Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. No i bardzo dobrze! Miło, że napisali i wiemy, że się jakiejś bidzie pofarciło :) Pofarciło się Twoim dzieciaczkom, anecik. A jakie grzeczne - u mnie po tak długiej nieobecności to by raczej kamień na kamieniu nie został...
  2. Trzeci też w porządku :( Żeby choć 2 pieski wzięli, żeby bidoczek nie siedział sam jak palec...
  3. O żesz ty orzeszku, ale niespodzianka! :D Kokolina dama, podróżniczka, karna sunieczka i... cyrkówka! :)
  4. No tak, u Marysi spokoju pod oliwkami to nigdy nie ma :( Kropcia się połapie gdzie jest i jeszcze sobie pożyje, że hej - zobaczycie! ;)
  5. Tak właśnie było. Ale jeśli "podpada" pod jamnika, to prosiłabym o umieszczenie na stronach fundacyjnych. edit: założyłam Poleczce wątek - zapraszam: http://www.dogomania.com/forum/topic/147884-pola-z-pola-na-g%C5%82owie-torba-na-szyi-sznurek/
  6. Powiem tak: Wiem, że czasami się nie da, ale jeśli tylko się da, wszelkiego rodzaju fundacje (nie tylko psie) należy omijać jak najszerszym łukiem. Jest dokładnie tak, jak piszesz - najlepiej, żeby pies nie miał ani jednej łapy - wtedy można "na niego" zebrać naprawdę wór kasy :(
  7. Włóżcie ząbka pod poduszkę i napiszcie list do Wróżki-Zębuszki ;) Misienek-Wisienek - przeuroczy jest! A ogromny apetyt powoduje m.in. Encorton :(
  8. Bettka - idź w ślady Krecika biegusieeeeeeeeemmmmmmmm..... :D
  9. Oj, Felicjan, Felicjan... :( Nie mam pojęcia co doradzić, bo się nie znam. Ze swoimi psami i tymczasami działam czysto intuicyjnie i "jakość jest". Na prawdziwą pracę z nimi też nie mam czasu i możliwości. Dlatego prowadzę BDT, a nie hotel. Bo za nasypanie karmy, wyjazd do weta czy głaskanie brać pieniądze jest po prostu niemoralne! Takimi przypadkami powinny się zająć hotele, gdzie płaci się (no właśnie, za co?...). A znam tylko 2, które sobie taki trud zadają.
  10. Siemanko, Lusinda! :D Dzielna z Ciebie dziewuszka - Twoja koleżanka Polka burzy się boi i siedziała pod łóżkiem :(
  11. A zatem dla Grzanki, Frytki i Sójki poprosimy Ciocie o wykupienie kolejnych pakietów!!!! ;) :)
  12. Nie ma co się przejmować takimi ludźmi, szkoda czasu i zdrowia ;) A gdyby ktoś chciał mieć psi ideał, kudłaty i w dodatku suczkę, to polecam "moją" Szyszkę (w banerku) - grzeczniejszego i bardziej kochanego psa chyba dotąd nie miałam!
  13. Patrzcie co znalazłam!!!! Może warto się zainteresować ;) Może trochę nie na temat, ale oprócz Vetorylu zbliżone właściwości ma ludzki lek Ketokonazol. Pogadaj z Vetem. Lek został ponownie dopuszczony do obrotu. Podmiotem odpowiedzialnym jest firma Hasco-lek. Dla ludzi też jest podawany na Cushinga -przed operacją na gruczolaka. Nie znam się dokładnie na tym ale ketokonazol kiedyś był podawany na grzyby. Efektem ubocznym jest obniżenie poziomu kortyzolu. Można go kupić w aptekach cefarmu http://www.cefarm.co...patronacki.html. Trudno kupić a wręcz nie da się w takich aptekach, które zaopatrywane są przez inne hurtownie niż cefarm (np Neuca, Farmacol).
  14. No, zostawić Was same na weekend i zamieszanie, że hej! ;) Dla malusiej niestety zmian było chyba aż nadto i nieco ją przerosły, bo się bardzo wycofała :( Naszych potworów się boi i nie chce mieć z nimi nic do czynienia, a co za tym idzie to już nie Imka jest największym strachulcem ;) Jak tylko się nieco ogarnę, założę jej wątek i wszystko opiszę po swojemu :D Mam też kilka fotek ;)
  15. O! Mam nadzieję, że wynik wizyty będzie na szóstkę z plusem! :)
  16. Ja też nie wiem :( Wiem tylko, że nie wszystkie portale przyjmują filmiki, ale z pewnością warto zamieścić na tych, które taką formę dopuszczają.
  17. Malagos już płynie? A właściwie zdaje się, że jeśli już, to... kajak niesie ;) Bo Irenas pisała, że w Narwii wody po kostki!
  18. Nutusia

    Kredka

    Uffff.... Dobrze, że Pan już w domu, bo wiadomo - w domu zawsze najlepiej i najbezpieczniej! Krasnal - wierzę, że będziesz... prymusem :D
  19. Że co proszę?!!?!?!? ROK!?!?!?!?!? Tylko się pociąć szarym mydłem, w jakim tempie się człowiek starzeje! :( Tylko do emerytury wciąż daleko ;)
  20. Będzie miała wątek ;) Cały weekend miałam bardzo intensywny, bo odwiedziła mnie koleżanka i chciałam jej pokazać Wwę i okolice. Psiaki trochę na tym ucierpiały, bo Pańci nie było całe dnie, a Pańcio był zajęty. Za to wieczorami były dodatkowe ręce do głaskania ;) Szyszolina nadzwyczaj dobrze przyjęła nową koleżankę. Tylko koleżanka nie bardzo chce współpracować - taka banda, w dodatku wszyscy więksi od niej - wcale jej się nie dziwię...
  21. Mimiśka, nie obraź się, Dziewczynko, ale się bazarkowo wczoraj rozpędziłam - chciałabym zaprosić, ewentualnie poprosić o pomoc w podrzutach ;) Linki w podpisie :)
  22. Łeeeee tam :D Bazarkowo się rozwinęłam wczoraj - aż 4 otworzyłam (linki w sygnaturze) - i byłabym dozgonnie wdzięczna za pomoc choćby w wysokich podrzutach ;)
×
×
  • Create New...