[quote name='Kamila28']ale tylko jeden banerek mi sie udało umieścic, dalej mi nic nie wychodzi :([/QUOTE]
Skoro już rozgryzłaś jak, to powinnop dalej pójść ;)
Germaine pisała, że wątrobowe tylko podwyższone, to rozumię, że reszta wyszła dobrze - o ile miał robione. Ale skoro podstawowym problemem było nietrzymanie moczu, to chyba w pierwszej kolejności poszła kreatynina i mocznik?