-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
paoiii, info o miśku wrzucaj może na jego wątek, będzie przejrzyściej a wiele osób czeka na wieści tam. cieszę się, że jest lepiej. kolejne psiaki piękne...wszystkie. bijecie rekordy w ilości czy trochę się frekwencja ttb zmniejszyła?
-
[quote name='What May NN']potrzebujemy rady i opinii czy LOBO to szczenię mix amstaffa, pomożecie? [/QUOTE] bardzo wątpię, chyba że 10 woda po kisielu albo i 15 ;)
-
akrum, ja napisałam na wątku na niebieskim, myślę że to wystarczy ;) fajnie że się udało, mam nadzieję, że żadnego następnego asta w glinnie nie będzie w najbliższym czasie (przynajmniej tak długo, jak długo rządzi tam patologia)
-
[quote name='Sybel']Ostatnia krew ponownie wykazała anemię lekką, a do lekarza idę za tydzień po skierowanie i 27.03 do mojego prowadzącego. Żona kolegi, która zaraz będzie rodzić, regularnie mdlała pod koniec, więc przypuszczam, ze u mnie jest podobnie, choć w mniejszym stopniu. Mam bardzo niskie ciśnienie, to moze dlatego.[/QUOTE] być może to przez ciśnienie ale w ciąży powinno się konsultować takie dolegliwości z lekarzem prowadzącym jeśli są tak intensywne jak opisujesz. pewnie to nic takiego ale wiesz, ostrożności nigdy za wiele w ciąży. jak masz tak niskie ciśnienie to kawkę raz po raz popijaj ;)
-
[quote name='Sybel']Dziewczyny, czy w okolicach trzeciego trymestru zdarzały Wam się zawroty głowy? Drugi wieczór z rzędu mam po prostu helikopter, jak się położyłam wczoraj do łóżka, to było tak, jak po sporej ilosci alkoholu, szczególnie z zamkniętymi oczami mi wszystko wirowało. W ciągu dnia nie, tylko wieczorami. Słyszałam, ze się mdleje czasem itd, ale w sumie nie spodziewałam się takich wiraży :|[/QUOTE] nigdy czegoś takiego nie miałam i szczerze powiedziawszy dzwoniłabym do mojej lekarki z pytaniem czy się tym niepokoić.
-
[quote name='Wala2006']Jest nowy miks amstafa. wygląda jak by był mieszańcem jamnika i amstaffa. Bardzo przerażony i warczy na wszystkich i wszystko. Wydaje mi się że jest dość młody. wstawiam lin bo zdjęć nie mogę dodać. [url]http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/1478-Walus/[/url][/QUOTE] oby nie zaniedbano go przez to warczenie tak jak to zrobiono z dalią! dziewczyny, postarajcie się go jakoś parówkami "obłagodzić" bo boję się, że źle skończy :( taki miks pewnie też niełatwo znajdzie dom :(:(
-
[quote name='Wala2006']U nas są 3 bullowate: Ida Sunia miks staffika.Jest zamknięta w małym boksie prawie przez cały tydzień ponieważ nie lubi towarzystwa innych psów. Na spacerach je akcentuje, dla ludzi jest spaniała chciała by się tylko tulić, jest nauczona mieszkania w domu. W schronisku zachorowała ale na szczęście z tego wyszła. [url]http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/1410-Ida/[/url] Olgiert Jest to 4 miesięczny szczeniak miks bullteriera. taki mały a już niestety agresywny do innych psów, dlatego jest zamknięty w boksie. Jest bardzo radosny i przyjazny do ludzi. Szukamy do niego pilnie DT lub DS aby nie wpadł w nie powołane ręce. [url]http://toz.obornikionline.pl/psy-do-.../1452-Olgiert/[/url] Waluś Od kilku dni w schronisku, wygląda jak mieszaniec jamnika i amstaffa. Jak na razie strasznie się boi i warczy na wszystkich i wszystko. [url]http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/1478-Walus/[/url] O psiaki można pisać na wątku ogólnym bullowatych z obornik wlkp: [url]http://www.dogomania.pl/threads/1851...oda-czarna-Ida[/url]![/QUOTE] wala, 2 linki popraw bo sie nie otwierają
-
DORA - cudowna amstaffka wyrzucona na ulicę, znalazła dom
agaga21 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paweł K.']Światowa, światowa :) Jak zaadoptowaliśmy Bafinkę to ważyła 19,8 kg. Dzisiaj zabrałem ją do pracy i ponownie zważyłem na wadze elektronicznej, wynik to 22 kg :) Jeszcze ze 2-3 kg i będzie ok.[/QUOTE] ojej, ona już jest klusia! nie dodawajcie jej kilogramów, bo będzie się gorzej czuła i gorzej wyglądała. ona jest malutka, kompaktowa, myślę że tak 20kg powinna ważyć. poza tym jest przepiękna i widać, że przekochana. fajnie że znalazła kochających ludzi :) a na tym zdjęciu wygląda prawie jak moja etna, ma na szyi bardzo podobną białą plamę :) [URL]http://img341.imageshack.us/img341/6972/sam2684o.jpg[/URL] -
[quote name='MaDi'] i hit dnia... ABI JEST WYSTERYLIZOWANA:crazyeye:[/QUOTE] jak to? zaraz po porodzie ją sterylizowano???
