-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='justysiek']Sto lat!!! spełnienia marzeń i dużo zdrówka i pieniążków!!!:) czemu masz doła?[/QUOTE] [quote name='Chantell']Sto lat! :)[/QUOTE] dzięki dziewczyny :) doła mam bo za bardzo się zaangażowałam emocjonalnie w sprawę pewnego szczylka astkowego, chorego na parwo. dziś w nocy umarł w okropnych męczarniach : rano czytałam opis jego opiekunki i wyłam jak bóbr. to była pierwsza wiadomość dzisiejszego dnia, która mnie po prostu powaliła. przypomniało mi się jak mój draguś umierał...tamten maluch cierpiał jeszcze bardziej chyba a wet-konował odmówił zrobienia transfuzji bo stwierdził że to sensu nie ma. no i za parę godzin szczylek umarł :(
-
[quote name='chita']chcialam Ci jeszcze zaspiewac ale gardlo mnie boli wiec oni mnie wyreczą;) [video=youtube;Ux3W-i1Oahs]http://www.youtube.com/watch?v=Ux3W-i1Oahs[/video][/QUOTE]fajne. :cool2: dzięki!:loveu: [quote name='ageralion']Sto lat Agatko :Rose::Rose:[/QUOTE]dziękuję:loveu: [quote name='lula2010']wszystkiego o czym marzysz :)[/QUOTE]dziękuję:loveu: [quote name='bira']Sto tal. Wszystkiego naj :-)j[/QUOTE]dzięki serdeczne:loveu: [quote name='Donvitow']jest na takim etapie, że wszystko co do niej mówię, jest śmieszne. I już tak zostanie na zawsze.:) 100 lat :)[/QUOTE]dzięki:loveu: no to mnie pocieszyłeś. bardzo wam wszystkim dziękuję za życzenia i pamięć. dziękuję że jesteście, bo mam dziś mega doła.
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='chita'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216578-Psio-koci-melan%C5%BC-czyli-moje-gwiazdkiW-Birra-i-Honorata..."][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3938/9648157abstrakcyjnaakwa.jpg[/IMG][/URL] dziala?:)[/QUOTE] kasiu, ten obrAzek jest podlinkowANy już więc zaznacz go myszką na niebiesko, kliknij na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz "kopiuj" (samo "kopiuj" a nie "kopiuj obrazek"!), następnie wejdź w edycję sygnatury i wklej w okno gdzie masz podpis. musi działać po zatwierdzeniu :) -
[quote name='agnieszka32'] No chyba troszkę do mnie podobna... ale i tak to cały tatuś - uwielbia oglądać TV, jak dorwie pilota, to go z ręki wypuścić nie chce, no i puszcza bąki :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]hahaha! no tak. to puszczanie bąków to na bank po tatusiu. przecież my-kobiety bąków nie puszczamy:diabloti: moja lena też to ma po tatusiu oczywiście.:evil_lol:
-
[quote name='furciaczek']Skany od weta: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-nDbfIBRZlos/T2jcNpkrYfI/AAAAAAAAKlA/LcIsZNMxDjA/s640/DSCN0001.JPG[/url] [url]https://lh6.googleusercontent.com/-ggJzXn5TQKU/T2jchny_qMI/AAAAAAAAKlo/D-m4-1_B6D4/s512/DSCN0002.JPG[/url] [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Mp5MGQdoZbA/T2jctbkvzOI/AAAAAAAAKlQ/cbizkIEFVtg/s640/DSCN0003.JPG[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/-r1bTC9o6Hpg/T2jc4LbnrnI/AAAAAAAAKlY/TQBkJn44Jw0/s640/DSCN0005.JPG[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/--Cn8beokruI/T2jdLwXYuII/AAAAAAAAKlg/w55XkCRKku4/s640/DSCN0006.JPG[/url][/QUOTE] dzięki gosiu
-
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-pkEMFJuwT-I/T2hUymOdNKI/AAAAAAAADi4/pJK8au7unnw/s490/3m1.JPG[/url] czadowe ubranko! gdzie takie znalazłaś? a bartus jaki poważny chłopak już.
