Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. No to za woreczek:thumbs:. Biedny chłopak - nie dość, że go boli, to jeszcze takie krępujące miejsce i jeszcze Zuzlikowa zaprowadziła go do weta - kobiety:evil_lol:. Za grosz zrozumienia :diabloti:
  2. Przyjżałam sie dobrze i teraz mam wątpliwości - to duże do góry brzuchem, to raczej nie Bercik?:evil_lol:
  3. Ale dużo pięknych foteczek ! Bercik do góry brzuchem :loveu:. A kicia dobrze wiedziała co robi przychodząc do Was :evil_lol: Niektóre psy chyba mają w sobie coś przyciągajacego koty - mój Cezar póki żył,sprowadził do domu cztery. Cezarka już nie ma prawie rok, a ja zostałam z kotami:evil_lol:. Ale dobrze, że kicia ma już nowy dom - taka baraszkująca trójka potrafi zrobić niezłą demolkę :evil_lol:
  4. Dom stały!!! było by świetnie dla Leonka. Ale tempo błyskawiczne :lol:.Od wczoraj nie zaglądałam, przekonałam już nawet męża do stałej deklaracji ...a tu taka niespodzianka :multi::multi:
  5. To ja też dołożę 10 zł miesięcznie.
  6. Za transport i za Kibica -:thumbs::thumbs::thumbs:
  7. Też zaglądam;). Wpłaciłam 30 zł na szczepienie - jeżeli pieniądze na szczepienie już są, to na coś innego dla panienek
  8. Całkiem cichutko -:thumbs::thumbs::thumbs:
  9. Wracaj do zdrowia Tosiku :loveu:
  10. Kilka dni temu posłałam dla Kibica 50 zł ( tak jakby za wrzesień i październik) - nie wiem czy doszło?? I zrobiłam stały przelew od listopada, z rozpędu na 30 zł ( deklarowałam 20) i niech tak zostanie ;).
  11. A co tam, będę jeść suchą karmę, ale grosik dla Tosia już poszedł ;)
  12. Witam:loveu: i dziękuję za zaproszenie. Postaram sie wpłacać na Kibica 20 zł co miesiąc. Taki śliczny i taka bidula :shake:.
  13. Coś czułam, że to się tak skończy :multi::loveu::multi:. Gdzie Bercikowi było by lepiej, jak by sobie poradził bez Was, bez Zuzi?? Oczy mi łzawią i nie wiem co napisać :sweetCyb::iloveyou::sweetCyb:
  14. Z książkowego bazarku na Floyda uzbierało sie 100zł - bardzo proszę o nr konta. Myślę, że przyda się na leki :lol:
  15. Porównując zdjęcia, to poprawiło mu się nie trochę, a raczej dużo :evil_lol:. Pobiegać po lesie na pewno mu nie zaszkodzi:lol:
  16. [quote name='zuzlikowa']Ufff...no,to się cieszę,że coś zrozumiałas...dzis idzie mi ciężko tłumaczenie. Jaskółeczka mówiła,że zrobi allegro,to wtedy trzeba by było jej przesłac. Marudko,możesz poczekać momencik?...dziękujemy.:loveu:[/quote] Spokojnie poczekam nawet dwa momenciki ;). Jak będziesz mieć konto Jaskółeczki proszę o wiadomośc na PW.
  17. Zuzlikowa, zrozumiałam, że te wszystkie podświetlenia, pogrubienia itd będą kosztowały 20zł. Chętnie wpłacę, jeżeli to może pomóc Gallowi.Przesłać na to konto co na Galla czy na inne?
  18. Z bazarku na Floyda, dzięki aktywnej licytacji wielu cioteczek :Rose: wyszło 90 zł :multi: :multi: . Jak tylko dojdą do mnie wszystkie pieniądze zaokrąglę i wyślę 100zł - myślę, że będzie to lada dzień.
  19. Ja tak sobie podczytuję co kilka dni. Nie piszę, bo nic mądrego, pokrzepiającego nie przychodzi mi do głowy. Ale teraz przeczytałam o karmie - Dorobella, takie 5-7 latki, jak im to wymieszam z czymś jeszcze, to pewnie zjedzą i nic im nie będzie? Prawdziwego seniora mam tylko jednego i on praktycznie nie ma zębów:cool3:. Może w ten sposób mogłabym pomóc?
  20. Zapraszam na bazarek - na dziś jest odrobinę ponad 60zł dla Floyda - trwa do 15. Może któraś z cioteczek jeszcze coś sobie wybierze?? Zapraszam.
  21. Ale się zrobiło ,,kudłato" na wątku:lol:. Orenku :thumbs:, nowego życia w nowym domu!!!
  22. Ja też podczytuję wieczorami i cały czas trzymam kciuki :thumbs::thumbs:
  23. Witam :p w pochmurny dzionek zapraszam na bazarek dla [B]Floyda[/B] : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/czytadla-bazarek-dla-floyda-do-15-09-a-145906/#post12922137[/URL] Trzymam Kciuki :thumbs:
  24. Wygląda na szczęśliwego psiaka i ta pozycja do góry brzuszkiem :loveu:.
×
×
  • Create New...