Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. A oto Kocykowy Chłopak muła przypominajacy... Ślicznie wygląda :) Taki zmęczony osiołek
  2. Na allegro byłam, widziałam, do bursztynów sie uśmiechnęłam :)
  3. Śledzę wątek prawie od poczatku z zapartym tchem i pełna uznania dla sprawnej akcji. Dobrze, że udało się odebrac zwierzaki ich ,, właścicielce". A co do szanownej wróżki - to niestety nie jest ,,wariatka", tego się nie leczy. To trzeba karać!!! To prymitywna,ale na swój sposób cwana meliniara. I tylko dziwię się, że niby inteligentne osoby są skłonne płacić za wysłuchiwanie jej bzdur.
  4. Kiedyś łapałam mocz mojego Cezara - godzina ósma rano, dość spore osiedle, ludzie chodzą. Co krzaczek Cezek nóżkę do góry a ja hops z pojemniczkiem pod brzuszek :). Jak już nałapałam prawie cały ( sama nie wiem po co się wtedy uparłam na taką ilość) nie zdążyłam usunąć ręki - Cezek spuścił nogę wytrącając pełny pojemniczek na moją skromną osobę. Przy ostatnim krzaczku udało mi się jeszcze złapać jakąś nędzną resztkę - i w zupełności wystarczyło :) Zuzlikowa, Berciku, śpijcie dobrze
  5. Śliczny jesteś malutki i na pewno szybko znajdziesz swoich ludzi. A teraz walcz z katarem, musisz być zdrowy.
  6. Posłałam 20 zł za luty. Trzymam kciuki za domek dla Chojraczka :), należy mu sie w końcu własny człowiek.
  7. Ale jaki to musi być słodki widok, takie cielsko spolegliwe . Ciekawe za co Zuzlikowa go ciągnie ? :)
  8. Trzymam mocno kciuki za jutrzejszą, a właściwie to już dzisiejszą chemię. Berciku - bez sensacji, wymiotów i innych takich :)
  9. Dziewczyny, deklarowała, 30 zł na Bacę i Freda. W rozliczeniu styczniowym nie widzę mojej wpłaty - napiszcie proszę, czy one nie dochodzą?
  10. Przelałam dla Oliwki 40 zł z bazarku - pewnie przyda się do sterylki. Trzymam kciuki za jak najlepszy domek ( wcale nie musi być na już, ale najlepszy :).
  11. Baster, gdzie ten twój domek? Szukaj piesku ! Jemu dobrze u Jamora, to co się ma martwić :)
  12. Moją część deklaracji po Tosi przekazuję Posterowi.
  13. [quote name='zuzlikowa']Acha...dodam tylko jeszcze,że badania zrobiono bardzo dokładnie...wszystko opisano dokładnie zdając mnie też relację i opisując każdy fragment zdjęcia...obejrzano Bercika dokładnie i wywiedziano się też dokładnie wszystkiego co byłam w stanie przekazać...wykazano niespotykaną cierpliwość gdy chciałam przekazywać wszystko co wiem o ...Berciku!...niestety też dokładnie! ...nie dziwcie się więc,ze jestem padnięta...ale wyobraźcie sobie jak musi być padnięta Budrysek skoro słyszała to wszystko już wiele...bardzo wiele razy...a ona jeszcze mnie prowokowała do rozwijania tematu(oczywiście pt.Bercik)...jeszcze podpowiadała...nic dziwnego,że wyjechałyśmy z Wrocławia grubo po 16-ej! Teraz już zmykam,bo nie skończy się na literówkach i jutro będę musiała zaczynać od edytowania...dobrej nocki nasze duszki...dziękujemy Wam!!! No to ja współczuje wrocławskim doktorom :). Zuzlikowa, jak dobrze, że już jesteście w domu:loveu:. Za wynik konsultacji - :multi::multi::multi:
  14. Zuzlikowa, Bercik - wracajcie szczęśliwie. Pogoda nie jest zbyt dobra do podróży :(. A co do magii - niech ta nasza, dogomaniacka, czarna czy biała, ale niech działa - dla Bercika :)
  15. Dopiero teraz przeczytałam, ze Tosi już nie ma z nami, w pierwszej chwili myślałam, że coś źle czytam. Tak nagle odeszła. Dobrze przynajmniej, że nie cierpiała i że zdążyła poznać te lepsze strony życia.
  16. Nie mogę, poogladałam filmiki - jak Bercik zalotnie kręci kuperkiem na spacerze :) :)
  17. Na filmiku to faktycznie oaza spokoju:loveu:. I jaki mądry - wie, że kuchni trzeba pilnować, a nóż Zuzlikowa będzie chciała sama coś zjeść? Po uśpieniu psy ( ludzie zresztą też:lol:) nieraz dziwnie się zachowują - mój biegał między balkonem a pustą miską, przysypiał nad nią ( chwilami z głowa w misce) i znów na balkon, puki sie całkiem nie wybudził. Wyraźnie dawał do zrozumienia, że chce jeść ( był po 24 godz. głodówce:cool3:). Sikać też próbował, ale nie był w stanie ustać na trzech łapach.
  18. Zuzliku, skoro on taki niespokojny, to może lepiej czasami dawać mu coś łagodnego, nawet ziołowego na uspokojenie? Ten niepokój też nie jest dobry dla serca. Mój pies tak sygnalizował, że go boli, był niespokojny, dyszał, nie umiał znaleźć sobie miejsca.
  19. Mocna kciuki za Bercika , za Zuzliczka i za wtorek:thumbs::glaszcze:
  20. Chciałabym zobaczyć minę Bercika z rana na widok michy marchewy :evil_lol:. Zuzlikowa, koniecznie zrób zdjęcie ;).
  21. Śliczny wiersz, dobry na początek pochmurnego dnia - a u nas dziś mgliście i ponuro. Berciku, się wyspałeś :loveu:?? Czy już wstałeś?? Pewnie spacerek już zaliczony ;)
  22. Ninti, będę upierdliwa w kwesti tramalu - nie spotkałam się dotąd z halucynacjami po nim, a przepracowałam naprawdę kupę lat na detoksie ( z tego co na szybko wyczytałam, to mogą wystąpić przy jednoczesnym braniu innych leków np przeciwdepresyjnych). Zastrzegam, że nie wiem jak jest u czworonogów.
×
×
  • Create New...