-
[quote name='Ilona250']niestety wciaz broi i upodobała sobie najczęściej moje buty...tak wiec dokupuje nowe:)) potem nadrabia urokiem osobistym zdrówko puki co (opukac) jej dopisuje,apetyt tez zdiecia z telefonu wiec przepraszamy za jakosc, sa z wczorajszego spacerku pozdrawiamy[/QUOTE] ilona, bajka usilnie daje ci do zrozumienia, że buty się chowa do szafki a nie zostawia na wierzchu ;) dzięki za foty, fajnie laleczkę zobaczyć. jest piękna i szczęśliwa!!! :):):)
-
[quote name='chita']rany jaki smieszek:loveu::loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-KPtDC-qej_I/T2Ye4AtQutI/AAAAAAAAEEE/e-9wru_6rnA/s640/IMG_8070.JPG[/URL][/QUOTE]jest na takim etapie, że wszystko co do niej mówię, jest śmieszne:loveu: [quote name='agnieszka32']Boską ma czapeczkę. Lenka jest prześliczna :loveu::loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-qIYLZik8cww/T2YIa3fdVNI/AAAAAAAAECc/3uUQYrqb6Zc/s720/IMG_8019.JPG[/url][/QUOTE]dzięki :) a czapeczke tą i jeszcze jedną jasną(w dwupaku)kupiłam na allegro za śmieszne pieniądze. fajne są, bardzo milutkie, w sam raz na mały łepek ;) [quote name='Donvitow']Fajna.:). Pysio radosny.:).[/QUOTE]jest wesoła i pogodna, taka kokietka mała :) [quote name='malawaszka']łomamo jaki szkrabik fajny :) taki uśmiech na dzień dobry i już dzień zaczyna się lepiej :)[/QUOTE]na dzień dobry to ostatnio o 6 rano piszczeć zaczyna:mad:. jak mnie obudzi to zaczyna "gadać" a ja muszę jej odpowiadać bo jak tylko zamykam oczy to znów piszczy:evil_lol: u nas się prawdziwa wiosna robi:multi:od paru dni jest pięknie, choć trochę wieje chłodny wiatr. dzisiaj o 6 rano jak wyjrzałam przez okno, zobaczyłam stado saren na polu jedzących śniadanie ;) a kilka dni temu widziałam 2 sarny pod moim domem w samo południe! stały na drodze, za chwilę weszły do lasku, zawróciły, przeszły przez ulicę i pognały na pola. udało mi się namówić karola na ogrodzenie dodatkowej części ziemi i mam nadzieję, że uda mi się ten plan wprowadzić w życie w najbliższym czasie, wtedy psy by miały super duży wybieg(a ja może mniej zniszczony ogród:evil_lol: bo liczę na to [SIZE="1"][COLOR="silver"]pewnie trochę naiwnie[/COLOR][/SIZE], że psy przeniosą się z zabawami na tą nową część)
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Mam doła... Kilka dni temu dowiedziałam się, że pies mojej kumpelki, wójek mojej Birry, cudowny, fantastyczny pies umiera na raka. Nie trzyma moczu, nie ma siły ustać na nogach, stan tragiczny... Dzisiaj podjęli decyzję o eutanazji. Jutro o 14 chyba się rozpadnę... Kocham tego psa jak swojego... Co za syf.............[/QUOTE] kurcze....bardzo mi przykro, trzymaj się :( -
[quote name='magdabroy']Oby ;) To tak jakby teraz ćwiczył kopniaki na moje wnętrzności.[/QUOTE] aaaa, to wszystko w normie:diabloti: lenka pozdrawia resztę dzidziusiów ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qIYLZik8cww/T2YIa3fdVNI/AAAAAAAAECc/3uUQYrqb6Zc/s720/IMG_8019.JPG[/IMG]
-
[quote name='magdabroy']Kurcze, od wczoraj czuję ruchy Teosia, ale jakoś inaczej. Nie są to kopniaki bezpośrednio w brzuch, tak jak do tej pory, tylko czuję jakby był gdzieś głęboko w mnie. Trudno mi to opisać :/ Czuję jakieś ruchy, ale czy to są kopniaki, czy coś innego, to trudno mi stwierdzić. Miałyście coś takiego? Nie wiem czy jutro nie dzwonić do lekarza?![/QUOTE] pewnie się obrócił i gdzieś indziej ma nóżki i rączki niż wcześniej :)
-
u nas też było szaleństwo wczoraj i dziś. psy chyba wiosnę poczuły :)
-
pokażę wam moją małą śmieszkę :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qIYLZik8cww/T2YIa3fdVNI/AAAAAAAAECc/3uUQYrqb6Zc/s720/IMG_8019.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wMhe7ZuPrpA/T2YJLI6ztqI/AAAAAAAAEC8/8x7BSLawNmQ/s512/IMG_8037.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KPtDC-qej_I/T2Ye4AtQutI/AAAAAAAAEEE/e-9wru_6rnA/s640/IMG_8070.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-V-YSlXxK2e8/T2YfMGv86dI/AAAAAAAAEEk/RfA4_HfPMFg/s720/IMG_8086.JPG[/IMG]
-
Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.
agaga21 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']Gonia rozumiem Twoje obawy :glaszcze: bo jak czytam o wypływie surowicy, to słabo mi się robi :( niestety miałam z tym do czynienia i źle się skończyło, to była powypadkowa psina po operacji jamy brzusznej, kilka dni po operacji niby czuła się coraz lepiej, też już jadła, stawała na nóżki, a potem zaczęło się z niej sączyć wszystkimi porami, już nic nie dało się zrobić, nie dało się tego zatrzymać.......[/QUOTE] o rany, nie strasz ajula :( -
Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.
agaga21 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
kiedyś moim wielkim marzeniem był dog niemiecki, właśnie taki jak vini czarny, z białym krawacikiem. maleństwo wygląda jak siedem nieszczęść, mam nadzieję, że przetrwa wbrew wszystkiemu... trzymaj się kochany psiaku :( -
kasiu, mi sie fota nie wyświetla. dobrze, że już po i że wszystko dobrze poszło. ucałuj bidusia ode mnie.
-
[url]http://global.images10.fotosik.pl/1044/2a5dcaf1478d53e1.jpg[/url] ile pluszaków! u nas zostały by z nich tylko strzępy.
-
Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.
agaga21 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
serce pęka na milion kawałeczków :(:( szczęście w nieszczęściu, że pies jest w dobrych rękach, wierzę, że doktor piotr go z tego stanu wyciągnie a na pewno zrobi wszystko co da się zrobić dla tego biedaka. goniu, zróbcie mu wydarzenie na fb, pewnie łatwiej tam będzie zebrać fundusze na leczenie. allegro cegiełkowe by się przydało. -
[quote name='fonia123']zabieg jest dziś o 14.00. trzymajcie kciuki :) też mi się to zdjęcie tak skojarzyło :) Fecia ogólnie coraz bardziej przypomina fokę :roll:[/QUOTE] ojej, to już pewnie jedziecie do kliniki! trzymam mocno kciuki, napisz jak poszło jak wrócicie.
-
ojej, jakie tu złe wieści :( już planujesz termin zabiegu? [url]http://i1130.photobucket.com/albums/m533/fonia123/_P1090053.jpg[/url] na tym zdjęciu fecia wyszła jak biała foczka ;)