-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Zaglądam do Gaculinka.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jaka fajna fryzurka. :) http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0312_zpsf459ba9d.jpg Jaki to już spory chłopak! :) Jemu we wszystkich kolorkach ładnie. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0322_zps13948c80.jpg -
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
phase replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
Przepiękne fotki, jak we 3 leżą to już w ogóle można się rozpłynąć. :loveu: -
Uwaga Poznań zaginęła rednoska amstaffka, w dordze do nowego domku ....jest przerażona wiadomość z fb uwaga!!! POZNAŃ !!! PODCZAS TRANSPORTU UCIEKŁA NASZA MATYLDA ( Mati) sunia jest bardzo przestraszona ktokolwiek widział...ktokolwiek wie gdzie jest Mati BŁAGAM o kontakt tel. 691 08 77 37 [URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201106838259905&set=a.1800660703105.107772.1437445569&type=1&theater"]http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater[/URL] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1444/77181102011068382599051.jpg[/IMG]
-
Uwaga Poznań zaginęła rednoska amstaffka, w dordze do nowego domku ....jest przerażona wiadomość z fb uwaga!!! POZNAŃ !!! PODCZAS TRANSPORTU UCIEKŁA NASZA MATYLDA ( Mati) sunia jest bardzo przestraszona ktokolwiek widział...ktokolwiek wie gdzie jest Mati BŁAGAM o kontakt tel. 691 08 77 37 [URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201106838259905&set=a.1800660703105.107772.1437445569&type=1&theater"]http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater[/URL] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1444/77181102011068382599051.jpg[/IMG] znaleziona!
-
Baaaardzo lubię ten wątek. :) Przepiękne zdjęcia, przecudowne psiaki. :)
-
[url]http://i45.tinypic.com/16hlq51.jpg[/url] jakie piranie. :lol: [url]http://i49.tinypic.com/2hr1mis.jpg[/url] ale pięknie w czerwonym wygląda. :) Co do kontaktów - to bardzo fajna sprawa jest mieć dobre kontakty z właścicielami psiaków. Znam to. :)
-
Jest mistrzowska. :loveu:
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-z27l0e_9Ges/UVqpW6So0KI/AAAAAAAAAL8/ULDF3_EVdLs/s512/DSCF8184.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Urc6DJ4pyu0/UVqpXoFzWEI/AAAAAAAAAMM/VqsGMmCO7jc/s512/DSCF8191.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-znKjTlcc4Y8/UVqpYTwBMRI/AAAAAAAAAMU/6pKhEyoxraw/s512/DSCF8192.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QBZ7sDJ7fXU/UVqpZfNKzgI/AAAAAAAAAMg/jeRO9yVm86k/s512/DSCF8197.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VGAj_zmStN4/UVqpZgiPbsI/AAAAAAAAAMk/b60QxSELtEs/s512/DSCF8199.JPG[/IMG]
-
