Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='Ty$ka'] Joy ... fajna jest, ale bałabym się, że ją rozdepczę :PPP[/QUOTE] Moja Żaba nie jest mikropsem, ale w domu czasem to też ludzie jej nie zauważają. Uwielbiam Joy! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. [url]http://images44.fotosik.pl/653/6bdcf19a1eef98edmed.jpg[/url] w tych szelkach wygląda świetnie! [url]http://images44.fotosik.pl/653/23160fbf34f1fe15med.jpg[/url] osobiście bym nie chciała takiego kudłacza, za dużo pielęgnacji, ale na zdjęciu bardzo pięknie wygląda.:loveu: miłego dzionka. :)
  3. [quote name='Anecioreczek']przybij piątke ;p ja tez wole wyglad dorosły niz szczeniecy ale u kazdego psa :D[/QUOTE] Pjona. :grins: Tylko Sonieczki się nie obrażajcie, bo teraz dla mnie Sonia jest fenomenalna.:loveu:
  4. No to wszystkiego naj, naj, naj, najlepszego!! :BIG::new-bday:
  5. Dzień dobry. :) I jak minęła nocka?.
  6. [quote name='rashelek']Boziu jaki smuteczek [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-ZFVIa6Oy4wE/UVqpiPLCI0I/AAAAAAAAAOM/K_9BcgZaZGg/s640/DSCF8236.JPG[/URL] :loveu: Ja bym nie mogła takiej Żabci mieć w domu, bo by wszystko dostawała za te minki :lol:[/QUOTE] Jak miło. :oops: Przyznam, że czasem to tak jej ciężko odmówić, dzisiaj mnie tak przywitała, że ledwo ją puściłam, bo chciałam ciągle ją miziać. [quote name='magdabroy'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-NUpfHDA4ZOQ/UVqpijIQZ_I/AAAAAAAAAOY/EhcXKTzLxVY/s640/DSCF8239.JPG[/URL] biedna Żabka musi spać na zimnych panelach :mad:[/QUOTE] Obraziła się, bo Pańcia nie chciała już pieseczka głaskać po brzuchu. Ile można. :diabloti: [quote name='Sonka95']Z niej to jest prawdziwa modelka :cool3: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-6zoK3tHMYfo/UVqpiyCX6OI/AAAAAAAAAOc/c-5bIMegPvY/s640/DSCF8243.JPG[/URL][/QUOTE] :) [quote name='Ty$ka']Hahaha, rozpuściłaś ją totalnie :D Widać, że dla niej rajem byłoby, gdybyś non stop ją smyrała po brzusiu :loveu:[/QUOTE] Trafiłaś w samo sedno. A latem to basenik, słońce, trawka i już w ogóle jest w raju. :grins::evil_lol: [quote name='marra']Żabulek kochany :D[/QUOTE] Dzień dobry Cioteczko. :) Ostatnio siedziałam z Beksią, suczką sąsiadów. Mam parę fotek, ale jeszcze trzeba je pomniejszyć i w ogóle z aparatu wziąć. Miasto totalnie w chlapie, mokre, zero ogarnięcia..
  7. Miłego weekendu. :)
  8. [quote name='sylwija'] mi to trzecie najbardziej :) nie wiem, ile można do ogłoszeń w ogóle?[/QUOTE] Pierwsze też jest ładne i widać stan Tymonka. Co do zdjęć to zależy jakie ogłoszenie, czasem można bez ograniczeń, czasem nawet tylko jedno a czasem 5.
  9. Dres jest zajeświetny!! :cool3:
  10. Przepraszam, ale mi się bardziej Sonieczka podoba teraz. :oops: Tak samo Żaba jak dla mnie była strasznym szczurem za szczeniaka.
  11. [quote name='Ty$ka']Kochani, nie chcę Was martwić, ale... ale wisony nie będzie :PPP Chyba że w maju :lol:[/QUOTE] Ale podobno ma nie być wiosny tylko od razu lato. :hmmmm: Ja się nie zdziwię jak ta pogoda dopiero odejdzie w czerwcu. :roll:
  12. Jak pirania. :evil_lol: [url]http://imageshack.us/a/img855/1940/s5002029.jpg[/url] A tu proszę jakie słodkości. [url]http://imageshack.us/a/img109/1042/s5002032.jpg[/url] :loveu:
  13. [url]http://i019.radikal.ru/1304/f1/1d2c4e9d3c3f.jpg[/url] cudne, cudne, cudne. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. Jakie piękne ząbki ma, cudne zdjęcie [url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/665357_356765741081918_365917540_o.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  15. I ode mnie wszystkiego co najlepsze, przede wszystkim zdróweczka!
