Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Zmieniam zdanie!!! Czytam właśnie książkę "Kometa i ja" i stwierdzam, że Blanka ma w sobie coś z... charta :D
  2. Cisza... grobowa :( A jeśli chodzi o Stefano, to właśnie się przyznał, że żałuje... Alutki!!!!!! ;) :D
  3. Karmel. Amisia, Imka, Szyszka - do domu, bo ile można?!!?!?!? A apel do domów tymczasowych jest taki - klonujcie się, bo na nowe nie za bardzo chyba można liczyć. Same przeszkody - i te realne i wyimaginowane, a ekscytacja niewiele pomoże :(
  4. Wyróżnienie jest Polciowe, więc może przyniesie Rudasowi szczęście ;) OBY! :)
  5. I jak ten "zwiad"? Będzie z tego jakaś... AKCJA? ;)
  6. Jest dobrze, a będzie fantastycznie! :D Oj, kąpiel z pewnością jest teraz przyjemnością, a czysta skóra i sierść to jest TO :) ::)
  7. Śliweczki prosto z drzewa - mniam! :) Moje obskubują... aronię :D
  8. Fotka w "stójce" - rewelacja! :) Takie Ci się tymczaski giganciary trafiają, żebyś szybciej porządny płot miała ;)
  9. O wielu przypadkach zaduszenia kota w uchylnym oknie słyszałam. Są nawet jakieś specjalne zabezpieczenia na tak otwarte okna.
  10. Pani wetko - żeby bohaterowie musieli WYMUSZAĆ nagrody za bohaterstwo?!?!!? Wstyd!!!!!!!!!!!! ;) :D
  11. Jednym słowem - możesz zameldować wykonanie zadania, Florentyno (na szczęście nie panu prezesowi ;)) :D Uważam, że Molly sobie poradzi właśnie dlatego, że jest z Betty, która zna wszystko to, czego Molly nie zna i wszystkiego ją nauczy. Państwo nie mogli podjąć lepszej decyzji! :) Wyborów radysowych nie zazdroszczę, oj nie zazdroszczę :(
  12. Może.... Mattilu coś wspominała o wi-fi, ale nie wiadomo czy się nie... rozpuściło ;) :D
  13. Foty rewelka! Na tym z kotą widać, jaki z niego mikrusek :)
  14. Super Rudolf! I jak fajnie, że... źle myślałaś ;) :D
  15. Kotkę znającą "wolność" bardzo trudno byłoby przyzwyczaić do zamknięcia. Nasza Helena chyba by nas wszystkich pozagryzała, gdybyśmy jej nie pozwolili wyjść. Czasem chcemy, żeby została w domu i pilnujemy drzwi - potrafi się wtedy na psa rzucić z wściekłości...
  16. Basiu, Ty wiesz co...
  17. Ja się, na ten przykład, już całkiem zawodowo posługuję... szlifierką! :D
  18. Malagos - idź na całość - bierz wszystkie, bo nie wiadomo którego kocia wybrać ;)
  19. Jakoś się tam... układa ;) Był ring wolny, pierwsze starcie - strat w psach nie ma :) Od dziś atrakcyjny tydzień w Zakopcu i dalsze docieranie się :D Zdaniem Mattilu, Pola będzie rządzić w tym dueciku (ktoś przecież musi!) :)
  20. Hotel się... roztopił? ;)
  21. Zapraszam! Ale tak do końca ślicznie to będzie za ok. 5 lat - na tyle rozłożyliśmy konieczne prace ;) Na razie będę mogła zaprosić do ładnej kuchni :)
  22. Gdyby tak było, fundacje nie powstawałyby jak grzyby po deszczu. Ale to jest moja subiektywna ocena. Daleka też jestem od wrzucania wszystkich do jednego worka ;)
  23. Dziękujemy za uczestnictwo w cieszeniu się :) Mattilu dzwoniła wczoraj - wszystko na najlepszej drodze do normalności. W czwartek byli z wizytą psiolubni Przyjaciele i Pola, choć początkowo nieufna, wyszła w końcu do nich i zajęła strategiczną miejscówkę pod stołem ;) Było małe spięcie z Hopcią i bura dla Poli, bo jednak... bez przesady!!! Ale Hopcia pamiętliwa nie jest, na szczęście, i w końcu panienki obie wylądowały w łóżeczku na porannych miziankach :D Z każdą minutą Pola się przekonuje, że tak fajnie będzie już na dłuuuugo. Dziś cała Rodzina pojechała do Zakopanego i czekamy na wieści spod samiuśkich Tater :)
×
×
  • Create New...