-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Maruda666 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Nie widzi :(, nie ma ogona ;) - ale ma same dobre dusze koło siebie, jest kochany i nikt nie da mu już cierpieć (no chyba że któraś ciotka będzie go na siłę wyciągała na sikanie w taki deszcz ;) ). Topik, uszy do góry !! -
Cytat - ,,W pociagu oswajałam ją z muzyką i też nie było problemów ..."- Jakiej Heidi muzyki słucha ;)?? Dobrze, że już jest bezpieczna :)
-
Już jest po 18, nawet po 19 ;). Wiadomo coś??
-
Kapselku, ja się szykuję za bazarek, ale nie mogę dojść do ładu z tym moim komputerem - teraz już niby wszystko ok, mam nową pamięć, ale póki córka nie przyjedzie, znowu nie wiem jak wstawić zdjęcia! - coś się pozmieniało, a ja niestety ciemna jestem :) Córka usiłowała mi tłumaczyć przez telefon, ale to tak jakby gadał dziad do obrazu :) Droopsik do góry i zapomnij o sikaniu w domu!!
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Maruda666 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Dziś paskudnie, ale jutro Totikowi zaświeci słońce :) ( a niechby spróbowało nie zaświecić :angryy:) -
BAGUŚ-cudem URATOWANY z BAGIEN kosmita-ZNALAZŁ DOM !
Maruda666 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
No to Baguś pojechał z wyprawką :) -
BAGUŚ-cudem URATOWANY z BAGIEN kosmita-ZNALAZŁ DOM !
Maruda666 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Dobrze byłoby zrobić rtg bioderek. Może jakaś glukozamina przydałaby mu się na stawy. -
BAGUŚ-cudem URATOWANY z BAGIEN kosmita-ZNALAZŁ DOM !
Maruda666 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Poza zaburzeniami równowagi, nie ma jeszcze czegoś ze stawami biodrowymi? Bardzo ostrożnie i niepewnie stawia tylne łapki bidulka. Pewnie wiek już też robi swoje. -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Maruda666 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
O, Kapselkowi się zebrało na poranne czułości, to ja się przyłączam - :buzi: Totik, tobie też :buzi: -
PONKA z DOBROCINA, wiele tam zginęło. Dt stał się jej domem :).
Maruda666 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Niestety tylko 20 zł jednorazowo mogę. Przelew poszedł. Śliczny kudłatek, oby miała takie szczęście jak Dobrunia.