Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
  2. Super! Wiele szczęśliwych , wspólnych lat życzę. :)
  3. Żeby tych ludzi ktoś tak wyrzucił!:angryy:
  4. phase

    Wega

    Witamy. :) Przepiękną masz sunię, labradorek też Twój?.
  5. phase

    Bobicowo

    Ależ piękne psiaki! A zdjęcia rewelacyjne.
  6. [IMG]http://www.przedszkolepromyczek.eu/images/news/2011_04_22_16_35_33_wesolych-swiat.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Hałabajówka'] Nie jedziemy jutro na PA dla Garego....ponoć mają już szczeniaczka od szwagra czy wujka.... domku szukamy cie dalej...[/QUOTE] Oj przykro bardzo.... [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRA65LifQHbtZF58w5B4f3KIYBC2jx13O3iBdlDFpoaVwK9X4On[/IMG]
  8. [quote name='Molowe'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-JYPTy8tdNFY/UU9H20aFbpI/AAAAAAAABJE/lzWUveSe670/s576/DSC_0339.JPG[/URL] jakie cudne :loveu:[/QUOTE] nooo :loveu: [quote name='magdabroy']A czemu wróciły z adopcji te dwa psiaki?[/QUOTE] Dżeki wrócił, bo bronił podobno dziecka. / Ale jak dla mnie go oddała, bo w drodze miała kolejne dziecko. A Obi najpierw został znaleziony w przechowalni w Dobrym Mieście, później chłopaki (wolontariusze) pojechali po niego. Jak się okazało mieszkał w niezbyt miłej okolicy.
  9. [IMG]http://e-poniatowa.pl/wp-content/uploads/2011/04/zyczenia-wielkanocne-2011.jpg[/IMG]
  10. Zdjęcia kijowe, bo i aparat szalał, ale przynajmniej widać, że mimo wieku to on dalej szaleje. :) Czasami za bardzo, ale jak powiem nie wolno to przestaje. Szkoda mi go, najchętniej sama bym go wzięła, ale nie warunków no i mieszkam z rodzicami. :( Już czekam aż naprawdę wiosna przyjdzie to postaram się o ładne zdjęcia.
  11. Daga to piękna, około sześciomiesięczna sunia, przypominająca urodą owczarka belgijskiego typu Tervueren, jedynie mniejsza :) :) Jest piękna jak belgi i ma podobny charakter jak one - jest inteligentna, kocha ruch, zabawę, uwielbia aportować. To bardzo grzeczna sunieczka - z radością wykonuje wydawane jej polecenia, przychodzi na każde zawołanie (nawet z aportem w paszczy) :) Dobrze rozumie się z psami, jest zgodna, łagodna, wrażliwa . [B]Kontakt w sprawie adopcji: Justyna: 512 324 459 [/B][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6WD0eSlIMzo/UVG7alD2rSI/AAAAAAAABLc/Uhv9nl2E_g0/s800/Obraz 345.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Kx-6a7GqKJ4/UUIcbas8A_I/AAAAAAAAAYU/WVe81T1bac4/s800/DSC_0297.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bg-dcCwXCDY/UUIcS2AFjZI/AAAAAAAAAXc/vLJCQCH8n18/s640/DSC_0233.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bFQWG9f35Ng/UUIcUVCltlI/AAAAAAAAAXk/E9w-CKJOJIw/s800/DSC_0236.JPG[/IMG]
  12. MAJSTER Olsztyn Duży, przepiękny Majster to mieszaniec owczarka niemieckiego. Ma 7-8 lat, jest psem bardzo spokojnym, zrównoważonym i inteligentnym oraz ogromnie karnym, posłusznym - bardzo grzecznym. Wszystko wskazuje na to, że Majster, zanim trafił do schroniska, mieszkał w budzie (zapewne był psem stróżującym). [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/8181_547309565309701_1426549663_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/269354_547309615309696_1612900645_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/575737_547309658643025_1982266348_n.jpg[/IMG]
  13. Nieźle skaczący Reks. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oo17QHFEtn8/UUIno9EnPnI/AAAAAAAAAcs/j-EKBfmQwHY/s640/DSC_0501.JPG[/IMG] Oddany już raz z adopcji Obi.. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8cf262OcBaM/UTJ2hZJEqmI/AAAAAAAAHd4/XyBW-uM3-4s/s640/DSC_0140.JPG[/IMG] Dżeki... Szkoda słów. Też wrócił z adopcji po 2 latach, a na dodatek Ci ludzie, którzy go oddali mieszkają w moim bloku. :angryy: Jak ich widzę czasem to mnie skręca w środku... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Mp8EvmFad1o/UTJ2T5yaI6I/AAAAAAAAHbY/fVrLjVU5nUM/s640/DSC_0071.JPG[/IMG] A dzisiaj jeszcze byłam na spacerku z takim o to Heliosem, torpeda nie pies. :lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Juvapiy4bt0/UTJ2jCBSZ8I/AAAAAAAAHeU/3of2IauSCN8/s640/DSC_0187.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kWFyYH2iXjg/UTJ2kPfHiUI/AAAAAAAAHeg/Hmh2pon9rHo/s640/DSC_0211.JPG[/IMG]
