Przelałam na konta Fundacji SOS Bokserom 100 zł z bazarku - tylko oczywiście nie napisałam, że to na Dropsa. Ale napisałam, że z bazarku Marudy - to chyba będzie wiadomo o co chodzi?
Dziękuję wszystkim :)za podnoszenie i zakupy.
[quote name='Greven']Dla tych psów nie jest płatny, potrzebna tylko karma.
I oczywiście takie "drobiazgi", jak odrobaczanie, szczepienie, pchły ;)[/QUOTE]
Proszę o nr konta - poślę też 20 zł. Grosz do grosza i może nazbiera się na te ,, drobiazgi".
Zapraszam na kolejny mały kosmetykowy bazarek dla Dropsika ufundowany przez Kamilę 28 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182589-Kosmetyki-dla-zagA-odzonego-boksia-do-10-kwietnia-20-00?p=14368103#post14368103"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1825...3#post14368103[/COLOR][/URL]
Szarotka, nie po próżnicy - bardzo się wzruszyłam i tym wetem i tymi kamaszami ( szczególnie kamaszami :))
Rymnij jeszcze trochę proszę, a posypią wnet się grosze.
Moje 20 zł poszło - niech to bedzie wpłata dodatkowa ( na tego weta :) ). Początkiem kwietnia zrobię przelew stały - przy mojej sklerozie, bardzo proszę, gdyby do 10 nie doszło, dajcie znać.