Nie wiem co napisać :-(. Powtórzę tylko za Tobą Irysku ,,... a było tak pięknie" .
Z drugiej strony, może lepiej, że to wyskoczyło teraz, a nie w momencie gdyby Oren juz był u Ninki. Cóż, wszystkiego się nie da przewidzieć :shake:.
Jest jakieś wyjście awaryjne?
Z bazarku jest dla Orena 40 zł.