Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Tak, to ja :) Remonty uwielbiam - najpierw etap demolki (z wielką radością zbijałam płytki ze ścian), a potem etap już po sprzątaniu. Tylko kiedyś radość była większa, bo można było chodzić - dziś tę radość przysłania ból biodra :(
  2. Dziś szlaban na sypialnię. Mały agresor leży pod ławą w salonie i obserwuje jak żyją normalne, rozpuszczone do granic przyzwoitości psy ;) :D
  3. To i ja już się doczekać nie mogę! :D
  4. U nas jest dr Olkowski - słynny neurolog. To u niego w klinice widziałam tego szczeniora z wodogłowiem do zabiegu...
  5. Jak coś, mogę podać namiary na PW ;)
  6. Można kupić. Ceny różne. Ja płacę w granicach 200 zł za 10 tabl. 120 mg.
  7. A ja długasy i płaskoryjki. I całe szczęście - dla każdego się psiaczek znajdzie :D
  8. Na zabiedzoną nie wygląda, ale musiała się tułać ładnych kilka dni, bo dwa opite kleszczory Mazowszanka z niej zdjęła... Do tego ten głęboki ślad po obroży :( Stawiam na to, że pokrzyżowała czyjeś plany wakacyjno-wyjazdowe.
  9. A w nas jeszcze większa odrobina... ;)
  10. No niestety nie jest mniejsza. Tym bardziej mnie wizja zwrotu przeraża(ła)...
  11. Na zdrówko, Tomisiu :)
  12. Dokładnie tak! Najważniejsze, że nic życiu nie zagraża. Resztę da się ogarnąć ;)
  13. Najważniejsze, że Tośka złapana, oddzieciona i zabezpieczona przed ciążą na wieki! Wszystkim się nie da pomóc, niestety :(
  14. Uprzejmie donoszę, że wczasująca się aktualnie nad polskim morzem Mattilu jest jeszcze bardziej uparta niż mój Lesio (co wydawało mi się dotąd niemożliwe!) - przelała 200,24 zł na sterylkę Polki!!!!! Już niedługo się z Tobą policzę, Koleżanko! ;) :D
  15. Moim skromnym zdaniem musisz trochę zapanować nad kontaktami psio-kocimi, bo tak na żywioł, to nie widzę, by się szybko udało Karmelka ucywilizować, a szkoda...
  16. Dokładnie! Bo po Ziutkę to już kiedyś była kolejka, a ta się sama wyadoptowała jakiemuś... Marcinowi, zdaje się :D
  17. O, a ja będę w lecznicy w czwartek... :(
  18. A tu Igła pilnuje stanowiska pracy swojego Pana :) A tak pięknie i grzecznie jeździ komunikacją publiczną
  19. No i pięknie! Do weekendu ma być chłodno - w sam raz na takie "akcje" ;)
  20. Nie puszczamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. A taka jestem malutka! Naręczna i poręczna :D A umaszczenie mam... dzicze! :D
  22. Wiedziałam zawsze, że mi "dobrze" życzysz! :D A skoro wątek Poli, to proszę bardzo - z piątku, kiedy jeszcze spacerowałyśmy po ogrodzie na smyczy... Taka jestem dłuuuuuga, że się w kadrze nie zmieściłam! :D
  23. Niestety, nie szerzy się jak zaraza ;)
×
×
  • Create New...