Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Nie wiem co napisać :-(. Cały czas wierzyłam, że to nie bedzie to :shake:. Ściskam mocno.
  2. Przelew poszedł :)
  3. Bardzo się cieszę, że Psisko już bezpieczne :) :) :) Proszę o numer konta , wpłacę 100zł - pierwszą ratę i coś na fryzjera :)
  4. Trzymam kciuki za tłuszczaka i za poniedziałek:thumbs: . Zuzlikowa, wiem co czujesz, ale nie zamartwiaj się, musi być dobrze. Najgorsza jest niepewność. Mój pies w wieku 5 lat miał wycinanego czerniaka, dożył bez komplikacji prawie do 14lat. Zuzliku, Berciczku - trzymajcie się:thumbs:
  5. Jak już uda się go odłowić, deklaruje co miesiąc 30 zł na jakieś lokum ( hotelik, DT)- tylko proszę, przypomnijcie mi jak przyjdzie co do czego ( skleroza :( )
  6. Siedząca Balbina wygląda jak misiek - nic dziwnego że jej gorąco :)
  7. Kibic !! Dużo szczęścia!!! Moją część dotychczasowych wpłat wykorzystajcie dla jakiejś potrzebującej dowolnej psiej biedy - przy okazji chciałam się upewnić, czy wpłaty za listopad i grudzień doszły ??
  8. Deklarowałam kiedyś na Brutusa 30 zł, Brutus ma dom. Wznawiam swoje deklaracje od grudnia z przeznaczeniem na Freda, inaczej pomóc nie mogę.
  9. Poszło dziś moje 30 zł ( przelew stały) i przed chwilą ,, dolałam" jeszcze 20 dla Oliwki.
  10. Górka - do góry!!!
  11. Jak dobrze, że cała trójka już ma swoje domy !!!! - tu miała być seria radosnych emotikomek, ale nadal nie mogę ich u siebie wyczaić.
  12. Mogę tylko podnieść wątek, niestety. Biedny psiak. A może pani, która go dokarmia zdecyduje się go zatrzymać? Można by jej pomóc w utrzymaniu.
  13. Fajnie, że i Pysi się udało. Trzymam kciuki za Psotkę. Cieszę się, że mogłam pomóc.
  14. Wróciłam z wizyty w Czaplach ( co się nabłądziłam to moje - tu miał być uśnieszek ale nie mogę go znaleźć). Domek bardzo sympatyczny. Państwo stracili przed tygodniem z powodu ciężkiej choroby swojego psiaka, który był z nimi kilkanaście lat. Bardzo ciepło o nim mówili. Mimo że mieszkają na wsi, spory kawałek od Złotoryi, był intensywnie leczony u dobrego weta ( wiem że dobry , bo sama tam jeżdżę z moimi kotami). Nie mogą się doczekać, kiedy Łobuz będzie już z nimi. Będzie mieszkał w domu, spał na kanapie, długie spacery w towarzystwie pana. Warunki naprawdę dobre.
  15. [quote name='eliza_sk']..........Jak coś to zadzwonię do Ciebie Marudo najpóźniej jutro.QUOTE] W porządku. Czekam w gotowości. [SIZE=1]Chciałam wstawić jakąś budującą minkę, ale mi nie działa.[/SIZE]
  16. Jak pisałam na pw, jeżeli nie znajdziecie nikogo z większym doświadczeniem, to w czwartek jadę;). Spiszę sobie o co mam pytac, na co patrzeć, wezmę obstawę i myślę że jak coś bedzie nie w porządku, to któreś z nas zauważy.
  17. Zapomniałam o tym łańcuchu. Rzeczywiście, może lepiej, żeby go nie znalazł :shake:. Ten pies zasłużył na coś lepszego.
  18. A ja już nawet przelałam wczoraj pierwszą ratę - myślę, że lada moment dojdzie:p. Oliwka trzymaj się :multi:i nie bój się ludzi - już jesteś bezpieczna :lol:.
  19. Przeczytałam wątek ze łzami w oczach . Wolę sobie nie wyobrażać co ten pies czuł tkwiąc w błocie i tracąc siły:shake:. Po goleniu radykalnie zmienił mu się wygląd ;) i widać, że jest to kawał psa. Nie wygląda na zabiedzonego bezdomniaka. Może ktoś go jednak szuka??
  20. Czy deklaracje jeszcze potrzebne? Deklarowałam 30 zł, ale gdzieś na wątku to umknęło. Proszę o nr konta ;)
  21. Skoro Gal już w swoim domu, deklaruję 30 zł , które szły na niego, dla Oliwki ( trochę to zdanie wyszło mi nieskładnie, ale wiadomo o co chodzi ;))
  22. Napiszcie proszę, czy deklaracje na Gala już nieaktualne. Co z jego długiem? Przekazałabym moją deklarację na Oliwkę. Galusiu, sprawuj się dobrze, ciesz się swoimi ludźmi i domem :lol:
  23. Galątko, dużo szczęścia w nowym domu :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...