Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='chita']o widzisz, zaoszczedzisz ma zarciu, wykopiesz na polu zeszlorocznych burakow i bedzie spokoj:evil_lol: a Lucyfer to pewnie wie ze po marchewce to skora sie ladna robi ale zeby z Gamonia taki pedant:eviltong:[/QUOTE] wiosna idzie, zboża na polach urosną, to już w ogóle będzie oszczędność. puszczę psy na pole, nażrą się na cały tydzień :) gamoń się wkurza, bo co sobie weźmie to lucynka mu zabiera ale tych marchewek pilnował jak lew normalnie. chyba jakieś przebłyski ambicji miał...:evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='chita']bira a gdzie foty z plazy:razz::mad:[/QUOTE] no właśnie właśnie...!
  3. [quote name='bira']Jest moja ulubiona trojca :-) Lucyna swieci sie jak napastowana :-) Gamon jakos specjalnie sie nie przemecza tymi patyczkami ;-) w przeciwienstwie do Etusi ;-) ta ma fantazje do rozdrabiania pienkow ;-)[/QUOTE]nic się nie zmieniło ;) [quote name='Joann']dawno mnie tu nie było ale widzę ze po staremu;p Etna gryzie drewienka, Moriss sie wyleguje a Luśka błyszczy;] ej dlaczego czarnulki nie ma w tytule galerii?[/QUOTE]chciałam zmienić kiedyś tytuł ale się nie da, nie wiem dlaczego. pozdrawiamy :) [quote name='chita']etna krzykaczka:loveu::loveu::loveu: widze ze Lucyfer przeszedl na vege:cool3:[/QUOTE]karol wykopał z ogródka kilka zeszłorocznych marchewek i dał psom. lucyna z gamoniem dopadły do nich jakby to był jakiś największy przysmak! w jednej chwili myślałam, że się o nie nawet pogryzą :crazyeye::evil_lol:
  4. ooo, plaży to ci zazdroszczę :) a pogodę my też mieliśmy piękną.
  5. nie chcę zapeszać ale trzymajcie proszę kciuki za naszą lalkę:cool3:
  6. [CENTER][LEFT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-N8Auls4RiP0/T1zJXpUznRI/AAAAAAAAEAw/yPo4a9fisrs/s640/IMG_7362.JPG[/IMG] hmmmm:roll: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1h7AM_hJDzM/T1zJfvMT_yI/AAAAAAAAEA4/eBthhEhTjxw/s720/IMG_7363.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yP118dzhG6E/T1zJm0mzlhI/AAAAAAAAEBA/TgiN9Bqafps/s720/IMG_7364.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0_Gxii5nIDA/T1zKT6NwV4I/AAAAAAAAEBI/YiqfhqhrDlk/s720/IMG_7598.JPG[/IMG] [/CENTER][/LEFT]
  7. [LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-E9v3PKuf4UA/T1zIM-h5KCI/AAAAAAAAEAA/KkkwWk4iw-s/s720/IMG_7339.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JAJPuv17GJU/T1zIobcorhI/AAAAAAAAEAQ/15jvaSLwO4Y/s720/IMG_7355.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-idHfGetFZzA/T1zI2N8ZPeI/AAAAAAAAEAY/YT1_mqrWH7A/s640/IMG_7356.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_zm9whJr0Vk/T1zJC2HdOlI/AAAAAAAAEAg/cETGUCZp9gU/s720/IMG_7358.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0-QFrO8wg2w/T1zJN1K7IVI/AAAAAAAAEAo/VRK-jp6oodc/s720/IMG_7361.JPG[/IMG][/LEFT]
  8. [LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PqdT2O19u0o/T1zGNepjzqI/AAAAAAAAD_Y/tOe61dqdjmc/s640/IMG_7274.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CN9aAcscgWc/T1zHD3CfZGI/AAAAAAAAD_g/GgeyCgJEKJ4/s640/IMG_7287.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FDMBHJ5IxSs/T1zHb5km6oI/AAAAAAAAD_o/ZYGiz5lx4DI/s720/IMG_7308.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zFkNbUnt3LA/T1zHmtiGgoI/AAAAAAAAD_w/QFFfDvM_A34/s720/IMG_7313.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--MeFyzR4-vM/T1zIA4E2szI/AAAAAAAAD_4/pvcC3v1HQo8/s720/IMG_7337.JPG[/IMG] [/LEFT]
  9. [LEFT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3KUB5A58KEo/T1zC-T5oWvI/AAAAAAAAD-w/pMzGsyX-kRA/s640/IMG_7247.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zGFYVTm5q1w/T1zDLatlyII/AAAAAAAAD-4/0yopnqy_rs8/s720/IMG_7263.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-20oAFvAS_yk/T1zFZg__ziI/AAAAAAAAD_A/j6hQ_crK1QU/s720/IMG_7266.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uv6Djdr_MQQ/T1zFqppqyBI/AAAAAAAAD_I/rMtTRTVUBA0/s720/IMG_7268.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8MBZtzR9hGI/T1zF3y73RaI/AAAAAAAAD_Q/IXl6MHYQ60M/s640/IMG_7270.JPG[/IMG] [/LEFT]
