-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
3miesieczny łaciaty ASTus - juz w nowym domku! :)
agaga21 replied to ms_arwi's topic in Już w nowym domu
super :) a ty natalia nie becz tylko szukaj szczylka kolejnego :) -
no i super :) wiedziałam, że będzie dobrze.
-
[quote name='chita']n najlepsza byla instrukcja co zabrac: opis choroby od lekarza, szczotke, szampon, recznik i ...kurtke:evil_lol:[/QUOTE] fajnie że dbają by psiaka po kąpielach nie zawiało :)
-
[quote name='chita']dostalam rano zyczenia na maila, to sie z Wami podziele:cool3: wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet:cool3: [url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/424106_266015036810398_100002057124274_601325_1517356470_n.jpg[/url] jutro biore arine na basen i rehabilitacje, mam nadzieje ze nic nie odwali;)[/QUOTE] piękny...bukiet ;) myślę że arinka polubi pływanie w basenie.
-
1,5 roczny Nikon w typie pit bulla w nowym domu!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
jak tam wygląda u was sytuacja z odrobaczaniem psów? może przez robaki on taki chudy? a może warto byłoby mu załatwić większą porcję karmy. jest taka możliwość? -
[quote name='Nutusia']Co się dziwisz? Psa zamknęli to sobie czas jakoś i samotność musiał umilić... A może klaustrofobię ma, bo dość ciasny ten "pokoik" się wydaje ;)[/QUOTE] tak, to był bunt bo trafiła do izolatki gdy się rozchorowała.
-
Puma - sunia AST wróciła z adopcji! Potrzebny DT lub DS!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']A ona nie ma np. problemów z tarczycą? Na zdjęciach nie wygląda na grubą, a raczej na napompowaną, spuchniętą.[/QUOTE] też mi się rzuciło w oczy, że ona ma gruby przód a tył jest w miarę. dziwnie to wygląda. -
[quote name='lula2010']chwala Bogu,wrocilo ci poczucie humoru;-) (a juz sie balam);-)[/QUOTE]poczucie humoru chyba jakieś tam mi zostało ale humor ostatnio nie bardzo....3 dni temu znów był 4 marca, znów wróciły bolesne wspomnienia :( i tak mi się co chwilę coś przypomina z tamtego okresu jak misio umierał :(:( [quote name='agnieszka32']Ja zaproszenie na kurs wysłałam zaprzyjaźnionemu developerowi, właścicielowi mojego lokalu, który wynajmuję na kancelarię - ale odpisał mi tak: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mój mąż to powinien przejść czterodniowy kurs, po dwóch dniach mu się nie poprawi :diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:[/QUOTE] biedni ci faceci...(tak ogólnie ;) )
-
[quote name='gameta']głupie i niebezpieczne.[/QUOTE] dla mnie wręcz przerażające.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no w końcu! pewnie bym 6 razy dziennie brała prysznic po takiej przerwie ;) :D dżordż ma superowy dresik, wyszło słońce i od razu odmłodniał i biegać mu się chce za piłką :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
czy ten biedny pies będzie musiał umrzeć sam, w tym hoteliku? :(
-
wczoraj natknęłam się na coś co mną wstrząsnęło. nie mogę przestać o tym myśleć...:shake: słyszałyście o tzw. rosyjskiej jodze dla niemowląt? [IMG]http://www.youtube.com/watch?v=cx3uWqGoAh8[/IMG] [url]http://www.youtube.com/watch?v=cx3uWqGoAh8[/url] a na to nie mogę patrzeć... [url]http://www.wykop.pl/link/1057627/szokujaca-rosyjska-joga-dla-niemowlat/[/url]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-AM_bszpekRo/T1eC66bw_NI/AAAAAAAAD5Y/B0bmK8eGbu8/s480/drzwi%2520i%2520rubik%2520005.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-fxIZPiPoN1c/T1eC3o7Fd6I/AAAAAAAAD5Q/9RwUVoIYVTM/s480/rubik%2520iz%2520orzyk%2520001.jpg[/img]
-
