Zuzlikowa, ja jestem zakręcona, ale to chyba te upały. Poszło 30 zł i zrobiłam stałe zlecenie do końca roku piątego każdego miesiąca. Tylko... teraz siedzę i myślę, czy konto to co poprzednio ? ( powiedz,że to samo, plisssss :placz:- stały przelew robiłam trzy razy, bo cały czas coś mieszałam).
Gallu Anonimie jak znosisz te upały - czy benków nie powinno sie golić latem:evil_lol:?