  10. [LEFT][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MMPqAQddkWc/T1zBlL_HkEI/AAAAAAAAD-I/Hhydu1xB54g/s640/IMG_7194.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kr0n7CSUv3Y/T1zCEuoZFwI/AAAAAAAAD-Q/FRiJfDOGFMc/s640/IMG_7233.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_z301SWux-s/T1zCSGmZNkI/AAAAAAAAD-Y/WIZ3SAKJDrA/s720/IMG_7235.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Jg_PxgHo6iQ/T1zCkHj1DDI/AAAAAAAAD-g/9KaWWLqKQV8/s720/IMG_7242.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PzsjpWVkTxo/T1zCu9o17eI/AAAAAAAAD-o/p2792EKYHoA/s720/IMG_7243.JPG[/IMG] [/LEFT]
  11. [LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UBXd6H-zFig/T1zAvMPO5BI/AAAAAAAAD9g/x0zKAce1iAU/s640/IMG_7176.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZO-YQZtmP1o/T1zA4hK3LsI/AAAAAAAAD9o/nnCzKwPbNmE/s640/IMG_7178.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ePQJLFbtVvM/T1zA_3dDl3I/AAAAAAAAD9w/F0MeWfsf70k/s640/IMG_7179.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kvGrdpmo7lk/T1zBIiaSiHI/AAAAAAAAD94/GhOIJH50idw/s640/IMG_7181.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xDvOJA7GVO0/T1zBdKHNx5I/AAAAAAAAD-A/yMAqPfsijtg/s720/IMG_7189.JPG[/IMG] [/LEFT]
  12. [LEFT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jnR6QaYhmDU/T1y_0B69aNI/AAAAAAAAD84/1bvQ51HabBA/s640/IMG_7143.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-x6CdEyU72H4/T1zAIhZqECI/AAAAAAAAD9A/3S5btBVTTjs/s720/IMG_7164.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_VdBfh7GeWM/T1zAWVnlqRI/AAAAAAAAD9I/cnM6Zz27KH8/s640/IMG_7170.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rqcms6Y_gls/T1zAdAWtjmI/AAAAAAAAD9Q/RsDbXfzaL9I/s640/IMG_7171.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-61SqaZfxlu0/T1zAjKMlXjI/AAAAAAAAD9Y/b9UFUnWPrO8/s720/IMG_7173.JPG[/IMG] [/LEFT]
  13. [LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Qk0zeknM3GY/T1y-T36N9pI/AAAAAAAAD8I/Irn9Oe8c5as/s640/IMG_7097.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-esjnZkdXDLg/T1y-qllxuiI/AAAAAAAAD8Q/Ew4hXlX9Gp8/s720/IMG_7108.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wU7DQ9K48tk/T1y-3h6N3-I/AAAAAAAAD8Y/Ng_y0Ye2utc/s640/IMG_7112.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-pdhzYjMHwds/T1y_QYX6qGI/AAAAAAAAD8g/lg2eokoS3wQ/s720/IMG_7133.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NEfHgLdZm3g/T1y_sVD2BbI/AAAAAAAAD8w/Llfcp_87IKg/s640/IMG_7142.JPG[/IMG] [/LEFT]
  14. [LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_BEzQfGIkEA/T1ytF3i5gnI/AAAAAAAAD7Y/uUyT_09_vZI/s720/IMG_7073.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IS7NE9b5wRE/T1ytaQrgt9I/AAAAAAAAD7g/X7HvhrFPS_0/s720/IMG_7075.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sdpH75eJWzA/T1ytnlO4OrI/AAAAAAAAD7o/rvmhekVfuhc/s800/IMG_7082.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9hxxGNBKAXs/T1yuFldGX0I/AAAAAAAAD7w/VDSDNSEIJeE/s720/IMG_7090.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LzjxCpG97bA/T1y-GDtcDCI/AAAAAAAAD8A/JY_3WjQKnis/s640/IMG_7095.JPG[/IMG] [/LEFT]
  15. wspaniale, że czuje się dobrze :)
  16. [url]http://img843.imageshack.us/img843/9373/p3106418.jpg[/url] ale cudne!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: a zosia ma śliczny uśmiech i jakie ząbeczki już!:cool3: a marusia jak zwykle błyszcząca, aksamitna, piękna... [url]http://img848.imageshack.us/img848/4279/p3106405.jpg[/url] buhahaha:evil_lol: aga, zniknęły ci poprzednie zdjęcia.
