-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='malawaszka']kurcze to rzeczywiście tanio - ja kupowałam po 9 zł za taki worek buu a to żółte to jest takie? jak tak to trzmielina [URL]http://static.e-ogrodek.pl/fmfiles/trzemielina_1.jpg[/URL][/QUOTE] dokładnie! to trzmielina :) nam tą korę załatwiał właśnie tomek(ogrodnik), starał się, by było taniej ale własnie taki minus, że nie wiadomo, czy to było faktycznie tyle ile miało być. myślę jednak, że warto poszukać taniej, bo 9zł to masakryczna cena, tym bardziej, że trochę tej kory musi być.
-
[quote name='malawaszka']ale jakoś bezpośrednio w tartaku czy w ogrodniczym? bo zastanawiam sięczy się da tak kupić bezpośrednio - muszę gdzieś u nas poszukać tartaku[/QUOTE] taki gościu kupuje w tartakach i sprzedaje. my kupiliśmy tanio, bo nie workowaną. wyszło chyba ok 4,50zł za worek 80l. nie wiem czy faktycznie facet przywiózł tyle ile miało być ale był taki sympatyczny, że na pewno tak;)
-
[quote name='malawaszka'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-z9qbfv9L_JA/T5w2BV8GvtI/AAAAAAAAEaM/KSUd069V7MY/s720/IMG_9351.JPG[/URL] tu takie śródziemnomorskie klimaty - za ścianą pewnie jest tafla granatowej wody :loveu: [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: taaaaaa. w taką pogodę jak dziś, skaczemy na główkę z balkonu do tej granatowej wody [quote name='malawaszka']aaa i jeszcze mi powiedz jak się nazywają te żółte na filarach :)[/QUOTE]kurde, nie pamiętam. dowiem się ale to za kilka dni bo chyba dopiero jakoś 8-10 maja panowie do nas przyjadą.
-
a tak jest przy tarasie za domem [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TO4CRKyiDwU/T5w17PQxQmI/AAAAAAAAEZs/92hqas9VNQE/s720/IMG_9347.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-z9qbfv9L_JA/T5w2BV8GvtI/AAAAAAAAEaM/KSUd069V7MY/s720/IMG_9351.JPG[/IMG] i widok z balkonu [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qJ9Kniv5Bw0/T5w1W1WCkdI/AAAAAAAAEXU/51Hluxzyr9E/s720/IMG_9328.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hhuJfS0gln8/T5w1Yqux_yI/AAAAAAAAEXc/MpK3JGXFIl4/s720/IMG_9329.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZAo1CtELQ2Y/T5w1atHvqVI/AAAAAAAAEXk/iaO-XqKvoCI/s720/IMG_9330.JPG[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']no i gdzie obiecane foty??!![/QUOTE]proszę bardzo, pół godziny temu zrobiłam :) jeszcze nie skończone. to jest przed domem [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SIk_-OcwNP4/T5w1RfBoBLI/AAAAAAAAEW8/wyR7OZoCWCQ/s720/IMG_9325.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3sscv1FGBf4/T5w1TIn6CeI/AAAAAAAAEXE/CMWuTDuPeak/s720/IMG_9326.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-t1NUfwN-75Y/T5w1VDHrOOI/AAAAAAAAEXM/ZGWxoLDYzSc/s720/IMG_9327.JPG[/IMG] kiepsko trochę bo już się szaro robiło [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-duLBXq4lKjc/T5w1mBsH0iI/AAAAAAAAEYc/VHzU301hIxA/s720/IMG_9337.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--KC3c4kkWag/T5w1nc8RrgI/AAAAAAAAEYk/Y5BKJ7n_0ew/s720/IMG_9338.JPG[/IMG]
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
agaga21 replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='conceited']Niestety pojechały do Pani Wandy. Intensywnie szukamy domu.[/QUOTE]jak to??? przecież był dt dla suni -
aga, odgradzamy się betonem, bo dookoła pola, które niektórzy sąsiedzi lubią nawozić gnojem, kawałek dalej są takie stare wielkie budynki (chyba stare obory czy kurniki) więc widoki nie za ciekawe. jak postawimy płot betonowy to chociaż nie będzie widać tych atrakcji ;) z 2 stron będzie właśnie płot betonowy, z trzeciej strony siatka a z czwartej nasze podwórko. a to nie będzie tylko dla psów wybieg. kamil ma tam obiecaną huśtawkę, karol chce mieć miejsce na ognisko, także dla każdego coś miłego ;) etna mi dzisiaj okorowała kolejną tuję. zamorduje ją kiedyś!w ten skwar, 43 stopnie na słońcu a prawie 30 w cieniu chciało jej się szarpać tą tuję! i to prawie na moich oczach! liczę na to, że jak już ogrodzimy to się psy z szaleństwami właśnie tam przeniosą. karolina, na razie trawka ogrodzona siatką taką 40cm i psy nie wchodzą, choć każde z nich spokojnie by przeskoczyło, ale wiedzą że zagrodzone, czyli nie wolno. będą miały tam wstęp ale pod nadzorem, jak już trawa będzie gęsta a one się nauczą, że to nie toaleta.
