Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Szkoda, że tak to się skończyło. Moją część rozdysponuj zgodnie z uznaniem na jakąś potrzebującą biedę.
  2. Jakie piękne kudłate cudo!! W schronisku jest możliwość kastracji?
  3. Rufusku, mordkę masz wspaniałą :) i oby z łapkę było coraz lepiej. U mnie przy łykaniu tabletek świetnie sprawdzała się polędwica łososiowa - zawijałam w rulonik tablety i mój Cezar połykał to w całości - w niczym innym nie udało mi się przemycić tabletki ( może nie było to super zdrowe, ale skuteczne, a łykał okresowo i 3xdziennie)
  4. Czesio ma taką bardziej sportową sylwetkę;) Taki młody śliczny drągal :)
  5. Biedne te starowinki, czyżby to efekt wiosennych porządków? Stary, schorowany = niepotrzebny, to do rowu z nim. Postaram się wpłacać po 20 zł miesięcznie. Płakać się chce :(
  6. Zuzliku, dopiero dziś wróciłam, przeczytałam i się odzywam - proszę o nr konta - mogę wspomóc tylko finansowo i trzymając kciuki. Jednorazowo 50 zł, a potem, o ile będą potrzebne stałe deklaracje, to też coś będę wpłacać. Teraz najważniejsze wyciągnąć zwierza Frania.
  7. Ależ Kapselek się rozcałował :) A teraz znikam, idę do domu a w domu do czwartku nie mam internetu.
  8. Kapselku, nie wiem czy wiesz, ale właśnie posłałaś Rufusowi 50 zł:)
  9. [quote name='Kapsel']Jak dobrze, że wymyślono te pampersy ;) Ja wychowywałam swoje dzieci na tetrówkach, gdzie te czasy :roll:[/QUOTE] Kapselku, ja też moją na tetrze chowałam i jakoś z sentymentem to wspominam. Chyba nawet prasowanie wtedy mi nie przeszkadzało :)
  10. Jak on spokojnie stoi w tym pampersie, moj Cezar pampersa nosił minutę ( góra!). Wspaniały psiak :)
  11. To chyba za szybko, żeby już przytyła. Choć na tych kosteczkach, to każdy nowy gram tłuszczyku będzie widoczny :)
  12. Nie wiem, czy się nie pogubiłam, ale ogólnie wyniki krwi nie wyszły źle?? Czyli jest spora szansa, że jeżeli nawet to nowotwór, to póki co jeszcze bez przerzutów.
  13. To wygląda na to, że Czesio ma powodzenie :) Może przy okazji jakiś inny biedak znajdzie dom. Czesio oryginalnie pręgowany, już na wstępie rozchwytywany. Lada moment rozłoży się na swojej pościeli, domkami z resztą chętnie się podzieli ( nie jestem z Częstochowy :))
  14. Czyli na razie ze sterylek nici?? A ta jedna nie jest w ciąży? W końcu może być za późno :(
  15. To wszystko przez ten biały proszek:evil_lol:
  16. Świetne :evil_lol::evil_lol: i zdjecia i komentarze.
  17. Biedne malenstwo :shake:, to się w głowie nie miesci ile on wycierpiał. A te pijaki poniosą jakieś konsekwencje? - tyle mi się ciśnie na usta, ale chyb zamilczę :angryy:
  18. [quote name='Soema']Nie chodzi mi mail... za późno żeby dzwonić, a muszę porozmawiać.:shake:[/QUOTE] ??? Kalinka, brawo!! Teraz tylko wcinaj :)
  19. Jeżeli nie zagęszcza, to ciężar chyba niski?. Te niewielkie odstępstawa we krwi, to chyba właśnie te trochę podwyższone wątrobowe. Musimy chyba spokojnie czekać.
  20. [quote name='Kamila28']ale tylko jeden banerek mi sie udało umieścic, dalej mi nic nie wychodzi :([/QUOTE] Skoro już rozgryzłaś jak, to powinnop dalej pójść ;) Germaine pisała, że wątrobowe tylko podwyższone, to rozumię, że reszta wyszła dobrze - o ile miał robione. Ale skoro podstawowym problemem było nietrzymanie moczu, to chyba w pierwszej kolejności poszła kreatynina i mocznik?
  21. To jakiś wiosenny wysyp bokserzych bid?? Co jeden to bardziej chory :( Rufusiku, trzymam mocno kciuki, żeby wyniki biopsji były dobre !!
  22. Dropsiku, coś cicho u ciebie. Przynajmniej podrzucę.
  23. Czekamy i trzymamy :)
×
×
  • Create New...