Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. aż szkoda gadać. z bazarkami to chyba najgorsza sprawa. banerki też nie działają.
  2. [quote name='mariamc']Bardzo brakuje mi tutaj zdjęcia Farfocla, więc wstawiam. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/407/leoss.jpg/"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/65/leoss.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] o rany!:evil_lol::evil_lol:
  3. a ja mogę sprzedać kita w idealnym stanie za połowę ceny jakby co
  4. PROMYCZKU...zapalam światełko dla ciebie...śpij spokojnie maleńka Gosiu, nie mam słów, które cię pocieszą. mogę tylko zapłakać z tobą :( :( [IMG]http://i.pinger.pl/pgr334/534757f5000361c84a24ec99/Świeca%2Bnr%2B2.jpg[/IMG]
  5. [quote name='gameta']Ważne by szybko diagnozować, żeby infekcja się nei rozchulała i żeby nie trrzeba było bębenka przebijać. Kiedyś robili to na żywca, teraz też się zdarza to jeszcze konowałom. A dobrzy laryngolodzy robią to w znieczuleniu ogólnym, bo ból jest meeeeeeeeeeega...[/QUOTE]matko!!!!! aż mi ciarki przeszły.
  6. biedny bartuś. maluchy łatwo dostają zapalenia ucha, po to te wszystkie czapeczki, nawet w ciepłe dni się stosuje, bo tak jak u was aniu, właśnie nie wiadomo nawet kiedy ucho zawieje i jest problem. nigdy do "brzucha" nie gadałam. to trochę bez sensu. dziecko i tak słyszy głos matki, która rozmawia z innymi, więc i tak się do głosu przyzwyczaja :) no cóż, mam nadzieję, że moje dzieci na kretynów nie wyrosną:roll::evil_lol: sybel, ja też nie lubiłam tych wszystkich pytań a już najbardziej jak ktoś próbował mój brzuch dotykać:angryy: oj, tego to niecierpiałam!
  7. dzięki, wpłaciłam 77zł. jak dojdzie to proszę o potwierdzenie tu: http://www.dogomania.pl/forum/threads/223387-***DZIDZIUSIOWO-JU%C5%BB-ZAMKNI%C4%98TE******b%C4%99dziemy-rozlicza%C4%87****?p=18671951#post18671951
  8. wpłaciłam 77zł z bazarku, proszę o potwierdzenie tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223387-Proszę-nie-pisać!-Robi-się...dla-noworodka.?p=18672703#post18672703[/url]
  9. [quote name='agaci-x']Dziewczyny! Szukam małego pieska przytulankę, najlepiej coś podobnego do yorka czy westa. Do domu z trójką małych dzieci. Odpowiedzialni właściciele. Mieli pieska ale niestety odszedł a dzieci nie mogą sobie poradzić z jego stratą. Jak coś będziecie miały na oku to dajcie znać.[/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/177531-MIKROPSY-do-adopcji-–-wątek-informacyjny-(proszę-nie-pisać)[/URL] na fb znalazłam taką piękność: [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=259432447473805&set=a.259432374140479.63447.184544248295959&type=1&theater[/url]
  10. [quote name='Ania+Milva i Ulver']U nas masakra, chyba ząb idzie. Jutro przejadę się do lekarza...[/QUOTE]szybko. u nas zębów nie widać, chociaż gluty lecą:evil_lol:
  11. [quote name='Voute']Ja też kupiłam używaną Sigmę (miałam okazje obejrzeć przed zakupem) i wszystko jest ok. Ale czytałam, że z niektóre Sigmy z niektórymi Canonami (nie wiem, jak jest z innymi firmami) średnio łapią ostrość i ogólnie ostrzą na co chcą, albo się ujawnia front/back focus.[/QUOTE] teraz to mnie nie strasz!:evil_lol:
