Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Trzymam kciuki za mądrą decyzję pana B :thumbs::thumbs:
  2. Za zwrot kosztów, to ile to by mniej wiecej było? Dropsiku, abyś jak najszybciej pojechał:multi::multi::multi:
  3. Na aborcyjną sterylkę już za późno? Nie dość, że chude, to jeszcze zaciążone:(.
  4. Przelałam na konta Fundacji SOS Bokserom 100 zł z bazarku - tylko oczywiście nie napisałam, że to na Dropsa. Ale napisałam, że z bazarku Marudy - to chyba będzie wiadomo o co chodzi? Dziękuję wszystkim :)za podnoszenie i zakupy.
  5. Na Dolnym Śląsku też wbrew prognozom słoneczko świeci...i oby tak dalej :). Kosteczko, grosik poleciał, trzymaj się psino.
  6. Też podczytuję, co słychać u starszej pani :)
  7. Wszystkiego dobrego w nowym domku!!
  8. Poszło wczoraj 30 zł ( z mbanku) - na podróż Kuby
  9. Jeżeli 20 zł się przyda to proszę o nr konta. Kuba zasłużył sobie na dobry domek :), i trzeba go dowieźć.
  10. Czyli Ciaputka już się przeprowadziła :). Teraz psiaku szybko domku szukaj .
  11. A ja posłałam z dopiskiem bardzo ogólnym - maruda 666 darowizna dla psiaków - ale chyba będzie wiadomo o co chodzi?
  12. Poczatkiem kwietnia zrobię stały przelew - to będzie stała na hotelik, a teraz ta to tak na ,, inne drobiazgi" - może tak być?
  13. Posłałam wczoraj 30 zł. A co z pozostałą dwójką, zostaje tam?
  14. Jaki on biedak ,,płaski" w klacie. Jak na boksera, stanowczo brakuje mu szerokości. Ale jest śliczny, ten biały krawacik, zalotne spojrzenie ;-)
  15. Moje 20 zł (na weta) poszło 25 marca na konto Mizantropii, czyli powinno już chyba być?
  16. [quote name='Greven']Dla tych psów nie jest płatny, potrzebna tylko karma. I oczywiście takie "drobiazgi", jak odrobaczanie, szczepienie, pchły ;)[/QUOTE] Proszę o nr konta - poślę też 20 zł. Grosz do grosza i może nazbiera się na te ,, drobiazgi".
  17. Ale przynajmniej nie jest już tak zimno, nie marzną. Wiosna idzie :)
  18. Huraaaaa!! Czy Ciaputka juz wie, że ma się pakować? Potrzebuje może jakąś walizeczkę?
  19. Chojraczku - po cichutku podczytuję i :thumbs::thumbs::thumbs:
  20. Dobrze żeby odrobinkę choć przytyły :)
  21. Zapraszam na kolejny mały kosmetykowy bazarek dla Dropsika ufundowany przez Kamilę 28 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182589-Kosmetyki-dla-zagA-odzonego-boksia-do-10-kwietnia-20-00?p=14368103#post14368103"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1825...3#post14368103[/COLOR][/URL]
  22. Dziś boksie pewnie wygrzewały sie na słoneczku :)
  23. Szarotka, nie po próżnicy - bardzo się wzruszyłam i tym wetem i tymi kamaszami ( szczególnie kamaszami :)) Rymnij jeszcze trochę proszę, a posypią wnet się grosze.
  24. Moje 20 zł poszło - niech to bedzie wpłata dodatkowa ( na tego weta :) ). Początkiem kwietnia zrobię przelew stały - przy mojej sklerozie, bardzo proszę, gdyby do 10 nie doszło, dajcie znać.
×
×
  • Create New...