[quote name='faith35']Cóż za urzekający uśmiech :lol::loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-ly4vmtEd_Ng/UVqpQAjwrfI/AAAAAAAAAKs/GjiTdzUsdQ4/s640/DSCF8157.JPG[/URL][/QUOTE] :) [quote name='Sonka95']Skoro zadbana to pewnie się zgubiła komuś ;)[/QUOTE] No, ale też sobie myślę, jakich ona miała tych panów, skoro im uciekła.. [quote name='Jessica89']ta kitusia :loveu:[/QUOTE] od razu daje jej więcej dziewczęcego uroku. :) [quote name='magdabroy'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-LzY7b6O7xVw/UVqpKSIr7zI/AAAAAAAAAJ0/_ZBclGrzO9w/s640/DSCF8132.JPG[/URL] co taka smutna minka? :( Żabka miała dostać niebieską kokardkę na włosy. I gdzie ona jest?[/QUOTE] Piesek został zamknięty, za darcie mordki. :(:diabloti: Zbieramy fundusze i szukamy czasu , by pójść do szopa. :oops: [quote name='marra'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-AAivakLBAfA/UVqpNoz9bQI/AAAAAAAAAKM/lwQtwX4T7Ws/s640/DSCF8147.JPG[/URL] skojarzyło mi się z takim chytrym uśmiechem :D Żabcia ma piękne ząbki jak na swój wiek.[/QUOTE] Chciałabym jej zafundować zdjęcie kamienia nazębnego, ale boję się, że z narkozy się nie wybudzi.. [quote name='wedara']Super ! Jak dobrze wygląda na 10 lat ;) Bardzo Bardzo fajna mordka :p[/QUOTE] No jakoś trzyma się dziewczyna. :lol: Dziękujemy pięknie. :):) [quote name='unikatowydiament']hej Dziewczyny:)[/QUOTE] Hej kochani. :) Wróciłam z zajęć, bo poszłam do wcześniejszej grupy i niedługo z mamą jedziemy sobie na basen. :) :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-236YcCsEKXM/UVqpTOZY8EI/AAAAAAAAALU/cC1RyP74gvI/s512/DSCF8169.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TNuyNogsJ28/UVqpT5T5Y-I/AAAAAAAAALc/xB7ZvJ-buRM/s512/DSCF8170.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6gQqN-_deHk/UVqpVTPobkI/AAAAAAAAALs/agZgWAX6kBE/s512/DSCF8171.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qiYqAUlIm68/UVqpVaDMM0I/AAAAAAAAALw/CLEThrCXwA8/s512/DSCF8172.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8RwNlQWNiW0/UVqpVobIPXI/AAAAAAAAAL0/qbKGmdvymb0/s640/DSCF8182.JPG[/IMG]
-
[quote name='magdabroy']Ale lodówka raczej całkiem pusta nie będzie :evil_lol:[/QUOTE] No 'niestety' nie. :lol: Mam żarłocznego brata. :diabloti:
-
[url]http://images35.fotosik.pl/1864/b5c4842fec5ef259med.jpg[/url] zadowolona morduchna. :loveu:
-
Jakie psiaki zadowolone. :loveu: Bardzo ładny tatek Bliskiej.
-
Aż do weekendu? Ale chyba wyjścia nie mamy. :lol:
-
[quote name='Sonka95']Aha :) Sonia to tylko wypatruje jak ktoś coś ma to leci za nim , a jak sie już skończy to szuka następnej osoby , która jej coś jej da :evil_lol:[/QUOTE] Moja to już przesadza, bo nawet zaczyna drapać w drzwi. :mad: Dzisiaj wracając z Żabą ze spacer na klatce biegał a właściwie biegła mała, młoda sunia, ale nikogo nie było, a sąsiad powiedział, że nie widział jej pana. Zaprowadziłam Żabę do domu, by iść do tej suni, ale już jej nie było. A taka pocieszna. Niby zadbana, ale jak chciałam pogłaskać ją to cała się kładła. Mam nadzieję, że jednak jest w domku i to w porządnym domu..
