Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. phase

    Mój kochany VITO

    [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
  2. phase

    Frida i Ozzy

    [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-zL5PhronRCs/TbQ8x4S5ZTI/AAAAAAAAAHk/zZZ_c1nhyuo/s1600/pisklak3.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
  11. phase

    Demo(nek) xD

    [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
  13. phase

    Ruda Żaba

    [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Agad19'] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]INTERCHAMPION [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Champion Polski [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Champion Słowacji [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Champion Austrii [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Młodzieżowy Champion Polski [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Młodzieżowy Zwycięzca Europy [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Młodzieżowy Zwycięzca Polski [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Młodzieżowy Zwycięzca Klubu [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Zwycięzca Klubu 2012 [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Multi BOB [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]dysplazja :HDA [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Właściciel: Janina Grochowska [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Jesteśmy zadowoleni z osiągnięć Otisa [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/serduszka2.gif[/IMG][/QUOTE] Brawo, brawo! Zdjęcie bardzo piękne! [url]http://i48.tinypic.com/wjx6dh.jpg[/url] Jaka piękna kartka. :) [url]http://i48.tinypic.com/141o94.jpg[/url] [IMG]http://e-poniatowa.pl/wp-content/uploads/2011/04/zyczenia-wielkanocne-2011.jpg[/IMG]
  16. Wszystkim Cioteczkom i Lisiaczkowi życzę [IMG]http://e-poniatowa.pl/wp-content/uploads/2011/04/zyczenia-wielkanocne-2011.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://e-poniatowa.pl/wp-content/uploads/2011/04/zyczenia-wielkanocne-2011.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://e-poniatowa.pl/wp-content/uploads/2011/04/zyczenia-wielkanocne-2011.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://e-poniatowa.pl/wp-content/uploads/2011/04/zyczenia-wielkanocne-2011.jpg[/IMG]
  20. Wspaniale!!!!! :multi::multi::multi::multi:
  21. [IMG]http://e-poniatowa.pl/wp-content/uploads/2011/04/zyczenia-wielkanocne-2011.jpg[/IMG]
  22. Zdjęcie wspaniałe! [url]http://i45.tinypic.com/296ow1u.jpg[/url]
  23. Zaciskam mocno! :) U nas przynajmniej nie pada, ale wiatr cholerny jest i w ogóle tak ponuro...
  24. Młoda ładnie wygląda. [url]http://img818.imageshack.us/img818/2580/img1839ym.jpg[/url] zobaczysz, jeszcze nie raz pokonacie rywali. ;) A bynajmniej tego Wam życzę. :)
×
×
  • Create New...