  14. [IMG]http://www.e-kartki.com.pl/files/2011/04/wesolych_swiat_wielkanocnych_96.jpg[/IMG]
  15. Cezar jest młodym psem, ma około pięć lat. Dwa razy był adoptowany, ale oddawano go do schroniska dwa razy z tego samego powodu - uciekał... Przeskakiwał przez wysokie ogrodzenia i włóczył po okolicy. W stosunku do człowieka Cezar jest bardzo przyjacielski i bardzo łagodny - szuka kontaktu z ludźmi, gdy tylko ma okazję domaga się pieszczot i głaskania, prosi o zainteresowanie i uwagę. W stosunku do psów jest jednak dominujący, nie powinien mieszkać pod jednym dachem z innym psem. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MG6xExod6pE/UU3PCUl9gFI/AAAAAAAAAsA/pkHBceMhE8A/s576/DSC_0489.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-m81T0RBGTbg/UU3PEhuBCGI/AAAAAAAAAsQ/s4-nqnP0vwA/s576/DSC_0494.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yYQEPB5wsZE/UU3PHAB054I/AAAAAAAAAsg/5_j8ZCJhZwE/s640/DSC_0497.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SqVsBbrbhBc/UU3PIajF2CI/AAAAAAAAAso/xR9iaNa5BGI/s576/DSC_0501.JPG[/IMG]
  16. Cezar jest młodym psem, ma około pięć lat. Dwa razy był adoptowany, ale oddawano go do schroniska dwa razy z tego samego powodu - uciekał... Przeskakiwał przez wysokie ogrodzenia i włóczył po okolicy. W stosunku do człowieka Cezar jest bardzo przyjacielski i bardzo łagodny - szuka kontaktu z ludźmi, gdy tylko ma okazję domaga się pieszczot i głaskania, prosi o zainteresowanie i uwagę. W stosunku do psów jest jednak dominujący, nie powinien mieszkać pod jednym dachem z innym psem. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MG6xExod6pE/UU3PCUl9gFI/AAAAAAAAAsA/pkHBceMhE8A/s576/DSC_0489.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-m81T0RBGTbg/UU3PEhuBCGI/AAAAAAAAAsQ/s4-nqnP0vwA/s576/DSC_0494.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yYQEPB5wsZE/UU3PHAB054I/AAAAAAAAAsg/5_j8ZCJhZwE/s640/DSC_0497.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SqVsBbrbhBc/UU3PIajF2CI/AAAAAAAAAso/xR9iaNa5BGI/s576/DSC_0501.JPG[/IMG]
  17. Hej Madziu. :) Szybko urosną ząbki, a potem sam sobie mleczaki będzie wyrywał. :)
  18. Jeszcze mamy w schronisku takiego Denima, w typie bordera. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VX5-F0qiviM/UU8pknnNBeI/AAAAAAAABB0/1gd_Hyo7jSc/s576/DSC_0273.JPG[/IMG] [IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/NTIwWDQxMw==/$T2eC16Z,!zQE9s3stve9BRR47!E9CQ~~48_20.JPG[/IMG] I szczeniorki są. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_oymc_fyFcw/UU9H1ExgDXI/AAAAAAAABI8/lWmZ27eYoB8/s576/DSC_0330.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JYPTy8tdNFY/UU9H20aFbpI/AAAAAAAABJE/lzWUveSe670/s576/DSC_0339.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sdrFc5UYWB8/UU9H-mkOeoI/AAAAAAAABJs/Qd_dTNBUt1A/s576/DSC_0364.JPG[/IMG]
  19. Gosiaczek z dzisiaj, chłopak dużo schudł, mam nadzieję, że już tak ładnie będzie wyglądał. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_Ee-89n19Dk/UVV1H-ERc7I/AAAAAAAAADk/8xJQv67KDIg/s640/DSCF7955.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cPTVLSYRHJY/UVV1GSPD7II/AAAAAAAAADY/sUA-OWFWqQs/s640/DSCF7953.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NxR_o08iPa8/UVV1NW7JL-I/AAAAAAAAAEc/PW9k6CP7O-o/s640/DSCF7963.JPG[/IMG] [IMG]http://s1.fbcdn.pl/2/clubs/2242/data/images/n/5e79bcfe788d3e2d12c1b7c02ef088a2.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://www.sokol.agh.edu.pl/wp-content/uploads/2011/04/1804.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://www.sokol.agh.edu.pl/wp-content/uploads/2011/04/1804.jpg[/IMG]
  22. Piękna ta Wasza kartka. :) [IMG]http://www.sokol.agh.edu.pl/wp-content/uploads/2011/04/1804.jpg[/IMG]
  23. phase

    galeria Vato :)

    [IMG]http://www.sokol.agh.edu.pl/wp-content/uploads/2011/04/1804.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://www.sokol.agh.edu.pl/wp-content/uploads/2011/04/1804.jpg [/IMG]
×
×
  • Create New...