Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Potwierdzam swoja wcześniejszą deklarację 30 zł miesiecznie na tajemniczego maluszka:evil_lol:
  2. To ja dodam tych 30 miesiecznie - zostanie już tylko 100zł do zdobycia
  3. Zapraszam na bazarek na Bacę - juz troszkę pieniążków się zebrało :multi:, ale może jeszcze ktoś coś wypatrzy.
  4. Inaczej na teraz pomóc nie mogę. Zrobiłam bazarek - książki, przede wszystkim dla przyszłorocznych maturzystów, ale nie tylko. Cały dochód na Bacę. Serdecznie zapraszam. Baca jest prześliczny :loveu: i taki biedny. Zasłużył na lepszy los i chyba dzięki Wam, doczeka się tego. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-ksiazkowy-na-ratowanie-bacy-do-06-lipca-140967/#post12528708[/URL]
  5. Podczytuję pocichutku i bardzo sie cieszę, że pannice już bezpieczne, zadowolone. Zuzia, podziwiam Twoją cierpliwość przy wyczesywaniu - wyobrażam sobie, jak one wyglądają przy tej pogodzie :evil_lol:
  6. Śliczna ten Robin z lasu :evil_lol:. Dobrze , że juz bezpieczna.
  7. Trzymam kciuki za postępy Bazylka:thumbs:. Dobrza, że wyniki nie są złe. Zuzlikowa, dołącz mnie do wielbicielek Anonima - rozumię, że chodzi o stałe wpłaty na hotelik?? Postaram się przesyłać 30 zł miesięcznie - tylko proszę o instrukcje co dalej.
  8. Też poproszę nr konta - deklarowałam 30 zł na hotel. Wpłacę 50 - 20 na paliwo.
  9. Pw jeszcze nie dostałam, ale pieniądze wczoraj przelałam.
  10. Moja deklaracja - 30zł miesiecznie, też nadal aktualna.
  11. A ja myślałąm, że ona/on już bezpieczny/a:placz:. Mam nadzieje, że dzis się uda:thumbs:.
  12. Zuzlikowa, nie lubisz dziewczynek?? :lol: Robina w tytule przerobisz na Robinkę:evil_lol: - tfu, tfu, tfu, cobym nie wykrakała!!!
  13. Za udaną łapankę - :thumbs::thumbs::thumbs:
  14. A ja dzisiejszą nocną burzę przespałam - jak żył mój Cezar, to budziłam się tak jak Ty - z trzęsącym się bokserem na twarzy, po czym było długotrwałe uspokajanie, przytulanie.....i nocka z głowy. Na zdjęciu wśród książek, to wyraźnie widać, że Bismarck mobilizuje Cię do nauki:evil_lol:.
  15. Dwa boskie czorty w rajskim ogrodzie. Czy one tak na codzień też chodzą tylko po wyznaczonych ścieżkach :evil_lol:?
  16. Patrzę na te zdjęcia i się śmieję - takie dwa pluszaki wielkie:lol:, jakie one mają znudzone miny. To są zdjęcia na poprawę nastroju:multi:.
  17. [quote name='EVA2406'] Zostaje tylko Hills albo Royal urinary. I tu jest problem, a nawet dwa: jak go namowić, że to jest pyszne i zdrowe oraz skąd wziąć na to kasę?[/quote] Filutkowi nie smakuje rc urinary? Koty raczej to lubią. Mój Szeryf jest na nim od lutego i w trakcie karmienia muszę pilnować, bo od razu do jego miseczki pcha się reszta bandy. Z kasą to faktycznie gorzej, tane to to nie jest:shake:.
  18. Pozdrawiam:lol: w piękne niedzielne popołudnie. Chucham i dmucham z daleka w uszy Bercika - żeby były zdrowe;).
  19. Nie dam rady teraz przeczytać całego wątku, dlatego pytam, choć to pewnie gdzieś jest - kiedy psiaki miałyby pojechać? Deklaruję 30 zł miesięcznie, ale nie bywam tu regularnie, więc proszę o przypomnienie jak dojdzie do wyjazdu.
  20. A ja chcę wierzyć, że to tylko silny stan zapalny :thumbs:- przecież mały jest poważnie chory. Ważne, że jest silniejszy, że je, walczy z choróbskiem. Wierzę, że będzie dobrze!!!!
  21. Tylko ciekawe, czy po wizycie ,,dużego kwiatka" w ogródku została tam jeszcze jakakolwiek inna roślinka??? :bigcry::Dog_run::bigcry:
×
×
  • Create New...