  17. świetne zdjęcia, psy zadowolone jakby wcale nie siedziały w schronie.
  18. przyzwyczai się i polubi to pływanie :) a na suszarkę etna też z zębami by ruszyła
  19. jak dla mnie to mix pit bulla. fajna dziewczynka...
  20. [quote name='chita']o kurde, to niefajnie:roll: oby masaze pomogly![/QUOTE]no oby oby... [quote name='bira']Dacie radę, oby tylko zabiegu uniknąć :-)[/QUOTE]mam nadzieję, że się uda. [quote name='agnieszka32']Agatka, Zośka też miała zatkany kanalik łzowy - przemywałam jej oczko jałowym gazikiem nasączonym solą fizjologiczną po kilkadziesiąt razy dziennie i delikatnie masowałam - przeszło po miesiącu! Ale obyło się bez zabiegu. Mam nadzieję, że i Wam się uda, musi! Mnie też to przerażało strasznie, to wbijanie igły w oko, masakra :shake::-([/QUOTE]aga, ja jej od urodzenia solą fizjologiczną przemywam. teraz będę masować, zobaczymy. [quote name='Donvitow']Nie wiem Aga czy będziesz miała tyle cierpliwości do tych przemywań i masowania.:) Pogadaj z Lucynką.:)[/QUOTE] buhahaha! to jest pomysł:evil_lol: [quote name='lula2010']zdziwilam sie niezmiernie,ze nic sie nie zmienilo odnosnie wykonywania tego zabiegu:( ;mnie tez lekarka tlumaczyla ,ze lepiej dla dziecka,jak jest male,bo szybko zapomni i latwiej je utrzymac,ale przeciez mamy juz xx| wiek a metody te same...trzymam kciuki za Lenusie i Ciebie,zeby obylo sie bez zabiegu:-)[/QUOTE]mnie też to dziwi, że tak na żywca to robią.
  21. zdjęcie na fb z "uśmiechem" the best!:diabloti:
  22. aha, byłam na poczcie....odesłałam tą cholerną torebkę. wysyłka kosztowała mnie 4,50zł+44grosze za kopertę A4!!! czyli za wysyłkę wyszło niecałe 5zł. tym dziewczynom, które mi zrobiły aferę zapłaciłam właśnie 5zł za wysyłkę, nie wiem z jakiej racji chciały ode mnie jeszcze przelew na 1zł:angryy::angryy:
  23. [quote name='bira']Czyli jednak to cholerstwo...... Ale może antybiotyk podziała i obejdzie się bez zabiegu. Oby, trzymam kciuki :-)[/QUOTE] antybiotyk tylko zaleczy stan zapalny. odblokować mogą masaże ale nie muszą...a mała się broni przed tym. macha łapkami, odwraca się i zaraz się humorek psuje a mam to jej robić jak najczęściej się da.
  24. banokas, dzięki :) lula, bardzo współczuję utraty persiczki. ja dziś byłam z lenką u okuliustki. stwierdziła zatkanie kanalika łzowego, zapisała antybiotyk i kazała masować tą okolicę. jeśli nie odblokuje się, to zabieg :( zapytałam ją czy to jest tak drastyczne jak czytałam, że się w oko igłę wbija na żywca. powiedziała że to tylko tak wygląda ale nie boli tak jakby się wydawało. powiedziała, że najlepiej zrobić ten zabieg zanim dziecko będzie miało pół roku, bo można ciasno owinąć dziecko chustą i mocno przytrzymać i uda się to zrobić bez znieczulenia ogólnego:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: a starszego już się tak nie unieruchomi. jak dla mnie zgroza...:shake: znieczulane jest samo oko ale mimo wszystko przeraża mnie to bardzo.
×
×
  • Create New...