Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Piękna ta Gwiazdeczka :lol:, a jak wyrośnie na takiego psa, to już wogóle nie ma co mówić:crazyeye:
  2. Zuzia nie biega do bramki , bo dba o linię Bercika :evil_lol: Na tych zdjątkach widać, że ładny, duży kwiatek wyrósł w ogródku Zuzlikowej:multi:
  3. Ja też się podłączam :evil_lol: do pozdrowień i zapytywań . Czy Zuzia juz biega?:Dog_run:
  4. Zapraszam :B-fly: może coś znajdziecie dla siebie. http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-rozniaste-bazarek-dla-podopiecznych-budryska-do-20-04-2009-do-godziny-20-00-a-135352/index5.html
  5. Smakowitych jajuszek:eating: , wiadra wody na głowę w śmigus, kicających zajączków, słońca, pogody i dobrej zabawy :cunao:, dla Wszystkich czworonożnych Bercików, Bercikopodobnych i niepodobnych, oraz tych dwunogich, co karmią Berciki ( i w kotłowni dobierają się im do grzbietów:mad:)
  6. A czemu więcej nie będzie takich zdjęc - jest wspaniałe;). Widać, że psiak totalnie wyluzowany:evil_lol::evil_lol:
  7. Magda :Rose:, życzę zdrowych i pogodnych Świąt, smacznych jajek i szyneczki a Bismarkowi dalekich, mokrych spacerów, szczególnie w lany poniedziałek :evil_lol:.
  8. Zapraszam Wszystkich na bazarek książkowy , książki stare i nowe, różniaste. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/w-budowie-bazarek-dla-podopiecznych-budryska-do-20-04-2009-do-godziny-20-00-a-135352/"][COLOR=#000000]W BUDOWIE- BAZAREK DLA PODOPIECZNYCH BUDRYSKA, do 20.04.2009 DO GODZINY 20.00[/COLOR][/URL] To jest pierwszy mój bazarek ( właściwie to zrobiła go moja córka), więc szło nam to kulawie i nijak nie możemy zmienić tytułu - usunąć słowo ,, w budowie" - może ktoś pomoże i podpowie jak to zrobić???? __________________
  9. Posty poprzeskakiwały, chyba jesteśmy w innych strefach czasowych.
  10. Nie mam doświadczenia w sprawach kleszczowych, ale jedna pozycja przez taki czas, to chyba nie jest wskazana. Mój pies ( 13 lat), kiedyś źle się czuł i też tak bez ruchu przeleżał kilka godzin, potem mieliśmy problemy z rozruchem, stawy odmówiły posłuszeństwa. Z drugiej strony, może w tej pozycji oszczędza łapkę? A nie ma temperatury?
  11. Zuzieńka, wstawaj, nie choruj, nie martw pani. Zapomniałam napisać, że jajo dotarło, całe i zdrowe :Cool!:, a zapakowane tak, że usiłując je wysupłac z morza papierzysk o mało nie wyrzuciłam koperty z kolczykami ( zapomniałam, że też tam są). Kolczyki są cudne, śliczne.....i brakuje mi słów.
  12. Zuzlikowa, jak samopoczucie po ciężkiej sobocie?? Ja wymyłam dwa okna ( z wieszaniem firan) - i rąk do góry dziś nie podniosę. Cóz, jak to w tym dowcipie - sks :evil_lol: ( starość, ........., starość). Pozdrawiam gorąco, głaski dla sierściuchów - wielkopsów.
  13. Może przydałby mu sie w domu jakiś kumpel:evil_lol:, co by się nie nudził i nie cierpiał w samotności - co za róznica wychodzić z jednym czy dwoma psami;)? To chyba tak jak z dziećmi :razz:- jedynaki ciężko się chowają. Pozdrawiam wiosennie, choć z rana przemarzłam do szpiku kości.
  14. Cudne dwa słonie kanapowe:loveu:. Takie ogromne pluszaki. Odwiedziłam bazarki i naprawdę, kolczyki mnie poraziły, są tak cudne jak Bercik:evil_lol:. Zuzlikowa, masz ,,prawdziwe talenta" w rękach.
  15. Może jeszcze do pełni szczęścia dobry domek się znajdzie? Ona wraca do schroniska? Janeczka, zdrowiej szybko :multi:.
  16. Zgłasza się ,, jedna z tych na m" ;)- przelałam 50 zł, mam nadzieję, że już doszło. Trzymajcie się psiaki. Pozdrowienia dla Wszystkich.
  17. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  18. Niedziela mija - pojechała? aż się boję zapytać [FONT=Arial Black][SIZE=4]?[/SIZE][/FONT]
  19. Bo to chyba juz tak jest, że największe łózko w domu należy do psa - przecież on potrzebuje miejsca:evil_lol:. Dwunóg, to byle gdzie głowę przyłoży:placz:
  20. Wpłaciłam 50 zł. Do 1000 już chyba coraz bliżej, ale opieka po operacji też jeszcze pewnie sporo będzie kosztować.
  21. Piękny i ogromny ten Bercik:lol:. Śliczne zdjęcia szczęśliwego psiaka. Pozdrawiam i spokojnej nocy.
  22. Tylko tak mogłam pomóc odrobinę, życzę Reksiowi i oczywiście Pani Irenie jeszcze 100 pogodnych wiosen.
×
×
  • Create New...