Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Pewnie na wątku już to gdzieś było, ale teraz nie znajdę - wysyłać przelew jutro, czy zrobic stały początkiem miesiaca?
  2. Dopiero teraz doczytałam ostatnią stronę - widać, że Dropsik czuje się o niebo lepiej :). Jest szczęśliwy mimo że taki biedniutki. Ten młodszy to w końcu Bilbo czy Rupert ? Coś chyba nie do końca doczytałam :)
  3. Dziewczyny, zapraszam na malutki bazarek z kosmetykami na Dropsika. Myślę, że jakiś dodatkowy grosz przyda mu się. Wykorzystałam zdjęcie z pierwszej strony wątku, po fakcie pytam, czy mogę ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182446-Yves-Rocher-Oriflame-na-boksera-szkieletora-z-Legnicy-do-31-03-godz-20-00?p=14353218#post14353218[/URL]
  4. Szarotka, tymi kamaszami rozbroiłaś mnie zupełnie. Z ciężkim sercem ( właściwie to z sercem lekkim, ale ciężką kieszenią) deklaruje tych 20zł :). Nie pamiętam, czy jest gdzieś nr konta, poszukam, jeżeli nie ma to proszę na pw. Słodka ta Ciaputka i pewnie szybko znajdzie dobry domek.
  5. Coś bardzo cicho sie zrobiło :(. Nie ma nowych wiadomości ?
  6. Berciku, wiosna przyszła :). Stawaj na nóżki psiaku, nie martw Zuzlika i nas wszystkich.
  7. Śliczniutki chłopaczek i jak mu wygodnie :) Ciekawe, czy małżeństwu też wygodnie w takiej pozycji ;)
  8. Rusałeczko, hopsaj po swój domek :) Nadchodząca wiosna ( to piszę tak wbrew temu co widzę za oknem ;) ) na pewno przyniesie Ci szczęście.
  9. Pieski do góry!! Szykujcie się do sterylki :)
  10. Czy jakieś wiadomości z nowego domu Bastera będą? Baster - powodzenia :)!!
  11. Majuska, opieka lekarska nic nie da. Nie ma takiej tabletki, która by zmieniła jej zachowania i sposób myślenia. To taka mentalność. Ona musi mieć nadzór i sensowną, częstą kontrolę. To może pomalutku coś by zmieniło - ją trzeba uczyć.
  12. Podczytuję wątek i płakać się chce. Nad ciemnogrodem. postawą wójta i jego ekipy i nad krzywdą zwierząt. Dokładnie w takiej kolejności! Zwierzęta można odebrać, leczyć ( te które przeżły :(), można im dać szansę na normalne życie. Ale mentalności niektórych ludzi (?), to obawiam się , szybko się nie zmieni. I takie chore sytuacje, niestety będą się powtarzać.
  13. Ja od razu się przyznaje, że z dalszych deklaracji na na następnego psiaka muszę zrezygnować :( Bardzo sie cieszę, że Basterowi się udało, kciuki za szczęśliwą podróż.
  14. Mogę tylko podnieść i płakać :(. Terapia nic nie da. Powinni mieć chyba jakiegoś opiekuna prawnego ( ale to po ubezwłasnowolnieniu ) albo kuratora ( to znowu wyrok sądowy chyba potrzebny?).
  15. To ja też podniosę!! Czy pan B zgodził się już na pierwszą sterylkę?
  16. Czytam wątek od początku, trzymałam kciuki za złapanie małej. Wierzę, że będzie dobrze. Misia jest młoda, silna, da radę. Dziewczyny, nie poddawajcie się. Nie jestem w stanie pomc, nic sensownego podpowiedzieć, ale z całej siły trzymam kciuki za Misię. Musi być dobrze !
  17. Pw doszło dopiero dzisiaj, chwilkę przed tym jak odpisałam - czyli z dobrym opóźnieniem ( może to ta wichura winna ;) ) Obie sunie ładne, ale ta druga wprost piękna. Ma świetne uszka :), ale chudzinka straszna.
  18. Coś cichutko, mało ludzi sie zainteresowało :(. Może od poniedziałku będzie lepiej. Ten pan poradzi sobie z opieka nad suczką po zabiegu?? Nie mam wogóle doświadczenia w tym zakresie - sterylizowałam dotychczas tylko kotki :). Te suczki są małe?
  19. Podaj nr konta:). Prześlę zaraz.
  20. BoUnTy, 100zł na sterylkę jednej suki prześlę, tylko proszę o przypomnienie, jak będzie już wiadomo dokładnie ile i kiedy- ja nie dość że maruda, to jeszcze sklerotyczka ;)
  21. Pewnie sporo osób zaglada, tylko co pisać, jak pomóc nie mozna :(
  22. Zuzlikowa, to Ty masz bardzo porządne psy - ja przy moich kotach mam same ponadplanowe sprzątania ( właśnie wywaliły mi na podłogę zawartość całej półki z szafy :))
  23. Za udane poniedziałkowe polowanie ( może jakiś filmik z chochlą? :)).
×
×
  • Create New...