Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Bardzo sie cieszę, że Brutusik już w domu :multi: i to w jakim domu:crazyeye:. Należało sie chłopakowi. Pieniądze, które zostały z mojej wpłaty zostawiam do dyspozycji ( w zależności od potrzeb).
  2. Ja nie złośliwie:lol:, ale ten Lisek- Miłka to napewno pies? - może się jeszcze okazać kotem :evil_lol:?
  3. Energy :lol:- dziekuję. Poprawiać nie będę, ale zapamiętam :oops:.
  4. Ronja, mój bazarek książkowy jeszcze trwa, ale coś nie idzie, a pieniądze chyba potrzebne na już. Przelałam 100zł - to co będzie z bazarku + reszta odemnie ( bożesz, jak to się pisze?)
  5. Na nie, to na pewno Oren??? Ten zakudlony puchacz z pierwszych stron??? To przecież jakiś przystojny psi aktobata ( na ostatnim zdjęciu to prawie stanie na ,,rękach " :multi:)
  6. Trzymam z całej siły kciuki:thumbs::thumbs:
  7. Zapraszam na książkowy bazarek na rudego Liska. Tylko podpowiedzcie mi , jak to technicznie rozwiązać ( jak uda mi sie coś sprzedać :cool1:) - podać konto Vivy a do mnie koszt przesyłłki ( tylko tak będą większe koszty przelewów), czy pozbierać i przelać całośc?
  8. Zaznaczam sobie wątek. Trzeba ratować malucha. Spróbuję jutro zrobić jakiś bazarek.
  9. Taki radosny, łysy :evil_lol: przystojniacha, to powinien szybko znaleźć domek:multi:
  10. jaki on szczęśliwy :lol:, tylko te ząbki biedniutkie :shake:
  11. Poszedł obiecany przelew 50zł z bazarku.
  12. Z bazarku na Orenka nazbierało się 50 zł - jak tylko pozbieram pieniądze, to prześlę. Cudowne zdjęcia szczęśliwego psa.
  13. Usiłowałam przebrnąć przez wątek, ale pora już nie ta, jutro poczytam. Trzymam kciuki za podróż. Dużo jeszcze kaski brakuje?
  14. No to kolejny pies, który wyszedł na prostą :lol:- żeby jeszcze wkrótce jakiś dobry domek sie znalazł !
  15. Rozrósł się ;), rozrósł, ale na statecznego samca to faktycznie nie wygląda - ten błysk w oku :evil_lol:
  16. Orenku - :thumbs::thumbs::thumbs:
  17. Trzymam kciuki co by się szybko domki znalazły:thumbs::thumbs::thumbs: A przy okazji zapraszam na kolejny bazarek na Orenka - wcześniej czy później( oby wcześniej), z tego schroniska wyjdzie :multi:
  18. Nie wiem co napisać :-(. Powtórzę tylko za Tobą Irysku ,,... a było tak pięknie" . Z drugiej strony, może lepiej, że to wyskoczyło teraz, a nie w momencie gdyby Oren juz był u Ninki. Cóż, wszystkiego się nie da przewidzieć :shake:. Jest jakieś wyjście awaryjne? Z bazarku jest dla Orena 40 zł.
  19. Do dziewiątego juz coraz bliżej :multi:. Czy Oren już spakował plecak?
  20. Ja nawet nie będę specjalnie nic pisać - zakochałam sie w tej parce już dawno po uszy:lol:
  21. U mnie na bazarku jest coś ponad 20 zł - dołożę co braknie do 30 ( ale to po piątym sierpnia).
  22. Aż mi się łezka w oku zakręciła czytając relacje o poczynaniach maluszków;)
  23. Bez kwoty, bo nie napisałam ile :oops: i dopiero przed chwilą przelałam - poszło 50 zł.
  24. Ja tylko tak porzadkowo - 100zł to z bazarku (bez znaku zapytania, obojętnie na którego), 30 zł to była wpłata na Brutusa za lipiec, 2 dni temu przelałam 150 zł na Brutusa do końca roku - ale to chyba dopiero dojdzie. No, chyba tym razem to już nic nie namieszałam:evil_lol:
  25. Mogę prosić nr konta? Zanim bazarek się skończy, to mały może będzie juz na wolności, to pewnie będą i koszty przejazdu itd - coś dołożę.
×
×
  • Create New...