Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='malawaszka']o masz! też nie wiem :lol: ale się dowiem :D[/QUOTE]no chyba że chcesz wiaderkiem wode wyciągać ze studni...ale pewnie nie chcesz ;) :evil_lol:
  2. [quote name='malawaszka']nooo zdecydowanie nie niszczycie studni - to skarb! my planujemy zrobić studnię właśnie żeby mieć wodę do podlewania bo z deszczówki jak jest suche lato to na długo nie wystarcza mimo, że zbiornik mamy duży[/QUOTE]tylko wiesz, żeby to działało to musi być prąd podłączony a prąd jest droższy niż woda chyba. nie wiem czy to korzystniej wyjdzie...
  3. [quote name='malawaszka']ogon już pozbawiony tego pióropusza :D i przy dupce też wycięłam te okropne żółte włosy - nie mogłam na to patrzeć :D a sam w sobie jest super taki wielki ogon :loveu:[/QUOTE] a mi się podoba taki średniokudłaty ogon i w ogóle taki średniokudłaty sznup też ;)
  4. [quote name='Donvitow']A nie można wysadzić.?[/QUOTE] pewnie można ;) myślałam czy się tej studni nie pozbyć ale chyba jednak zostanie, tylko ulepszona, jako element dekoracyjno-użytkowy:cool3: mam zamiar podłączyć do niej pompę i będziemy ze studni podlewać ogród zamiast z wodociągu. ponoć da się ją wyprostować, obudujemy ją w wiejskim stylu(w końcu na wsi mieszkamy). myślałam o czymś takim: [url]http://www.twoje-tapety.com/downloadimage/id/10259/n/dekoracja-dom-dzialka-gazony-studnia/[/url] tylko bez wiadra a z zamykaną klapą na kłódke dla bezpieczeństwa i z kranikiem gdzieś z boku. nie wiem czy takie cudeńko mi stolarz wyczaruje, jeśli nie to wersja prostsza: [url]http://allegro.pl/studnia-ogrodowa-duza-i2265417645.html[/url] lub taka: [url]http://allegro.pl/drewplyt-studnia-ogrodowa-zabudowa-obudowa-studni-i2236994192.html[/url] do tego sobie wymyśliłam, że zamówię podwójną budę w tym samym stylu, bo naszej starej budy chyba bezpowrotnie się pozbyliśmy (pożyczyliśmy sąsiadom, bo przybłąkał się do nich pies i go przygarnęli ale trzymali go bez budy:shake:). zajrzałam dziś etnie do pyska. masakra, co ona ma z zębami. wariatka, ciągle coś gryzie, ciągle się na czymś wyżywa i niedługo całkiem z gołymi dziąsłami zostanie. nie boli jej bo by tak nie szalała z kijami ale obawiam się, że długo już jej te resztki zębów nie posłużą i bedzie trzeba karmić ją papkami...
  5. [URL]http://img27.imageshack.us/img27/6163/dsc0073ym.jpg[/URL] przefantastycznie wygląda jego ogon. co za głupek wymyślił kopiowanie ogonów? świetny jest, dodaj mu tyle uroku!:loveu: [URL]http://img690.imageshack.us/img690/2957/dsc0067rp.jpg[/URL] zabawa na całego :) [URL]http://img535.imageshack.us/img535/7522/dsc0042qn.jpg[/URL] falko jest świetny. trochę mi tutaj mojego gamonia przypomina. pewnie przez ten zakręcony jak obwarzanek ogon ;)
  6. a ja wrzucam link do rozliczenia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/140610-UWAGA!-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka!-okradła-bezdomne-psiaki!NIE-MOŻNA-JEJ-UFAĆ!?p=18959327#post18959327[/url]
  7. [quote name='Sybel'] A teraz muszę mojego męża (jak to dziwnie brzmi) pilnować, zeby obrączkę nosił, osioł jeden :] Bo już jojczy, ze on nie jest przyzwyczajony, że dziwnie...[/QUOTE] mój mąż od 3-4 lat nie nosi, bo mu się odcisk robił (biedaczek!):mad: jeszcze raz gratulacje:)
  8. my na ząbki stosujemy camilię. działa :)
  9. bosko!!!!!!!! powodzenia fobosku!:multi: będą zdjęcia z domu?