  16. Rodzinne zdjęcie. :cool3: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-o6PS9mwcJ-A/UVxaY70JLGI/AAAAAAAAD6I/0CrtSh-SfWs/s640/DSC_0007 (Kopiowanie).JPG[/URL] [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-6Qx5yNvwmck/UVxaiD1KJtI/AAAAAAAAD64/DyjWMm7tAzQ/s640/DSC_0013%20%28Kopiowanie%29.JPG[/URL] Bardzo ładna fotka. :)
  17. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZFVIa6Oy4wE/UVqpiPLCI0I/AAAAAAAAAOM/K_9BcgZaZGg/s640/DSCF8236.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NUpfHDA4ZOQ/UVqpijIQZ_I/AAAAAAAAAOY/EhcXKTzLxVY/s640/DSCF8239.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6zoK3tHMYfo/UVqpiyCX6OI/AAAAAAAAAOc/c-5bIMegPvY/s640/DSCF8243.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ny6FLpiWiN0/UVqpht52jJI/AAAAAAAAAOE/UNS3mm3JNwo/s512/DSCF8230.JPG[/IMG]
  18. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rwBMVK-2dVM/UVqpdVZM_GI/AAAAAAAAANY/8o-iDHYgBN8/s640/DSCF8215.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-t9tyJq6gn7g/UVqpfd2-lOI/AAAAAAAAANs/7KFl_sZCgNI/s640/DSCF8222.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NISzFO40Xj0/UVqpgi5wsyI/AAAAAAAAAN8/OTMTfF2qh-8/s640/DSCF8228.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BCBZf5gasIc/UVqpfWVW-eI/AAAAAAAAANw/B58U1bTTVbs/s512/DSCF8220.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-V3PMpcSrdQY/UVqpd3eCgHI/AAAAAAAAANc/rzvkBU4hMhM/s512/DSCF8218.JPG[/IMG]
  19. [quote name='Sonka95']Hej :) Jak słodko śpi na poduszce :loveu: w niebieskim jej bardzo do pysia :) [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-VGAj_zmStN4/UVqpZgiPbsI/AAAAAAAAAMk/b60QxSELtEs/s512/DSCF8199.JPG[/URL] Miłego wypadu na basen :loveu:[/QUOTE] No w niebieskim ja uwielbiam. :) Fajnie było. :) Ale dosyć sporo ludzi.. [quote name='Lili8522']Śliczne zdjęcia :) Tak jak moje psiurki w taką pogodę to tylko łóżeczko i poduszeczka :)[/QUOTE] No właśnie w taką pogodę , gdzie ta wiosna.. [quote name='Ty$ka'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-TNuyNogsJ28/UVqpT5T5Y-I/AAAAAAAAALc/xB7ZvJ-buRM/s512/DSCF8170.JPG[/URL] jestem wapmirem [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-6gQqN-_deHk/UVqpVTPobkI/AAAAAAAAALs/agZgWAX6kBE/s512/DSCF8171.JPG[/URL] i mam na ciebie chęć [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-qiYqAUlIm68/UVqpVaDMM0I/AAAAAAAAALw/CLEThrCXwA8/s512/DSCF8172.JPG[/URL] ej... ja tak się nie bawię - czemu się nie boisz? :lol: Żabka jest fantastyczna ;)[/QUOTE] :roflt::roflt: [quote name='faith35']Kto by pomyślał, że taki z niej agresor! :-o:diabloti:[/QUOTE] Nikt. :diabloti: [quote name='szalej'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-VGAj_zmStN4/UVqpZgiPbsI/AAAAAAAAAMk/b60QxSELtEs/s512/DSCF8199.JPG[/URL] jaka zaspana <3 jak księżniczka na poduszeczce :loveu:[/QUOTE] A Pańcia ją męczy fotami. :modla::evil_lol: [quote name='Talucha'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-VGAj_zmStN4/UVqpZgiPbsI/AAAAAAAAAMk/b60QxSELtEs/s512/DSCF8199.JPG[/URL] urocze stworzenie :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy. :):) Nic mi się nie chce...Najchętniej w ogóle bym nie wstawała z łóżka. PADA ŚNIEG. :placz: już ostatnie. :lol: Głaszcz po brzuszku, brzuszku. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZnAzlF7L-VA/UVqpasKwUuI/AAAAAAAAAMs/8yZV7VIL-YI/s640/DSCF8203.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VXqNxe13fZo/UVqpbR4PYuI/AAAAAAAAAM8/5qEagwO0C2o/s640/DSCF8207.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5Cq_iucmGMY/UVqpbUAwZqI/AAAAAAAAAM4/yNWYsa3zmxI/s640/DSCF8208.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-80_IPuGREko/UVqpcfXL0EI/AAAAAAAAANE/dwdgkGurIrg/s640/DSCF8209.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Vzru9qf7hOk/UVqpdPWoCvI/AAAAAAAAANQ/4zu21kha5OE/s640/DSCF8213.JPG[/IMG]
  20. Przecudowne zdjęcie. http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0318-3_zpsb76ac4a3.jpg http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0020-2_zps079af4f0.jpg :loveu:
  21. Brawo Leon! Oby tak dalej. ;)
  22. brawo Oscar! :)
  23. Super!! :multi:
×
×
  • Create New...