-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Dziewczyny, zapraszam na malutki bazarek z kosmetykami na Dropsika. Myślę, że jakiś dodatkowy grosz przyda mu się. Wykorzystałam zdjęcie z pierwszej strony wątku, po fakcie pytam, czy mogę ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182446-Yves-Rocher-Oriflame-na-boksera-szkieletora-z-Legnicy-do-31-03-godz-20-00?p=14353218#post14353218[/URL]
-
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
Maruda666 replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
Coś bardzo cicho sie zrobiło :(. Nie ma nowych wiadomości ? -
Rusałeczko, hopsaj po swój domek :) Nadchodząca wiosna ( to piszę tak wbrew temu co widzę za oknem ;) ) na pewno przyniesie Ci szczęście.
-
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
Maruda666 replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
Pieski do góry!! Szykujcie się do sterylki :) -
Czy jakieś wiadomości z nowego domu Bastera będą? Baster - powodzenia :)!!
-
Podczytuję wątek i płakać się chce. Nad ciemnogrodem. postawą wójta i jego ekipy i nad krzywdą zwierząt. Dokładnie w takiej kolejności! Zwierzęta można odebrać, leczyć ( te które przeżły :(), można im dać szansę na normalne życie. Ale mentalności niektórych ludzi (?), to obawiam się , szybko się nie zmieni. I takie chore sytuacje, niestety będą się powtarzać.
-
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
Maruda666 replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
Co słychać u piesków pana B?? -
Ja od razu się przyznaje, że z dalszych deklaracji na na następnego psiaka muszę zrezygnować :( Bardzo sie cieszę, że Basterowi się udało, kciuki za szczęśliwą podróż.
-
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
Maruda666 replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
To ja też podniosę!! Czy pan B zgodził się już na pierwszą sterylkę? -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Maruda666 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Czytam wątek od początku, trzymałam kciuki za złapanie małej. Wierzę, że będzie dobrze. Misia jest młoda, silna, da radę. Dziewczyny, nie poddawajcie się. Nie jestem w stanie pomc, nic sensownego podpowiedzieć, ale z całej siły trzymam kciuki za Misię. Musi być dobrze ! -
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
Maruda666 replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
Pw doszło dopiero dzisiaj, chwilkę przed tym jak odpisałam - czyli z dobrym opóźnieniem ( może to ta wichura winna ;) ) Obie sunie ładne, ale ta druga wprost piękna. Ma świetne uszka :), ale chudzinka straszna. -
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
Maruda666 replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
Coś cichutko, mało ludzi sie zainteresowało :(. Może od poniedziałku będzie lepiej. Ten pan poradzi sobie z opieka nad suczką po zabiegu?? Nie mam wogóle doświadczenia w tym zakresie - sterylizowałam dotychczas tylko kotki :). Te suczki są małe? -
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
Maruda666 replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
Podaj nr konta:). Prześlę zaraz. -
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
Maruda666 replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
BoUnTy, 100zł na sterylkę jednej suki prześlę, tylko proszę o przypomnienie, jak będzie już wiadomo dokładnie ile i kiedy- ja nie dość że maruda, to jeszcze sklerotyczka ;)