Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Dziękuję, dziękuję - błonnik już sobie zaklepałam :)
  2. Nie chciałam tego głośno mówić ( znaczy się pisać) :evil_lol: Czekamy z niecierpliwością na jakieś wiadomości co do zdrowia całego stadka :loveu:
  3. Taa, z ogonem i rogami ;) Widziałaś kiedy marudzącego anioła ?
  4. Trzymaj się malutka, krwi ci utoczą krwiopijce, ale będzie dobrze :)
  5. Dropsik, trzymamy kciuki, musi być dobrze :mad:!!! Pozwolę sobie tu na wątku podsumować oba bazarki na Dropsa, imiennie ( w porządku alfabetycznym :) ), żeby nie było niejasności. Dodam jeszcze, że wszystkie przelewy już do mnie doszły :) licytujący: 1. ala123 :loveu: - 75zł 2. jagoda1 :loveu::loveu: - 20zł + 20zł nadpłaty 3. kapsel :loveu: - 89zł + 6zł nadpłaty 4. mercy :loveu: - 13zł 5 obraczus87 :loveu: - 13zł [SIZE=1]jeżeli coś namieszałam, to piszcie[/SIZE] [B][COLOR=red]Razem wyszło 237zł!!!, Dropsik dziękuje!!![/COLOR][/B] [COLOR=darkslategray]Przelałam 100zł szóstego kwietnia, zaraz przelewam137 + moje 30zł na transport ( nijak nie mogę wrócić do czarnego koloru czcionki :( )[/COLOR]
  6. Pisałyśmy w tym samym czasie o tej nieszczęsnej prostacie. Kamila, zobacz co mi Kapsel dla poprawienia nastroju podesłała do przeczytania:cool3:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/183601-Kalinka-SKRAJNE-WYCHUDZENIE-potrzebna-diagnostyka-i-DS-SOS-bokserom?p=14478217#post14478217[/URL]
  7. Co by to nie była prostata, nie chcę krakać, ale przerabiałam to przed rokiem. I wiek na to mógłby wskazywać :(
  8. [quote name='Kapsel']a co sama mam się zadręczać, że boksia jest w takim strasznym stanie? Razem łatwiej znosić takie tragedie :roll:[/QUOTE] No nie, podziel sie tym z bliźnimi swymi ;) Jak skończę z rozliczaniem bazarków na Dropsa, to spróbuję zrobić jakiś na małą. A na razie idę szukać mojego kota wędrowniczka :)
  9. Toż to skóra, kości i wyciągnięte cycuchy :crazyeye:! Biedna mała . Wiadomo,czy taka trafiła do schroniska? Kapselku, ale mi wątek podsunęłas dla poprawienia nastroju;). Choć to, że jest już pod odpowiednią opieką napawa optymizmem:thumbs:
  10. [quote name='Soema']Dziewczyny, może mi któraś napisać ile wyszło z bazarków na Dropsa, z ostatniego 115, a z wcześniejszego? Dostaliśmy fakturę.. za leczenie chłopaków - 512,78zł. Plus hotelowanie i transport.. Krakvet nam z nieba spadł, ale mamy za dużo psów pod opieką, a ciężko odmawiać pomocy kolejnym.. Dlatego Wasze wsparcie est dla nas bardzo ważne i bardzo za nie dziękujemy :Rose:[/QUOTE] Z drugiego 115zł ( wyślę do kilku dni), z pierwszego 100zł - poszło 6 kwietnia. Dropsio na zdjęciach cudowny, aż się błyszczy. Tylko widać, że starowinka, ta posiwiała mordka i te smutna jeszcze oczy :( Na transport dołożę też 30zł, poslę razem z bazarkiem
  11. Charakterny chłopaczek:diabloti:
  12. Można mu też wyrwać zęby i obciąć ogon ( ja tylko żartuję, nie bijcie !!!)
  13. On pewnie potrzebuje trochę czasu, żeby uwierzyć, że się go znowu nie zostawi - ale ciekawe ile mu to zajmie? :(
  14. Fotki świątecznie wystrojonych beniów śliczne, ale na miejscu dumnych wielkopsów obraziłabym się przynajmniej na tydzień :)
  15. Ja w łazience zawsze mam jakiegoś ciekawskiego kota - ale rozumię, że kąpiel z kotem nad głową, to nie to co z bokserem :). Póki co , jeszcze nie zostawał sam w domu? Kolorki ma bajeczne, nie wiem dlaczego skojarzył mi się z białym tygrysem syberyjskim :evil_lol:
  16. Soema,potwierdź proszę, czy doszły pieniądze z pierwszego bazarku dla Dropsia ( Ty wiesz, że mi sie zdarza posłać nie na to konto co trzeba :cool3:, stąd mój niepokój). W przyszłym tygodniu pójdzie następna transza z drugiego bazarku -115zł. Z niecierpliwością czekamy na kanapowe zdjęcia Dropsa :)
  17. To teraz pozostaje tylko trzymać kciuki za jutrzejszą akcję:thumbs::modla::thumbs:
  18. Zdjęcie rozciągniętej suni cudowne . Mój Cezar czasami też się tak rozkładał :) - mówiliśmy wtedy, że to pozycja na żabę :) Dużo szczęścia dla Egonka :)
  19. Zostaną umieszczone w schronisku tylko na czas posterylkowy?
  20. Kora i Luna brzmi fajnie i chyba sensowniejsze niż Kara i Lina ( teraz zaczęło mi się to kojarzyć z szubienicą a miało z Karoliną :) ). Potwierdzam swoją deklarację, tylko może trzeba mi będzie potem przypomnieć ;).
  21. Dropsik, pakuj manatki i w drogę na kanapę :) !!!!
  22. Może Kara i Lina, choć ta lina to może i dobrze brzmi, ale chyba bez sensu. Jak się sprężę, to 20 zł stałej dołożę.
  23. Jestem na zaproszenie Ali :) Niewiele niestety mogę pomóc. Jak będziecie miały pomysł, gdzie je umieścić, na pewno coś zadeklaruję. Póki co podniosę !
×
×
  • Create New...