Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='Paula95']Niestety ani jednego telefonu... :([/QUOTE] Oj nie dobrze, nie dobrze....
  2. [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_0221_zps24ca8d4b.jpg[/url] Biendy znudzony Thoedorek , mama zamiast zabawiać Theodorka to foty mu pstryka. :cool3: Miłego dnia.:)
  3. [quote name='Ty$ka']Cześć Żabki :)[/QUOTE] Hej Tysiaczki. :) [quote name='marra']Dzień dobry :) straszne problemy z dogomanią mam....gdyby mi się już przed świętami nie udało wejść to życzę wszystkim Wesołych Świąt!!! Smacznego jajekczka :)[/QUOTE] Hej, my również życzymy Wam spokojnych, radosnych Świąt i mokrego,ciepłego Dyngusa. :) [quote name='kalyna']A w harmonogramie nie jest napisane? U nas zawsze czwartki już wolne były, a w środy albo godziny, albo dzień rektorski. Ależ piękna zima :loveu: Już przeczytałaś pamiętniki? szybko Ci poszło :)[/QUOTE] Wydział Teologii ma dzień wolny, i różne wydział, np żywności mają godziny rektorskie. A idź Ty mi z tą zimą. :eviltong: Jeszcze 7 księgę czytam, ale nie mam kiedy, bo albo wolę posiedzieć trochę na dogo, albo ukam się. Ostatnia część na razie zapowiada się dobrze. :) I jak zwykle jest nie Stefan, a Stefano. :shake:
  4. [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/484351_10151334116296931_108662984_n.jpg[/url] dobre :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='phase']Olsztyn HUGO [COLOR=#000000]Hugo to psi ideał. Pies, który kocha ludzi swoim wielkim psim sercem. Hugo jest niezwykłym psem, choć ma 12 lat i problemy ze zdrowiem swoim optymizmem i radością życia zaraża innych. [/COLOR] [COLOR=#000000]Hugo jest bardzo grzeczny i posłuszny, zna wszystkie komendy i bez wahania je wykonuje. Jest bardzo cierpliwy, podczas badań i rehabilitacji z anielską cierpliwością znosił wszystkie zabiegi. Ten cudowny pies zrobi wszystko, o co zostanie poproszony. Hugo bardzo potrzebuje kontaktu z ludźmi, uwielbia się bawić i przytulać. Jest prze łagodny zarówno w stosunku do dorosłych, dzieci jak i innych zwierząt. [/COLOR] [COLOR=#000000]Hugo ma problemy z kolanami ( stare zwyrodnienia) obecnie jest rehabilitowany i czuje się dużo lepiej. Ma niedoczynność tarczycy, codziennie dostaje hormon. Ma również problemy z serduszkiem. Obecnie na lekach czuje się dobrze. [/COLOR][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-erpD61m8gfw/USkdnTcCipI/AAAAAAAAHQo/d7O79Dm8eo8/s640/DSC_0273.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kgFlOEG6eDs/UTJ2Ln9uGrI/AAAAAAAAHZo/FCZax0q42uQ/s640/DSC_0023.JPG[/IMG][/QUOTE] W nowym domu.
  6. Widzę, że i Rino też wiosny nie znalazł. :lol:
  7. [quote name='rashelek']My jutro mamy od 12 rektorskie. Ale mój A. musiał sobie na PIĄTEK wziąć w robocie urlop, bo tak to musiałby siedziec ;) W wigilię i sylwestra też mu kazali przyjść. To dopiero jest paranoja ;)[/QUOTE] Dżizys.... Paranoja.
  8. [quote name='Sonka95']Pomyśl ,że nie wszyscy maja jutro wolne np. ja tez na 12 do pracy idę a moi znajomi mogą siedzieć w domu :roll: Powinni wam powiedzieć czy macie jutro iść czy nie ;)[/QUOTE] To jest UWM tego nie ogarniesz.:grins: Jutro mam na 12 do 15....
  9. [quote name='Angi']co tragicznie? [/QUOTE] Zjadło mi się nie. :lol:
  10. laaaatooooo. :loveu::loveu:
  11. Ja też chcę takie czułości. :loveu::loveu::loveu:
  12. Wszystkiego najlepszego, zdrówka, zdrówka! :BIG::new-bday:
  13. No proszę, jaka ładna historyjka. :) Zazdroszczę tego Sopotu, morza.
  14. [quote name='Angi']doberek :D [URL]http://www.s-w-o.pl/index.php/liga-swiatowa-2013-znamy-ceny-biletow-na-mecze-z-argentyna-i-usa/#more-112471[/URL] :D nie jest źle, czeekam :D wyruszam sobie na 9 do szkoły, a co :lol:[/QUOTE] Faktycznie jest tak tragicznie. :)
  15. Rośnie dziewczynka. :)
  16. Dużo , dużo zdrówka życzę kochana!! Trzymaj się i kuruj! Głaski dla Oscarka. :calus:
  17. W końcu widać jego piękny uśmiech. :)
  18. [quote name='Sonka95']Fajne macie miejsca na spacerki :) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-OAoS_HRQiPA/UU32sYDgeVI/AAAAAAAAFsc/WpMV6xFh0AQ/s640/DSCF7639.JPG[/URL][/QUOTE] Szkoda, że z Żabcią nie można dalej chodzić, ale jak była młodziutka to chodziliśmy na rodzinne spacerki. :) [quote name='Ty$ka']hej :) Lasy zimą są piękne :loveu: Takie magiczne :PPP Ale i tak chcę już wiosnę :D[/QUOTE] Hejo. :) Nooo! A szczególnie fajne jest z górki "schodzić". :evil_lol: Oj ja też. Niby jest ładnie u nas, ale znowu zapowiadają śnieg, więc nie cieszę się zbyt wcześnie.. Moja uczelnia jest porąbana. :shake: Większość szkół ma wolne od czwartku, uczelnie także. A my nawet nie wiemy czy mamy wolne (raczej nie), czy cały dzień są zajęcia, albo od którejś godziny wolne. Szkoda gadać. Niedługo meczor!!
  19. [quote name='masdamerka']Młoda weszła w wiek psiego nastolatka, hormony buzują, cały świat jest atrakcyjny żeby go zdominować, a pańcia taka nudna.. :D Nie pozwalam jej się nie słuchać, więc skurczybyk biega na lince :diabloti: Od 5 dni słucha się "bezbłędnie", ale nie chcę zapeszać, więc jeszcze nie poczuje wolności :eviltong: A żyje się z nią genialnie :) W domu pies ideał - jedno "nie wolno!" i Lu w ogóle już nie próbuje robić "rzeczy zakazanych" :p Uwielbia się uczyć nowych sztuczek, które szybko łapie.. Tylko gdyby na dworze była taka posłuszna.. Była jak miała 5-6msc :D[/QUOTE] tworzycie bardzo fajny duecik. :)
  20. [url]http://img585.imageshack.us/img585/2023/160320131208001.jpg[/url] jęzorek. :loveu::loveu::loveu:
  21. Zaglądamy z nadzieją. ;)
×
×
  • Create New...