tak się popisała nasza milka w hoteliku: 2 pary drzwi+posłanko [img]https://lh5.googleusercontent.com/-EH0g8mJ5vdo/T1eCz18yijI/AAAAAAAAD40/F580ipwpyW8/s480/justy%2520i%2520asty%2520i%2520drzwi%2520032.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kfELloCFRNk/T1eC0kqeUII/AAAAAAAAD44/qg3s0bw_nKY/s480/justy%2520i%2520asty%2520i%2520drzwi%2520036.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-dGQGNh8IzbY/T1eC1tmVL9I/AAAAAAAAD5E/_F8o3ftBOgA/s480/justy%2520i%2520asty%2520i%2520drzwi%2520037.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-FPNtDrgOd1c/T1eC2rrfB5I/AAAAAAAAD5I/5EP3e7hCEfA/s480/justy%2520i%2520asty%2520i%2520drzwi%2520039.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-gGNHi5JwZg4/T1eC70goIpI/AAAAAAAAD5g/ArL8hQrDIIw/s480/drzwi%2520i%2520rubik%2520006.jpg[/img]
-
[url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/3-1.jpg[/url] hahaha, jaki zadowolony! a wzrok tego pieska [url]http://img607.imageshack.us/img607/2279/niszczyciel2.jpg[/url] wyraźnie mówi: "na co czekasz? posprzątaj bo jest bałagan" :D
-
[quote name='ageralion']Poniewaz ostatnio byl telefon o Kenzo, przez co Agata miala meeega awanture w domu, ze sie nad psem znecamy i chcemy mu robic sieczke z mozgu, zabrac go od ludzi ktorzy go kochaja i inne podobne argumenty ludzi zakochanych po uszy w psie, tata Agaty zostaje stalym opiekunem Kenzolka i na dniach dostanie do podpisania papiery adopcyjne :)[/QUOTE] fantastyczne wiadomości! bardzo się cieszę :)
-
lazy, twój synuś ma świetną czuprynkę :) fajny szkrabik. a psicho jakie masz fajne!
-
[quote name='furciaczek'] Niech mnie ktos kopnie w doope i zmobilizuje to wklejenia tych skanow..[/QUOTE] gosiu, proszę bardzo. kopniki nawet dwa! [IMG]http://stuff.swir.us/2007/09/18/mega_kopniak.jpg[/IMG] [IMG]http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201103/1299501859_by_byniepowtarzalny_500.jpg[/IMG]
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[url]http://img580.imageshack.us/img580/6710/p1010994resize.jpg[/url] szczęście pełnym pyskiem:loveu: biegi odchudzające wymiatają [url]http://img198.imageshack.us/img198/9597/p1010999resize.jpg[/url] hahahahahahahaha! [url]http://img401.imageshack.us/img401/489/p1011038resize.jpg[/url] hahahahahahahahahahahaha! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :crazyeye::crazyeye: [url]http://img828.imageshack.us/img828/5234/p1011011resize.jpg[/url] biania rządzi! dżizes, co to za diablę małe! a ingunia prawdziwa księżniczka:cool3: -
[B]ROZLICZENIE NASZYCH PSÓW:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA!-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka!-okradła-bezdomne-psiaki!NIE-MOŻNA-JEJ-UFAĆ!?p=18783863#post18783863[/url]
-
[B]ROZLICZENIE NASZYCH PSÓW:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA!-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka!-okradła-bezdomne-psiaki!NIE-MOŻNA-JEJ-UFAĆ!?p=18783863#post18783863[/url] jak tam łapka? jak skóra po lekach?
-
o matko! jak dziecko :D
-
[quote name='malawaszka']no nie zdarzyło się coś takiego :mdleje: ale obawiałabym się wirusa chyba w takim przypadku[/QUOTE] [quote name='bira']U mnie tez nigdy czegos takiego nie bylo[/QUOTE]myślałam że to wirus [quote name='Donvitow']To kara za wklejanie oszczerczych wpisów.[/QUOTE] buhahaha! widzę, że cię troszkę zabolało:evil_lol: a jednak nie :) [url]http://mfora.pl/viewtopic.php?f=16&t=2252[/url] CTRL+ALT+ STRZAŁKA i sprawa załatwiona. :p zaproszenie na kurs wysłałam naszym pracownikom na firmowego maila :diabloti:
-
[quote name='Donvitow']Wcale nie smieszne.:shake:[/QUOTE] zapytaj żony co o tym sądzi ;) [B]słuchajcie, czy zdarzyło wam się kiedyś tak, że w komputerze cały system odwrócił się do góry nogami:-o:-o? kamil grał w coś na kompie karola i właśnie nie wiem czy nagrzebał czy jakiegoś wirusa ściągnął...[/B]