  12. [quote name='Krzysztof Kwiatkowski']Nie zawsze jest tak dobrze, często nowsze wcale nie są lepsze. [/QUOTE] ta sigma ma bardzo dobre opinie, zdecydowałam się na nią i mam nadzieję, że się nie natnę na tym, że to z 2 ręki. ponoć stan idealny, jak nowy. no zobaczymy, pewnie dojdzie we wtorek lub środę. już nie mogę się doczekać :)
  13. moja lena jest od kilku dni jak aniołek!!!:crazyeye::loveu: w ogóle nie marudzi, siedzi cichutko, bawi się, śmieje się ze wszystkiego a co NAJWAŻNIEJSZE(!!) zasypia sama w swoim łóżeczku:crazyeye::multi::multi: cieszę się z tego, bo wiem, że za kilka dni pewnie nadejdą pioruny ;)
  14. [quote name='Bolsbokser']Ja tam widzę 7 łap hehe :) Troszkę poturbował koleżankę SOFTa.[/QUOTE]faktycznie. fajnie to wyszło :)
  15. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-7IQ3j7ADvpo/T3gZwfNo19I/AAAAAAAAFeY/8u8l2Y3A10Q/s600/DSC_5393.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: a co to za dziwoląg z 6 łapami???:crazyeye:
  16. [quote name='deer_1987']Druga seria obiektywu :) [URL]http://www.jakkupowac.pl/artykul/187/oznaczenia-obiektywow[/URL] Cyfry rzymskie (np. II) – oznaczają kolejną, ulepszoną serię.[/QUOTE] dzięki :) ......
  17. a powiedzcie mi jeszcze, co oznacza w nazwie[B] II[/B] bo nie moge tego nigdzie znaleźć.
  18. dzięki. przymierzam się do kupna z drugiej ręki, ponoć stan idealny...mam obawy ale chyba zaryzykuję... [quote name='Voute']Mam od pewnego czasu i bardzo polecam, fajne szkło, tylko bardzo duże i ciężkie, ale światło i ogniskowa (jak dla mnie idealna) wszystko wynagradzają ;)[/QUOTE] [quote name='Bolsbokser']Też mam i sobie chwalę.[/QUOTE]
  19. ja to w ogóle się zastanawiam na jakiej podstawie podważa się decyzje i kompetencje weterynarza(świetnego weterynarza!), nie widząc psa, nie widząc nawet zdjęć rtg(!!!):crazyeye: ludzie, opanujcie się! macie większe kompetencje? większe doświadczenie?
  20. [quote name='malawaszka']nooo genialne to z wodą!!!! :klacz:[/QUOTE]przekażę autorowi, że się podobało :)[quote name='Donvitow']Ale teraz wody nie będzie.:(. No może choć w misce. Chyba że diablica się dokopie do rury.:)[/QUOTE]coś wymyślimy, nie dam pieskom uschnąć ;) [SIZE=1]drugi wieczór z rzędu lena sama zasypia w swoim łóżeczku:multi::multi: nie chcę zapeszać ale mam ogromną nadzieję, że już tak zostanie.[/SIZE]
  21. co sądzicie o tym obiektywie SIGMA 70-200mm F2.8 II EX DG MACRO bardzo proszę o opinie.
  22. [quote name='sowillo']No własnie w tym rzecz , że jeśli miał wirusówki robione to one spokojnie mogą być podawane co trzy lata, dlatego na dzień dobry nie był na wszystko szczepiony bo nie było takiej potrzeby. Teraz jednak jest już ponad rok u mnie i czy miał czy nie uważam, że czas je zrobić tak dla bezpieczeństwa. Caniviton forte kupiłam, myślę że będzie ok.[/QUOTE] słyszałam, że co 2 lata wystarczy ale ja wolę moje psy co rok szczepić. nie słyszałam o 3 latach.
  23. a dlaczego draka jest tu, w tym dziale a nie w psach do adopcji? tu mało kto zagląda. poproś moda by przeniósł wątek do odpowiedniego działu, trzeba też wkleić link na wątek ogólny bullowatych do adopcji, wtedy wszyscy którzy pomagają ttb będą o niej wiedzieć.
×
×
  • Create New...