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
daj znać co wet powiedział. -
[quote name='malawaszka']boszz jak szybko!!!!! pokazuj foty![/QUOTE]kurde, no, nie zrobiłam, obiecuję jutro zrobić ;) . poza tym miało być skończone już teraz na weekend majowy ale jeden z panów praktycznie całe tydzień nie przyjeżdżał i nie wyrobili się, więc jeszcze nie jest skończone. trawkę na razie widać jak się patrzy od dołu:evil_lol: jest taka tycityci. [quote name='bira']Bosko :-) Zaraz będziesz miała bajkę :-)[/QUOTE]już się nie mogę doczekać :) a 4 maja w końcu geodeta się pojawi by wytyczyć nam ogrodzenie na wybieg. i jedziemy zamawiać płot. tego to się najbardziej doczekać nie mogę:evil_lol:
-
gosia mi na gg napisała że u dolcia wszystko ok :)
-
jak tam po nocy?
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
agaga21 replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='conceited']Są Są :) mają sie dobrze. nie prowadzę już wątku z braku czasu i zainteresowania dogomaniaków, ale u nas na prawdę coraz lepiej :) p.s. bo zrozumialam, ze chodzi o Dopiewo?:)[/QUOTE]nie aga, chodzi mi o lucynkę i sznupka z wysypiska w swarzędzu -
powiedzcie mi proszę, jak to jest z ospą. dziecko w naszej rodzinie ma ospę od tygodnia. czy kontakt z osobą, któa spotyka się z chorym dzieckiem grozi zarażeniem się, czy tylko bezpośredni kontakt z dzieckiem?
-
[quote name='paoiii']bożeeee moj uwielbiam ich :D :loveu: !!![/QUOTE]:lol: [quote name='Donvitow']Mała jest niemożliwa. Teraz już wiesz czemu Moris sika- ze strachu.:)))).[/QUOTE]ooo! o tym nie pomyślałam:roll: [quote name='ageralion'] Wspolczuje morisowego sikania, moje zycie od 3 lat wciaz jest moczem splywajace i konca nie widac :( Tym razem Juniorowi sie doroslo i jak na nastoletniego kota przystalo, od miesiaca znaczy mi teren niekastrowanym moczem, no gorszego smrodu w zyciu nie czulam :mdleje:Ja w sobote naszczal mi po raz 3 na wozek syna, zadzwonilam do wetki i po godzinie jaj juz nie mial... :mad: Wciaz szczy, wszystko w domu pozamykane procz przedpokoju, ale juz smrod mniejszy...[/QUOTE]to ja ci współczuję jeszcze bardziej [quote name='Donvitow']Aga korę masz jeszcze na dworze czy już w domu.:)[/QUOTE]korę tak zabezpieczyłam folią, że psiaki się do niej nie dobrały. jutro ostatni raz przed długim weekendem przyjadą panowie i obiecali mi, że już będzie ładnie, więc jak skończą to foty zrobię. trawka się jeszcze nie zieleni ale jeszcze ma czas, więc się nie martwię.nie mogę się doczekać aż coś zacznie mi kwitnąć:loveu:
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
agaga21 replied to dronka's topic in Już w nowym domu
co z psiakami z wysypiska? nadal tam są? -
śliczna blondi :)
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
agaga21 replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