  10. niuńka wygląda ślicznie :)
  11. [quote name='bira']uuuuuuuuuuu jesuuuu... jakie cudo.... jak na działkach pracowniczych..................[/QUOTE]dokładnie [quote name='malawaszka']haha no faktycznie maszkaron, ale co zrobić jak teraz takie studnie się robi - wierzę w Ciebie, że zrobisz z niej cacuszko ;)[/QUOTE] mi to się wydaje, że ona ma z 50 lat! albo i więcej. trzeba ją wyprostować i we wtorek lub środę chyba spotkam się ze stolarzem(bratem ogrodnika) i mam nadzieję, że coś wykombinuje by to coś schować.
  12. ale bartuś urósł! bardzo się zmienił.już taki poważny dzidziuś z niego ;) znalazłam sposób na lenę by zaczęła coś próbować(nowe smaki). wkładam jej do dzióbka kawałek owoca w całości, np 1/8 jabłka. oczywiście trzymam i pilnuję by nic nie połknęła. ona to memla, ssie i masakrycznie się przy tym ślini ale nie protestuje! spróbowała już jabłko, gruszkę i winogrona, z których soczek wyciskałam jej dzisiaj prosto do buźki. miny rob iła jakby to była co naj mniej cytryna:evil_lol:
  13. [quote name='ulana']Nie śmiej się, nie śmiej, bo przy braku dużych gabarytów (Falko:)) i smyczy (Mrówka:)) to ja też się nieraz zastanawiam who i who... Może z czasem mi minie. [/QUOTE] ja też się od dawna nad tym zastanawiam. zazwyczaj poznaję dżordża...
  14. [quote name='bira']Jak będzie miał już wątek, to podaj linka :-)[/QUOTE] jasne, że podam :) sama czekam aż bambino założy ten wątek. obiecany maszkaron ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kvI3CoFaFqo/T4lr9T4STWI/AAAAAAAAEVY/RpBcN0oi1ns/s640/IMG_9116.JPG[/IMG]
  15. rudy jest też moim faworytem. gdyby nie etna.....
  16. [quote name='Rodzice Maciusia :)']jeżu, ja chyba czegoś dostanę! Ostatnio Wiking oszalał totalnie! Czy to jakiś skok rozwojowy czy co, ale wkroczenie w czwarty miesiąc wzbudza we mnie myśli mordercze i samobójcze :shake: Dziś Wiking nie zmrużył oka na minutę, wyje co tylko od niego odejdę, w ja razem z nim. To jest jakieś szaleństwo. Nie pomaga usypianie, puszczanie piosenek, wożenie w wózku, przytulanie. Tylko noszenie, ale ile można?? [/QUOTE]może coś go boli albo ma skok rozwojowy a może ząbek idzie? możesz dać mu czopek paracetamolu odpowiedni do jego wagi. jeśli go coś boli to powinno pomóc a na pewno nie zaszkodzi. [quote name='Rodzice Maciusia :)'][B]Na szczęście kilogramowo się jakoś u nas wyrównało i Wikinga wszedł w 4 miesiąc z wagą 6410 :) ale mam nadzieję że nie zacznie teraz sztucznie przybywać na wadze na tym mm... Bo nie chcę aby był otyły, a podobno na mm dzieci mają większą skłonność. [/B] Ech, godzina 18, a on leży jak Lemur, oczy szeroko otwarte i ani mu w głowie uśnięcie. Ale przynajmniej chwilowo nie wyje... edit: Aniu, pytanko jeszcze do Ciebie. Czy Bartuś zjada dziennie tyle samo mleczka co jest na opakowaniu zalecone dla jego miesiąca? [B]Bo mój Wiking zjadał dotąd mniej więcej wg zaleceń, czyli około 750ml, ale teraz powinien w 4 m-cu już 900, a on wręcz mi mniej zjada, często nawet tylko 660. I czy Bartusiowi zmieniły się ilości karmień? Tzn. ile razy je, bo WIKing do tej pory 8 razy jadł, teraz czasem 7, a czytałam, że powinien 5 razy, a za to więcej. Nie widzę tego zupełnie, bo on tylko 100 jednorazowo wypija... [/B] :)[/QUOTE]wiem, nie do mnie pytanie ale odpowiem...sama sobie zaprzeczasz. bez sensu się martwić, że za mało zjada, gdy ładnie przybiera na wadze, prawda? nie wszystkie dzieci muszą rozwijać się "książkowo", jeść "książkowo" itp. jakby nie przybierał, to zamartwianie że za mało je byłoby uzasadnione ale jak przybiera...? co do zielonych kupek, to zapytałabym pediatry, bo znalazłam w necie różne opinie, począwszy od nietolerancji danego mleka po grzybicę przewodu pokarmowego:-o no ale nie można bazować na tym co się w necie znajdzie. tu lekarz będzie bardziej pomocny.