-
to ludzie ze szczecinka :) okazało się, że pani jest jakąś dalszą rodziną synowej mariamc a pan jest znajomym arka(zastępcy mariamc). szczecinek jest mały :evil_lol: lalcia od niedzieli jest w nowym domu. nie pisałam na wszelki wypadek, by nie zapeszać, bo w sumie nie było wiadomo jak ona się w domu będzie zachowywać. okazało się, że jest grzeczna, tylko lubi otwierać sobie różne drzwi i np pierwszego dnia gdy została sama a państwo poszli do pracy, otworzyła sobie garderobę i umościła sobie z ubrań posłanko:diabloti: jest czysta, czeka do spaceru by się załatwić:lol: mieszka w kamienicy. sterylka za tydzień.
-
[quote name='agnieszka32'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-kvGrdpmo7lk/T1zBIiaSiHI/AAAAAAAAD94/GhOIJH50idw/s640/IMG_7181.JPG[/URL] No i jak jej nie kochać :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]nie da się:lol: [quote name='agnieszka32']A Lucynka to jeszcze bardziej się wydłużyła, czy mi się tylko wydaje? :diabloti: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-sdpH75eJWzA/T1ytnlO4OrI/AAAAAAAAD7o/rvmhekVfuhc/s800/IMG_7082.JPG[/URL][/QUOTE]przecież to jamnik..tyle, że wysoki:evil_lol: [quote name='lula2010']...slicznochy te Twoje psy:-)[/QUOTE]dziękuję:loveu: też tak sądzę :evil_lol: [quote name='Donvitow']Jeszcze troszkę do "upałów" i słonka. I wtedy będą dopiero fotki[/QUOTE]póki co zdjęć chyba nie będzie...coś mi się zrypało z dyskiem zewnętrznym a laptop pełen i nie mam miejsca na żadne zdjęcia. wściekła jestem bo kupiłam ten dysk niedawno wielki, o pojemności 2 terabajty i mam na nim większość starych zdjęć. nie wiem co się stało ale dysk nie działa! nie da się na niego zdjęć skopiować, nie da się otworzyć zdjęć, które już na nim są!!!:placz::placz: jeśli je stracę to się załamię, są dla mnie bardzo, bardzo ważne. wszystkie zdjęcia lecterka tam są... boję się wysłać dysk do reklamacji (jest na gwarancji) bo boję się, że stracę te zdjęcia. [quote name='tibby']Tak się wtrącę odnośnie znieczulenia oka. Ja miałam znieczulane, co prawda nie do zabiegu, faktem jest, że nic się nie czuje jak ktoś majstruje przy oku. Mogłam je sobie macać we wszystkie strony i nic nie czułam, więc takie "na żywca" to to do końca nie jest. Lenka może co najwyżej wystraszyć się igły, ale nie wydaje mi się, żeby ją to mogło boleć. A psiaki jak zawsze cudowne ;)[/QUOTE]ooo, fajnie, ze to piszesz! czyli cała otoczka zabiegu straszniej pewnie wygląda niż jest w rzeczywistości. [quote name='donica']Ja też miałam znieczulenie oka. Wygrzebywali mi opiłek żelaza, który mi się wbił spod kół pociągu, bo wystawiłam głowę w czasie jazdy. Samo wydłubywanie nie bolało zupełnie nic, krople znieczulające bardzo szybko zaczęły działać. Mi się wydaje, że otoczka tego zabiegu (mnóstwo ludzi pochylających się, znieruchomienie) jest dla dziecka najgorsza.