Jakbym widziała naszą Lili u weterynarza - doczekać się nie może kiedy wreszcie będzie mogła wejść do gabinetu i wycałować Doktora :D I super, że psiaki ze schroniskową przeszłością potrafią być tak pozytywne względem całego świata :)
Superowo! :) Długim psom pływa się trochę ciężej - zadek się marnie sprawdza jako ster ;) Może dlatego nie przepadają za tą formą sportu :) Moja jamniśka Kreska wchodzi ewentualnie do wody dopóki... gruntu nie straci :D