  17. a nieeee, ja go nie znalazłam, nie mam takiego szczęścia ;) kasia(bambino) z miejscowości obok go znalazła i ściągnęła z głównej trasy. chłopak miał szczęście że na nią trafił zanim wpadł pod tira. ja porobiłam mu zdjęcia tylko.
  18. przyszłam na zaproszenie ale widzę że sytuacja maleńkiej już jasna :) śliczna pitusia, nic tylko całować:loveu: zazdroszczę dt, który dostanie tego słodziaka, jeszcze pewnie pachnącego mlekiem. a tego, kto ją wywalił....:angryy::angryy: (nie powiem co bym mu zrobiła)
  19. takie cudeńko dziś poznałam :) jeziorek (do adopcji), niedługo będzie miał swój wątek. jest fantastyczny, miziasty i mięciutki:loveu::loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3yALAJNGGOc/T4hOP58M1_I/AAAAAAAAEUQ/qY22Up80Jd4/s640/IMG_9137.JPG[/IMG]
  20. [quote name='Zuzia&Snoopy']Proszę o opinie :) [IMG]http://wd5.photoblog.pl/np3/201204/9C/120241654.jpg[/IMG][/QUOTE] ja wczoraj odpowiedziałam i zżarło posta(jak wszystkie z ostatnich dni:angryy: jak dla mnie bomba ale bardziej podoba mi się takie (mam nadzieję że się nie obrazisz) : [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Pg744WZIzu0/T4YIr2mIfeI/AAAAAAAAES0/0QvTxswymZ8/s640/120241654a.jpg[/IMG]
  21. [quote name='magdabroy'] [B]Sybel [/B]jutro Twój/Wasz wielki dzień :bigcool: Wszystkiego Najlepszego :calus:[/QUOTE]i ode mnie też najlepsze życzenia :)
  22. [quote name='Maupa4']wpisac trzeba: [B]/forum[/B] - czyli po pl "złamane przez" forum ;)[/QUOTE]a tak z tym ze tam już są te[B] //[/B] ;) musi być dogomania.pl[B]/forum/[/B]threads..................... powinno działać.
  23. żeby odzyskać wątki które się nie otwierają trzeba poprawić adres i wpisać po[B] dogomania.pl [/B]słowo[B] forum[/B]
  24. bosko! po prostu bosko! poznikało wszystko z ostatnich 10 dni i ponoć jest to już nie do odzyskania. współczuję tym, którzy prowadzili w tym czasie bazarki. nie działają banerki, linki...muszę jakoś odgrzebać nasz wątek rozliczeniowy i wątki naszych psów...POMOCY! :( edit: żeby odzyskać wątki, które nie działają, trzeba poprawić link: do adresu trzeba dodać słowo [B]forum[/B] w tym miejscu: [B] dogomania.pl/[COLOR=#ff0000]forum[/COLOR]/threads/[/B]
×
×
  • Create New...