Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [url]http://desmond.imageshack.us/Himg832/scaled.php?server=832&filename=zdjecie016w.jpg&res=medium[/url] ignaś wygląda jak aniołek. pewnie tylko wtedy gdy śpi ;)
  2. [quote name='gameta']Aga a może kubeczek doidy? On już od trzeciego miesiąca 'działa' - Ignac za cholerę nie chciał butelki, jakiekolwiek mm wogóle mu nie przechodzi do tej pory, ale właśnie ja się ratowałam kubeczkiem doidy: [URL]http://allegro.pl/kubeczek-doidy-cup-14-kolorow-greenmama-i2226535201.html[/URL] niby głupio, że taki mały dzieć z kubka, ale to faktycznie działa - tylko nie tak ładnie jak na filmikach na yt, że dzieć sam trzym ai trąbi - ja musiałam sama trzymać ;) No i Ignac w okolicy 9 miesiąca zaczął pić bobofruty, ale tylko te czerwone, i załapał jak się pije z butelki - takiej za 5zł z biedronki, bo kupiłam w przypływie desperacji - no bo ile można asystować przy piciu, niechże sam weźme w łapę i idzie chlać - no i poszedł... I soki do dziś daję mu w tej butelce, bo on uwielbia rozlewać, a jednak przez smoczek mniej wyleci niż ze szklanki... W kubkach dostaje wodę :) A no i gdzieś w międzyczasie przestały mu smakować czerwone bobofruty i przerzuciliśmy się na pomarańczowe kubusie. Wypija codziennie jednego - tego 900ml, rozcieńczanego wodą... Teraz zbieram kody na piłkę do skakania, brakuje mi dwóch ;)[/QUOTE] pierwszy raz widzę takie kubeczki. wyglądają jak zwykłe, krzywe kubki ale popatrze na yt na czym to polega.
  3. [url]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bdda7fd3.jpg[/url] bardzo malownicze zdjęcie
  4. [quote name='bira']Fajnie miec takiego zdolnego czlowieka w rodzinie z dobrym sprzetem. Bedziecie miec super pamiatki :-) A co do chrzcin, My planujemy ochrzcic dziewczyny w lipcu. Obie. Inga bedzie miala prawie piec lat ;-) no i zaczynam sie rozgladac za jakimis kieckami dla nich...[/QUOTE]fajnie, fajnie. żałuję że nigdzie się swoimi zdjęciami nie chwali, bo naprawdę robi fantastyczne. jest strasznym zapaleńcem, potrafi jechać kilkaset kilometrów, by "zapolować" na ptaki, które ponoć właśnie tam masowo gniazda akurat zakładają czy coś. u rodziców w domu są oprawione przepiękne zdjęcia, które robił w dużych formatach. jest wszechstronny, robi makra, widoki, portrety i ma dobre oko. chciałabym mu kiedyś dorównać, ale to nierealne. hehe, twoje dziewczyny pewnie będą wyglądały jak dwie małe królewny :)
  5. [quote name='Aleksandra95']to niech coś cyknie, bo chętnie ją zobaczę.:lol:[/QUOTE] ja też :) :)
  6. [quote name='bira']Cudne :-) Zdolnego masz ojca :-)[/QUOTE] ojciec zdolny i sprzęt ma bardzo profesjonalny
  7. [quote name='agnieszka32'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-71y2xo_cq0Y/T3IebVAZ9wI/AAAAAAAAEHg/ovZm8lPnPDE/s720/lenka1.jpg[/URL] Wow :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Cudne!!! :loveu:[/QUOTE] moja mama postanowiła razem ze swoją koleżanką, że zrobią dla lenki sukienkę do chrztu, który planujemy na początku czerwca. ta sukieneczka była taka dodatkowa, główny projekt jest taki: [IMG]http://4.bp.blogspot.com/_5-bZOFiMtZY/TDXxsYXn_BI/AAAAAAAAC4c/cOs2a73wUFY/s1600/obraz+125.jpg[/IMG] tata przywiózł do przymiarki i zabrał do poprawki:evil_lol:
  8. [quote name='justysiek'] wkurzylam sie dzis, bo nie mozna w spokoju wyjsc na spacer bo cale stada psow bez opieki biegaja po polach, lasach, sa wszedzie i spacer zamienia sie w stres ze zaraz nas cos zaatakuje:shake:[/QUOTE]u nas to samo. miejscowe psiaki chodzą samopas i jak idę z psem to biegną do nas i szczekają ale wieś je "wychowała" i jak się tupnie to zwalniają kroku i nie podchodzą...