oj, to współczuję :( -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Ten w pachwinie i na nodze jest bardziej jak kurze serce. Może ciut miękciejsze. No i to w pachwinie jest wielkości kurzego serca. Ja tylko mam nadzieję, że Birra nie zrobi mi żadnego numeru. Ona musi być ze mną jeszcze dłuuugie lata...[/QUOTE] i będzie. nie może być inaczej i tego się trzymajmy. jednak wizyta u weta musowo. -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Te które miała wcześniej były sprawdzane. Weci nie chcą tego usuwać, bo ona ma słabe serce już i to niegroźne narośle są. A ten w pachwinie jest nowoodkryty. Kilka dni temu. Jego nie widać, czuć dziada pod palcami. i w niedzielę zobaczyłam, że jej sierść na nodze odstaje, więc sobie to poszłam sprawdzić i zamarłam, bo to w dotyku jest takie jak to w pachwinie. A ten na boku jest obok jednego starego tłuszczaka, ale jest taki twardy jak kamień. I nie pozwala go ruszać. Taki czerwony jest. Dlatego dostaję paranoi. Koleżanki mi opisały jak się ich psom choróbska pozaczynały i ja już sobie to wstawiam w głowę. Oby wszystko było ok. Nie jestem w stanie stracić kolejnego psa w niecałe dwa lata.[/QUOTE] ja po moich doświadczeniach z guzami u lecterka(*) mam zawsze najczarniejsze myśli jeśli chodzi o guzy. z twoich opisów nie brzmi to ciekawie,też bym panikowała ale mam nadzieję, że u birki wszystko będzie dobrze. "my" mieliśmy chyba wszystkie możliwe, tyle ich było :( pod pachą też był w dotyku galretowaty i on właśnie rozrósł się najbardziej. -
[quote name='bira']Czym ta Etna niedługo jeść będzie? Może jej sztuczną szczękę zapodasz? Ale co się dziwić, skoro jej z pyska badyle i inne cudowieństwa nie wypadają ;-) A mały czarny glut wszędzie się na krzywego wkręca ;-)[/QUOTE]etna nie ma dość. przystopowałaby troche ze względu na te resztki zębów ale chyba ma inne plany. najwyżej będziemy jej papki gotować [quote name='agnieszka32']Agata, ale Morris pięknie schudł! [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-wCIO5Rh7Q70/T5cH4hyW6fI/AAAAAAAAEV0/kWXBKE5ao5U/s640/IMG_9281.jpg[/URL] A Lucynka jest baaardzo fotogeniczna :lol: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-_QdYLxZmnro/T5cIGUOUMPI/AAAAAAAAEWs/xVa129ZURyI/s640/IMG_9312.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-fBOgnFTobtg/T5cIIKpL9yI/AAAAAAAAEW0/feN2oGygqWM/s640/IMG_9321.jpg[/URL][/QUOTE]aga, morris trzyma linię już chyba od roku, odkąd na barfa przeszedł :) [quote name='chita'] mina Morrisa..bezcenna...:roflt: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-0oXKDQ0FDC8/T5cH-7r5PcI/AAAAAAAAEWM/VEDXtqOLqgM/s640/IMG_9289.jpg[/URL] [/QUOTE]wie, co go za sekundę czeka i myśli jak chować łapy przed ukąszeniem bo już nie zdąży zwiać:diabloti:
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
agaga21 replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
coś ci się fota przekręciła ;) ty jeszcze na wyjeździe jesteś czy już wróciłaś, bo nie doczytałam.