[/QUOTE]dzięki za ten post. pewnie unieruchomienie może być dla dziecka przerażające. pewnie będzie się darła wniebogłosy jeśli dojdzie do tego zabiegu ale przynajmniej będę wiedziała, że nie z bólu a ze strachu. [quote name='malawaszka']matkobosko :mdleje: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-Jg_PxgHo6iQ/T1zCkHj1DDI/AAAAAAAAD-g/9KaWWLqKQV8/s720/IMG_7242.JPG[/URL] hahahah co za pies :evil_lol: i ten glutek :D[/QUOTE]glut musi być ;) przed chwilą mnie zatkało, załamałam się, jestem zdruzgotana i przerażona tym, co potrafi zrobić człowiek-bestia:angryy::angryy::placz::placz::placz::placz::placz::placz: skatowany bullek z krakowa[B](drastyczne!)[/B] [URL]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/420578_415534148462090_167663849915789_1933103_157860540_n.jpg[/URL] [URL]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/419471_415535108461994_167663849915789_1933110_1202929821_n.jpg[/URL] [URL]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/431057_415533995128772_167663849915789_1933102_508046601_n.jpg[/URL] [URL]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/432062_415534498462055_167663849915789_1933105_1478356977_n.jpg[/URL] [URL]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/421587_415535275128644_167663849915789_1933111_1909550297_n.jpg[/URL] [URL]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/422454_415535421795296_167663849915789_1933112_2112655114_n.jpg[/URL] [QUOTE]"Ten pies miał wyrok, miał nie żyć... Ta historia wydarzyła się w niedziele. Do Krakowskiego schroniska, przyszła Pani z psem, który wyglądał tak strasznie, że dawno nikt w schronisku nie widział psa w takim stanie. Jak podała, znalazła go na ulicy. Podejrzewamy, że pies dostał wyrok śmierci a sprawcy myśleli że nie żyje. Pozostawili go na ulicy myśląc, że udało im się go dobić. Pies na całym ciele ma krwawe wybroczyny, rany cięte i otarcia, świadczące o długoterminowym znęcaniu się nad nim. Część sianików była kilkudniowa bądź starsza. Po oględzinach weterynaryjnych stwierdzono: - rozległy obrzęk i krwiak w okolicy czołowej - odma podskórna w obrębie okolicy czołowej i kufy - głęboka rana w okolicy lewego oka - siniaki na wewnętrznej powierzchni małżowin usznych - liczne rany i otarcia w rejonie szyi pyska i głowy - wylewy krwawe na dziąsłach szczęki - liczne siniaki i rany w obrębie klatki piersiowej Pies ma wielką wolę życia, na dzień dzisiejszy jego stan jest stabilny. Pies mimo tego co przeszedł z ręki człowieka, nie wykazuje agresji, jest bardzo ufny. APELUJEMY DO PAŃSTWA O POMOC W ODNALEZIENIU SPRAWCY / WŁAŚCICIELA . WG SŁÓW OSOBY KTÓRA GO PRZYWIOZŁA DO SCHRONISKA, PIES ZOSTAŁ ZNALEZIONY W OKOLICACH DĄBIA. OSOBY, MAJĄCE JAKIEKOLWIEK INFORMACJE NA TEMAT TEGO PSA, PROSIMY O KONTAKT Z KTOZ." Cud, że ten pies jeszcze żyje... [URL]http://www.bull-bazarek.eu/skatowany-bulterier-z-krakowa-vt4112.htm[/URL] [/QUOTE]:placz::placz::placz:
-
kochani..........nasza lala ma dom.