  9. [quote name='bira'] I daj to Lenkowe :-) nie badz chitrus ;-)[/QUOTE] to była przymiarka sukienki zrobionej przez babcię [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-71y2xo_cq0Y/T3IebVAZ9wI/AAAAAAAAEHg/ovZm8lPnPDE/s720/lenka1.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Donvitow']Macie szczęście że Was lubię. :)[/QUOTE] vito, my wiemy, że ty jesteś inny, lepszy i w ogóle bąków nie puszczasz jak inni faceci:loveu::diabloti:
  11. to trzymam kciuki. koks już tyle wycierpiał...
  12. [quote name='Donvitow']No teraz czekajcie na ocieplenie bo ubrany ogrodnik to nie ogrodnik. :))))))))[/QUOTE]a tego to nie słyszałam:evil_lol: [quote name='malawaszka'] nooo miałam to pisać, ale się ugryzłam w .... paluchy :evil_lol: byle do lata!!!!! niech się nie spieszą za bardzo z tym agagowym ogrodem!!!! :scared:[/QUOTE]spoko, jest tyle pracy, że na bank zdąży się ocieplić, zanim skończą:cool3: tylko nie wiem czy będzie miał ochotę pozować do zdjęć:evil_lol:
  13. [quote name='doddy']Koks ma mocznicę. :( Z uwagi na fakt, że był wyprowadzany raz dziennie na spacer wykonaliśmy kontrolne badanie krwi. Okazało się, że poziom mocznika jest przekroczony niemal 6 krotnie. Norma jest do 45, a on ma 300. Na szczęście kreatynina jest w normie. Koks zostaje więc w lecznicy, dostanie wymagane leki oraz będzie płukany kroplówkami. Po kilku dniach powtórzymy badanie krwi.[/QUOTE] fatalnie :( czy mocznica w ogóle bywa uleczalna?
  14. [quote name='dzodzo']wiecie,rozmiarowką ubranek już dawno przestalam sie sugerowac-zakladam malej od 62 do 80 z metek,np body powyciagalam juz niektore na 74/80 i wcale za duze nie sa.A jednoczesnie nosi np H&M jeszcze w rozmiarowce 62. co firma to inne oznaczenia agaga-ja mam podobnie bo Tamaraa zadnego sztucznego mleka ani smoczka nie chciala,mam kolekcje butelek i smoczkow chyba z kazdej firmy.I dupa,nawet mojego mleka z smoka nie pociągnęla... kazde moje wyjscie z domu to byl stres ze bedzie glodna i bedzie wyc albo telefon i powrot na sygnale bo wyje,wychodzilam tylko jak spala ale jak sie obudzila to dopiero byl cyrk ale od 4 m zaczelam sloiczki z zupkami i obiadkami,ktore je chetnie-zasuwa z łyzeczki pięknie!!! i podaje herbatke i powoli, powoli zaczela z butelki ta herbatkę pic wiec dzis podalam jej mleko nestle pro nan i o dziwo,wypila z butli troche,co natchnęlo mnie nadzieja ze dorosla juz do przejscia na mm-ja juz bym chetnie skonczyla z cycem,bo cwiczy sobie na mnie szczeki co wcale mile nie jest.Ostatnio znow mi zmasakrowala brodawki jak na poczatku karmienia. A jak wyjdą ząbki to ją juz wogole dziekuję za taką przyjemnosc[/QUOTE] próbowałam z butli moje mleko, ale też herbatkę i zwykłą wodę. nie i koniec.
