Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Nie zauważyłam że skończyło mi się stałe zlecenie dla Chojraka. Już zrobiłam nowe i dziś poszło 20zł.
  2. Deklarowałam 10zł, ale zrobiłam stały przelew na 15 - wiec tak bedzie przychodzić.
  3. Misiu Yogi - co tak cicho u ciebie?
  4. Zapraszam na bazarek ze słodyczami i kawą - dochód po połowie na operację Alika i Lili ( u niej też łapki) - [url]http://www.dogomania.pl/threads/203982-S%C5%82odycze-kawa-i-inne-na-operacj%C4%99-Lili-i-Alibaby-do-25-marca-22.00[/url]
  5. Ale cudo chudzieńkie z tej Frani :crazyeye: Jak taka bida przetrwała te ostatnie mrozy :shake: Płakać się chce. Zapraszam na bazarek słodyczowo - kawowy na operacje dla Lili i Alibaby po połowie - oboje mają ten sam problem [url]http://www.dogomania.pl/threads/203982-S%C5%82odycze-kawa-i-inne-na-operacj%C4%99-Lili-i-Alibaby-do-25-marca-22.00[/url]
  6. Może ten Poltram podawać jej w kapsułce? - tylko wtedy trzeba by to rozsypać na mniejsze dawki i podawać w jakimś opłatku ( w aptekach chyba można kupić). Biedna Balbinka.
  7. Mam dla Anika pieniążki z bazarku, ale potrzebuję nr konta :p
  8. Laika, mocne kciukasy:thumbs::thumbs::thumbs:
  9. :calus::calus: Z całego serca przytulamy i za Liluchę kciuki trzymamy :thumbs::thumbs:
  10. Anisiu, uzbierało się z bazarku 77zł. Lada dzień wpłyną mi ostatnie wpłaty i poślę - bedziesz miał na fryzjera:)
  11. Bodziu, posłałam dla ciebie 77zł z bazarku - jak dojdzie, to zaszczekaj tutaj http://www.dogomania.pl/threads/202246-Koniec.Podr%C4%99czniki-ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCne-kawa-i-nie-tylko-na-trzech-staruszk%C3%B3w-do-28.02/page7
  12. Dosłałam drugą część z bazarku - 30zł. Giselle, bardzo proszę, jak dojdzie potwierdź na bazarku, że 80zł wpłynęło [url]http://www.dogomania.pl/threads/202246-Koniec.Podr%C4%99czniki-ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCne-kawa-i-nie-tylko-na-trzech-staruszk%C3%B3w-do-28.02/page7[/url]
  13. [quote name='Kapsel']Danusiu, przyjedziesz? Wreszcie mogłybyśmy się poznać osobiście :razz::razz::razz::razz: :multi::multi::multi:[/QUOTE] Bardzo bym chciała:multi:, ale ....:-( Intensywnie myślę:cool1:
  14. Widać, że przygotowania idą pełną parą :multi: Szykuje się super imreza :crazyeye:
  15. A z kołtunków poduszeczkę można by zrobić :evil_lol:
  16. 50zł z bazarku poszło. Do góry psiaku bury ( no może nie bury, ale ładnie się rymuje:evil_lol:).
  17. Jestem na zaproszenie. 10zł miesięcznie postaram się dołożyć ( tylko jak dojdzie do wyjazdu proszę o przypomnienie).
  18. Jutro poślę 50zł To co będzie z bazarku powyżej 50, jak zbiorę całość. Tylko proszę o nr konta.
  19. Jeżeli sytuacja jest citowa, przeleję w poniedziałek to co z mojego bazarku przypada na Amora ( wprawdzie na razie jestem w trakcie zbierania, ale nie będzie problemu) - pamięć już nie ta, ale na pewno będzie powyżej 50zł.
  20. Jak tam torba i kręgosłup?? Wytrzymują?
  21. W ramach podnoszenia wątku informuję, że z bazarku sonek666 wyszło 90zł :multi: - od jutra rozsyłam fanty i zbieram pieniądze.
  22. Nie dam rady dziś przeczytać całości, ale dwie ostatnie strony przeczytałam - proszę też o konto ;)
  23. Maruda666

    Taki Rudy x2

    Śliczne oba rudasy:) Rudego kota jeszcze nie miałam - u mnie same buraski:)
  24. :multi::multi::multi::multi: - jaka super wiadomość :)
×
×
  • Create New...