Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Siedzę, czytam i płaczę, ale mocno, cały czas wierzę, że będzie dobrze. Musi być. Berciku, to jeszcze nie czas na Ciebie, trzymaj sie wielkopsie. Roma, nie wiem co pisać, wszyscy jesteśm z Wami myslami. Trzymam kciuki.
  2. On jest śliczny. Pytam po znajomych, ale coś nikt nie ma warunków :(.
  3. Zuzliku :calus:, Berciku :glaszcze:, musi być dobrze :modla:. Wracajcie z dobrymi minami. Trzymamy wszystkie kciuki :thumbs:.
  4. Balbinka wygląda jak taki kudłaty niedźwiadek :)
  5. Jaki on malutki, zupełnie jak moje koty :) Pikuś do góry skacz za domkiem.
  6. Czyli połowa poszla na Tinkę a połowa ewentualnie do skarbonki?
  7. :calus::calus:Alduniu, wszyscy trzymamy kciuki
  8. Baguś, daj sie upchnąć !! Nawet w bagażniku, byle jechać :)
  9. Dorwałam się do kompa w pracy - przelew poszedł. Wpłaciłam 50zł - 30zł na badania i 20 składka na maj. Trzymam kciuki za środę.
  10. Jeżyku, nie doczekałeś się :(
  11. [quote name='carolinascotties'][B]Jeżyku [*][/B] a jak nasz Baguś?[/QUOTE] Co to znaczy ? Coś się stało z Jeżykiem?
  12. Też już jestem. Fajny boksio, taki gentelmen w sile wieku ;). On jest już w dt? Nie wiem ile, ale coś co miesiąc dorzucę.
  13. Kapselku, dopiero dotarłam. Od poczatku przeczytałam cały wątek i zanim dotarłam do końca, to widzę, że dzielne ciotki już ,, dziurę" załatały :). Ogromny szacunek dla domku Tekilki - robicie dla suni bardzo dużo :). Dzięki Wam ma uśmiech na pychu i szansę na normalne życie. Dziękuję.
  14. Chyba pora do łóżek, noc ukoi emocje :). Dobrze, że Dobra nie czyta swojego wątku:)
  15. Dziewczyny, z okazji zbliżającej się wypłaty, chętnie zasponsoruję rudzielcom bazarek ogłoszeniowy, ale tekstów niestety nie napiszę :(, nie jestem w tym dobra. Jeżeli zamówię i opłacę u BoUnTy , to ktoś zajmie się przesłaniem zdjęć i tekstu?
  16. Chojrakowi pewnie najlepiej w tej chwili u Kikou. Z tym blokiem najoprawdopodobniej żyje już długo i długo jeszcze pożyje :). Leki może brać wszędzie ( o ile wogóle będzie potrzeba przyjmowania leków).
  17. Cudownie się czyta takie wieści :multi:. Cudowne zdjęcia szczęśliwego psiaka :lol:
  18. Jages :p, wspaniała wiadomość :multi::multi:. Ona jest śliczna i taka bidula, oby jak najszybciej była już u siebie ( tzn u Ciebie :lol:).
  19. Jak dobrze :multi::multi:. Pojedzie do stałego domu? ( pytam o Jeżyka:)).
  20. Czy on sika w związku ze stanem zapalnym ( stąd ten antybiotyk ?), czy to jest związane z przerostem prostaty? Bo ma powiększoną prostatę, czy coś pomyliłam? U mojego Cezara w okresach gdy posikiwał ( a było to związane z prostatą), szedł steryd . I cały czas była mowa o kastracji ( na która było juz niestety za późno).
  21. Brak wiadomości, to chyba dobry znak? Aldo, wszyscy trzymamy za ciebie kciuki !!
  22. Rufus, czterema łapkami wspinamy się na pierwszą!!
  23. Dobrunia, do góry!! Tak cichutko - czyżby kroił się jakiś domek?? Kapselku, dziękuję, że jesteś ( ale chyba kolosanie mnie przeceniasz, :diabloti:666, hi,hi), prawda, że jest śliczna :)
  24. Franiu, duuuuużo szczęścia miałeś :) ( i supersprawne ciotki :) ). Pomyślności Franiu :multi::multi:
  25. Ona jest śliczna i ma szanse szybko znaleźć swoich ludzi, tylko trzeba ją wyciągnąć z tego piekła. Wprawdzie finansowo już sią wysupłałam, ale jeszcze coś poskrobię i ze 20 zł miesiecznie dam. U Zuzi na pewno będzie jej dobrze. I koszty transportu pewnie nie będą takie zabójcze.
×
×
  • Create New...