  15. [quote name='agnieszka32'] Agata, Tobie to współczuję, że Lenka butelki do ust nie chce wziąć, faktycznie strasznie to uciążliwe (matko, 5 razy dziennie budzić się w nocy i karmić? tragedia...:shake:). A próbowałaś różnych butelek i różnych smoczków? Może to tak, jak u mnie z Zochą - ona znowu smoczków żadnych ssać nie chce, nigdy nie chciała i jak jej dawałam, czy daję, to momentalnie się dławi i ma cofkę. [/QUOTE] próbowałam różnych. wystawia język jak jej próbuję butlę podać i się krzywi. już nawet mi się nie chce próbować bo zawsze kończy się tak samo. ostatnio trochę kaszlała, więc dałam jej pół małej łyżeczki syropu prawoślazowego i próbowałam ją zagadać ale nie minęła minuta i haftnęła na mnie i na siebie mlekiem, które wcześniej piła. mi się wydaje że ona tak bardzo nie chce niczego innego, że te wymioty sama wywołuje. lenka niedługo skończy 5 miesięcy, chyba pora na pierwsze posiłki stałe...już sobie to wyobrażam:evil_lol:
  16. o kurcze! suuuper! lakusiu, z okazji roku w dt życzę ci równie cudnego ds :)
  17. [quote name='agnieszka32']To tylko niewielka część, co powiedziały, ale nie wszystko napisały :eviltong::eviltong::eviltong::diabloti: [/QUOTE] hahahaha! dokładnie :diabloti:
  18. [quote name='malawaszka']wowwww opis ogrodnika taki, że :hmmmm: ślinka cieknie :evil_lol: a jak wygląda???? :errrr:[/QUOTE] buhahahaha!:evil_lol: całkiem sympatycznie choć ma chyba max. 160cm
  19. [quote name='paoiii']napiszę tyle ETNA :loveu: :loveu: :loveu: !!!!!![/QUOTE]:lol::lol: [quote name='malawaszka']haha po to samo przyszłam :D agaga musisz nam tu teraz dziennik z postępu prac pisać![/QUOTE]jasne, będzie dziennik z załącznikami w postaci fotek ;) [quote name='chita']cuuudowne zdjecie:loveu::loveu: juz nie moge sie doczekac reszty, naprawde piekne[/QUOTE] ja też się nie mogę doczekać, bo wiem, że ma całe mnóstwo zajebistych zdjęć.
  20. [quote name='agnieszka32']Jak prace w ogrodzie? Mam nadzieję, że idą pełną parą ;) Zdjęcie Etny świetne, ale gdzie reszta???[/QUOTE] oj tak, pełną parą! jest kolosalna różnica, niedługo zrobię fotę i wam pokażę. okazało się, że oczko wodne ma 30 cm warstwę betonu zbrojonego siatką ogrodzeniową, prętami metalowymi i nawet metalowym karniszem(!!!):crazyeye: pod tą warstwą jest kolejna, prawdopodobnie już tylko 20cm. facet się mocno męczy a gruzu mamy tyle, że będzie z czego taras poszerzać(ponoć dodaje się ten gruz do betonu) bo wywieźć tego to nie mamy gdzie i czym. na szczęście ogrodnik pracuje z pomocnikiem i właśnie ten pomocnik zajął się oczkiem a ogrodnik robi swoje. wczoraj od rana do 14 i dzisiaj cały dzień pracowali. wycięli strasznie dużo starych, zniszczonych, suchych, poprzerastanych badyli, które całe lata nie były przycinane i po prostu z braku przestrzeni usychały od dołu. skalniak został cały rozebrany. okazało się że było w nim 3 razy więcej kamieni niż się spodziewaliśmy:evil_lol: i jeden wieeeeelki głaz, który chyba z 300kg waży i nie wiadomo jak go ruszyć:evil_lol::evil_lol::evil_lol: w ogóle ogrodnik jest bardzo fajny, chyba jakaś opatrzność nad nami czuwała, że akurat on się zgłosił a tamci, którzy dzwonili przed nim, wymiękali:multi::multi:. facet jest kulturalny i inteligentny, do tego pracowity, ma świetne pomysły, sugeruje a nie narzuca, do tego widać, że pracuje z przyjemnością-z pasją, do tego ma poczucie humoru i nie boi się naszych psów:evil_lol: nie chcę za wcześnie przechwalić ale jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.:multi: jutro mają dzień przerwy, za to w czwartek i piątek znów będą na cały dzień. jak dalej się będzie nam ta współpraca tak układała, to poprosimy go by zrobił nam jeszcze ogród z przodu przed domem i boki. zdjęcie etnusi też mi się bardzo podoba:loveu:. liczę, że będzie ich więcej jutro/pojutrze. na razie niestety mam tylko jedno, bo tata mi je powysyła jak poobrabia a dopiero dzisiaj pojechał do domu więc na razie nie miał kiedy się tym zająć. wysłał mi tylko jedno etny i jedno lenki. na resztę muszę czekać.
  21. [quote name='justysiek'] no ja też muszę się wziąć za swój ogród, tylko muszę poszukać inspiracji:)[/QUOTE] ja szukałabym inspiracji u donvitowa ;) ma piękny ogród i oczko jest super wkomponowane, bardzo naturalne-takie jak lubię. weekendowa etnusia(zdjęcie mojego taty) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FE8OkbZAWbs/T3IMW-QclgI/AAAAAAAAEHY/2jYT3yMsrvw/s512/etna1.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Ania+Milva i Ulver']a pije ci twoje mleko z butelki? czy tylko pierś i nie ma dyskusji?;)[/QUOTE]no właśnie żadnej butelki nie uznbaje, nawet z moim mlekiem! gdy jadę coś załatwić, to mam stresa czy uda mi się zdążyć zanim mała się obudzi, zgłodnieje. wieczorami czasem po 1,5-2 godziny usypiam ją=wisi na cycu i udaje że śpi a jak tylko spróbuję się uwolnić, to natychmiast się budzi. w nocy jakieś 5 razy się budzi na jedzenie, pije przez sen prawie i natychmiast zasypia .na szczęście w ciągu dnia karmienia trwają nie dłuzej niż 5 minut. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] Jutro idziemy do ostatniego już lekarza, mam dość i pasuję. Jeśli ten też powie aby odstawić pierś na dobre i zostać na Pepti to niestety odstawię, bo już mam dość lęku zaglądania do pieluszki czy jest kolejna woda czy nie :( Agaga - ciesz się, że mała chce pierś, doceniaj to póki masz. Ja marzę aby mój maluszek mógł sobie powisieć na cycku :) Teraz wiem jakie to było wspaniałe, nie równa się z niczym i już. Teraz to takie dla mnie bezduszne, i baaaardzo ubolewam.. Mój nosi ciuszki 68, 62 już w większości za malutkie. Niektóre większe rozmiary też pasują, nawet 80. Nie rozumiem jak to jest, że niektórzy producenci na ciuszkach nadających się na np.68 piszę 80.[/QUOTE] nie stresuj się tym aż tak. na mm też dzieci zdrowo rosną, nie zawsze mleko matki jest lepsze niestety. ja chciałabym moją lenę dokarmiać sztucznie, by w razie czego mógł mnie ktoś zastąpić ale nie da się. a co do rozmiarówek to każda firma ma inną. ja wolę zakładać ciut większe niż za ciasne i na dłużej starczają te większe ;)
  23. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Ubieram 68-74, ale i 62 niektóre są ok, zależy jaka firma, więc trudno się do końca tym sugerować... Waga to się zgadza, bo on klops;) i na mojej wadze też wychodzi ok 7 kilo. Może na tym enfamilu takie giganty rosną;), no, ale jak on wciąga 160-180ml co 4 godziny, to gdzieś mu się to odkłada - w 4 fałdę na nodze np;).[/QUOTE] to lena też taki rozmiar nosi od 62 do 74.na poczatku kwietnia znów szczepienia mamy więc będę wiedziała ile waży. póki co nie dokarmiam jej niczym, bo puszcza pawia po wszystkim co nie jest mlekiem prosto z cyca :roll:
  24. ania, jaki rozmiar ubranek zakładasz bartusiowi ?
×
×
  • Create New...