-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Gametka, takie objawy mogą byc praktycznie po większości leków pbólowych przy odpowiedniej dawce lub skłonności osobniczej. Trzeba zaczynać od najmniejszej skutecznej dawki. Mój mąż trafił do szpitala po pyralginie - skoczyła mu temp do 40 , był splątany, z objawami oponowymi i uszkodzeniem wątroby - i wcale nie jest na nią uczulony. Movalis, też zbija temperaturę ( tak jak wszystkie te przeciwzapalno - przeciwbólowe). Wszystkie one mają skutki uboczne ( jak zresztą wszystko), ale pyralgina szczególnie.
-
Zuzliczku, czy na tym zdjęciu ,, mój noja " ta moja to Ty? - dopiero blisko ,,ludzia" widać jaki Bercik jest gigant. Nie zdążyłam jeszcze przeczytać ostatnich dwóch stron, ale przyszło mi na myśl czytając o pyralginie i muszę napisać - ja się panicznie boję pyralginy. Ma wiele niebezpiecznych skutków ubocznych i w wielu krajach jest wycofana. Mój Cezar miał Movalis - wet polecił mi to jako bezpieczniejsze ( na szczęście do końca zjadł w sumie tylko 2 tbl). Przyznam, że gdybym miała wybierać coś pbólowego, to wolałabym tramal - jest też w kropelkach i można indywidualnie dobrać dawkę. To tyle się nagadałam.
-
Moje 40 zł właśnie poszło. Malutka, do góry!!!!
-
Witam:lol:, stawiam sie na wezwanie Obraczus. Śliczna, biedna sunia. Mogę tylko odrobinke wspomóc finansowo - bedę posyłać 20 zł co miesiac. Na początek poślę kilka zł więcej ( myślę, że 40 - to będzie za styczeń i trochę na dobry początek ;)). A ja cały czas myślałam, że Zuzia M to właśnie Lwówek Śląski :oops:, człowiek cały czas się uczy.
-
Stary dobek Chojrak odszedł za TM
Maruda666 replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja podobnie jak Elmira melduję się na wezwanie p.Teresy:lol: - postaram się co miesiąc 20 zł dla Chojraka. Więcej nie da rady, bo pójdę z torbami. Grosz do grosza, a się uzbiera i Chojrak rozpocznie nowe życie :p -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
Maruda666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Grubek nareszcie nie musi bać się mrozu i widma pustej miski :lol::multi::lol: -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
Maruda666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przelałam 30 zł - Grubcio do góry!!! -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
Maruda666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Inaczej pomóc nie mogę, tylko jenorazowo kilka złociszków - proszę o nr konta. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Maruda666 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Natalijo - ja mam siedem kotów :cool3:. Każdy kolejny miał być góra na tydzień, do wyleczenia :evil_lol: -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Maruda666 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
To jak dołożę 20 co miesiąc, będzie brakować tylko 80zł? -
Zuziu, bardzo współczuję. Ale to chyba jedyne co dla niej mogłaś w tym cierpieniu zrobić. Mój Cezar chorował na nowotwór przez prawie rok, ale czuł się dobrze, nie cierpiał. Jak poznaliśmy z mężem diagnozę od razu postanowiliśmy, że nie damy mu cierpieć. A i tak myślę sobie, że jak zaczęło być już źle, to czekaliśmy o dwa dni za długo. Teraz przynajmniej już nic ich nie boli.
-
Wymiary średniego psa :evil_lol:, wygląd nieważny ( i tak do adopcji sie nie nadaję), fryzjera na cito nie potrzebuję, mało jem:multi: -same zalety. To dostanę zniżkę? Basterku, jaki z ciebie radosny psiak sie zrobił, nie masz czasem ADHD?
-
Nie do uwierzenia - jaka odmiana, ile radości :) Ja chyba też chcę do Jamora.
-
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Maruda666 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Góreczko, życzę ci wspaniałego domku, oby jak najszybciej.