-
Nie dość, że pięknie wygląda, to jeszcze te szele no i kolor w sam raz. :) A tak na marginesie dzień doberek poświątecznie. :)
-
[quote name='Sonka95']Ale Żabcia zadowolona :) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-ly4vmtEd_Ng/UVqpQAjwrfI/AAAAAAAAAKs/GjiTdzUsdQ4/s640/DSCF8157.JPG[/URL] Fajnie wygląda przy tym słoneczniku :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-IE__bLb_Uco/UVqpMQOR9qI/AAAAAAAAAJ8/2gocAftSjvs/s640/DSCF8134.JPG[/URL][/QUOTE] Jak dostaje od wszystkich po trochę to zadowolona. :grins:
-
A cóż to za poważna minka. :cool3: [url]http://img22.imageshack.us/img22/5988/1043251.jpg[/url]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ly4vmtEd_Ng/UVqpQAjwrfI/AAAAAAAAAKs/GjiTdzUsdQ4/s640/DSCF8157.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-m_3cXQ_ZqNo/UVqpRXztgTI/AAAAAAAAAK8/AS3RCj5OQ9k/s640/DSCF8160.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YVn85UedY3c/UVqpSRb5dgI/AAAAAAAAALE/8FUg5NUmw7Y/s640/DSCF8163.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nXyOywVMWWw/UVqpTeTAlkI/AAAAAAAAALQ/KUy-uuLkerg/s640/DSCF8166.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xXgQEfdo-gE/UVqpQ5JoKQI/AAAAAAAAAK0/9sVMy4eU9xU/s512/DSCF8158.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-epWwWQjd68w/UVqpMjEsryI/AAAAAAAAAKE/1ggc5pnRK9g/s640/DSCF8143.JPG[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AAivakLBAfA/UVqpNoz9bQI/AAAAAAAAAKM/lwQtwX4T7Ws/s640/DSCF8147.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-aeLf0LR59sE/UVqpOAeip9I/AAAAAAAAAKU/MPg_Ndl9jms/s640/DSCF8149.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pFeeceXJrks/UVqpO86_3hI/AAAAAAAAAKc/_mAomdShB6U/s640/DSCF8152.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bjTREVOBwAM/UVqpPl-23MI/AAAAAAAAAKk/SW04UJRO3Ic/s640/DSCF8153.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-U5pW1V44Ohc/UVqpIogO06I/AAAAAAAAAJU/p0OnPXyfwNE/s640/DSCF8119.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yR68tg8B3AA/UVqpIA1MwRI/AAAAAAAAAJQ/6v4ZuZw3_Ak/s640/DSCF8121.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LzY7b6O7xVw/UVqpKSIr7zI/AAAAAAAAAJ0/_ZBclGrzO9w/s640/DSCF8132.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-J-tIIljDR-E/UVqpLIIao8I/AAAAAAAAAJw/UQ_vlcniqCU/s640/DSCF8133.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IE__bLb_Uco/UVqpMQOR9qI/AAAAAAAAAJ8/2gocAftSjvs/s640/DSCF8134.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MZXPviczWPE/UVqpEn5fkOI/AAAAAAAAAIk/FzI587r4rZo/s640/DSCF8103.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-inBSnnOZDhI/UVqpFu-pnwI/AAAAAAAAAIs/c2NO9-0DkmU/s640/DSCF8104.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-x0HmiqOyJQU/UVqpGTgAPiI/AAAAAAAAAI8/NHrxs4GPHQ0/s640/DSCF8112.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EOlreEHhjXE/UVqpHFmaMII/AAAAAAAAAJE/w3LSKuJXWxY/s640/DSCF8118.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mjhshbsDGhI/UVqpGfPHf7I/AAAAAAAAAI4/LGU5zD4dykY/s512/DSCF8105.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-daMUMJpE66k/UVqo-8oMiDI/AAAAAAAAAH0/uWqW6-qyRqA/s640/DSCF8089.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7t16DAO7JYE/UVqpAmzGk7I/AAAAAAAAAIA/hKnqVL-Iy-c/s640/DSCF8093.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7T4pXaI5wmQ/UVqpBm5J1yI/AAAAAAAAAIM/xGrqPbWxv_U/s640/DSCF8095.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VAPwF0jgrjc/UVqpDpoNdJI/AAAAAAAAAIc/pxeHx5fTVEg/s640/DSCF8098.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KdYpkXytF3A/UVqpDO7GvcI/AAAAAAAAAIU/S-2QBIiodGM/s640/DSCF8101.JPG[/IMG]
-
[quote name='unikatowydiament']Ja tak samo,jestem od dzisiaj na diecie:diabloti: zero słodyczy wiec cały czas chodzę i warczą na Wszystkich:angryy:[/QUOTE] U mnie wszystko prawie jeszcze zostało ze świąt, więc wcinam, ale jak już lodówka będzie pusta, to trzeba się za siebie wziąć. :lol: