jak zobaczysz, że są gorsze szkodniki ;)
  21. najgorsze za wami. mała szybko wydobrzeje i za kilka dni zapomnicie o wszystkim :)
  22. myślałam myślałam i wymyśliłam! ten nowy psiak wygląda jak tolling retriver z nowej szkocji: [IMG]http://www.smalldogsrus.com/images/nova-scotia-duck-tolling-retriever-21243303.jpg[/IMG] tylko wydaje się trochę niższy. może uda mi się go trochę oswoić i zrobić mu fotę. wydaje mi się że ktoś go wywalił, bo pojawił się niedawno a wcześniej nigdy go tu nie widywałam. zakumplował się z miejscowymi psiakami więc wiadomo, że do psów jest łagodny. te dziewczynki które o niego pytałam mówiły, że ktoś tam go głaskał, więc może uda mi się do niego podejść. parę dni temu podszedł pod nasze okna, zobaczyłam go z salonu i wyszłam z michą karmy ale zwiał, jak z procy...jakby wiedział, że zaraz dostanie kamieniem :(
  23. [quote name='Donvitow']Chita ty czarownico :) Obudziła mnie dzisiaj jasność/ nie wiekuista/ tylko czyste niebo. Będzie słonecznie dzisiaj. Chmurek nie ma. Ładuję aparat.[/QUOTE] u nas tak samo:crazyeye::crazyeye:! aż oczom nie wierzyłam!!!czysty błękit i piękne słońce!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: dmuchaj dalej:evil_lol::evil_lol: pojawił się u nas na wsi nowy pies. rudy, trochę jak golden, taki kudłaty. dziewczynki miejscowe mówią że go nie znają, pies ma obrożę ponoć. ja go z bliska nie widziałam, bo jest strasznie płochliwy i szybko ucieka na widok człowieka, który wykazuje nim jakieś zainteresowanie :( będę musiała jakoś na niego "zapolować" chyba...
  24. [quote name='chita']no coś Ty, jak ja chuchnę tj dmuchnę to zwiędną z wrażenia:diabloti:[/QUOTE] hahahaha, mówisz? to bierz się za to dmuchanie bo u nas mokro a ja chcę już wiosnę!
×
×
  • Create New...