-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Przelew poszedł :)
-
Bardzo się cieszę, że Psisko już bezpieczne :) :) :) Proszę o numer konta , wpłacę 100zł - pierwszą ratę i coś na fryzjera :)
-
Jak już uda się go odłowić, deklaruje co miesiąc 30 zł na jakieś lokum ( hotelik, DT)- tylko proszę, przypomnijcie mi jak przyjdzie co do czego ( skleroza :( )
-
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
Maruda666 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Kibic !! Dużo szczęścia!!! Moją część dotychczasowych wpłat wykorzystajcie dla jakiejś potrzebującej dowolnej psiej biedy - przy okazji chciałam się upewnić, czy wpłaty za listopad i grudzień doszły ?? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Maruda666 replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Deklarowałam kiedyś na Brutusa 30 zł, Brutus ma dom. Wznawiam swoje deklaracje od grudnia z przeznaczeniem na Freda, inaczej pomóc nie mogę. -
Górka - do góry!!!
-
Wróciłam z wizyty w Czaplach ( co się nabłądziłam to moje - tu miał być uśnieszek ale nie mogę go znaleźć). Domek bardzo sympatyczny. Państwo stracili przed tygodniem z powodu ciężkiej choroby swojego psiaka, który był z nimi kilkanaście lat. Bardzo ciepło o nim mówili. Mimo że mieszkają na wsi, spory kawałek od Złotoryi, był intensywnie leczony u dobrego weta ( wiem że dobry , bo sama tam jeżdżę z moimi kotami). Nie mogą się doczekać, kiedy Łobuz będzie już z nimi. Będzie mieszkał w domu, spał na kanapie, długie spacery w towarzystwie pana. Warunki naprawdę dobre.