-
hihi, troszkę jakby skołowana
-
dostałam zaproszenie, niestety nie mogę dać dt :( ale będę pamiętać gdyby ktoś pytał o młodego psa
-
[quote name='bira']Już nie powiem o 1,5 rocznym dzieciaku, który absolutnie nie chce się ubierać, Pampersy i ubrania zakłada się w locie, bo smarkacz wieje ile sił w nogach, ew. trzyma się dziecko za jedną kończynę a ten robi salta, i okręca się wokół własnej osi, kiedy człowiek próbuje założyć mu body. Nie wspominając, że wieje, przy każdej próbie zmiany obkubczonej pieluchy z obsranym tyłkiem przy okazji obsmarowując ową kupą różne powierzchnie i drąc się NIE CIE!!!!!!!!!! ... Także ubieranie noworodka to małe piko ;-)[/QUOTE] hehe, jak napisałam mój poprzedni post to właśnie pomyślałam sobie o twojej biani:diabloti:, że im starsze dziecko tym bardziej można się nagimnastykować przy przewijaniu/ubieraniu i że pięta uwalona kupką to mały pikuś ;):diabloti::diabloti:
-
[quote name='dzodzo']:eviltong:ubranka malutkie przerazaja ale i tak łatwiej ubrać noworodka w te tyci tyci rzeczy niż takiego wierzgającego starszego niemowlaka ktory juz umie wyrazić swoją wole...:cool3: zanim wloze spodnie to już wyjdzie z rajtuz ba! zanim zmienie pampersa to już sie zdązy pozbyc rajtek i spodni,jak dochodzimy do wkladania rękawow to jest awantura i placz,moje malpiątko nauczylo sie już sciągac nawet skarpetki ciągnąc za nie a buty zdejmuje szybciutko pocierając jednym o drugi a nawet pol roku jeszcze nie ma.Strach pomyslec co bedzie dalej:loveu:[/QUOTE] dokładnie :D wierzgający dzieciak nie raz wsadzi też piętkę w pampersa z kupą a potem tą samą piętką kopnie w brzuch swoją mamę, która próbuje ogarnąć jednocześnie pupę i pampersa i skarpetkę uwaloną kupą a przy tym trzyma w ręku chusteczki i jednocześnie zagaduje dzieciaka by jej nie próbował nawiać ;)
-
dziewczyny, nie martwcie się. wbrew pozorom ubieranie maluszka nie jest wcale trudne. trzeba tylko pamiętać, by zrolować rękawek zanim się rączkę przełoży(by nie "zgubił się" w rękawku żaden mały paluszek) albo jeśli się da to włożyć w otwór rękawka swoją dłoń/palce tak by złapać całą piąstkę i wtedy przeciągnąć. reszta jest prosta a większość ubranek tak skonstruowano by się dało zakładać ;)
-
ślicznie wygląda :) a jaką ma elegancką obróżkę!
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
karolina, jak wygląda stan kasy dumki na teraz? -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[url]http://img571.imageshack.us/img571/5479/p1011096resize.jpg[/url] hahaha, foczka kochana!:loveu: [url]http://img707.imageshack.us/img707/2333/p1011139resize.jpg[/url] no rzucaj tego kija! [url]http://img708.imageshack.us/img708/1839/p1011119resize.jpg[/url] a co to za śliczna dziewczynka? i gdzie jej zmarszczony nosek świnki?:diabloti:;) piękną już macie wiosnę :) -
:):) jest bardzo pogodna, prawie wcale nie beczy, rzadko marudzi.
-
fotkami się tu sypnęło więc my też się pokażemy :) lena w dniu gdy skończyła 4 miesiące [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-q5_o61FUv88/T1u6lQjlTLI/AAAAAAAAD6U/eW5kIEHxALw/s512/IMG_7004.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-35Jn2QUJNHQ/T1u8bjNHErI/AAAAAAAAD68/3SbbyBtufvY/s512/IMG_7027.JPG[/IMG] jejku, bartuś przecież DOPIERO CO się urodził a już taki duży!