-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Szkoda gadać co ta pogoda wyprawia. :( Żabulek grubulek. :grins::grins: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vESP188hNkU/UVqo466X-OI/AAAAAAAAAG0/CmqCtU50C_k/s640/DSCF8070.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qL8vt87qZMc/UVqo5rnC5MI/AAAAAAAAAG8/oYoJ5HiPTdU/s640/DSCF8071.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UnL1U_xd4P0/UVqo6jlb78I/AAAAAAAAAHE/g0bwJytpdtQ/s640/DSCF8072.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oKAXh3YBueg/UVqo7WxjVEI/AAAAAAAAAHQ/TtjPVsO2t8Q/s640/DSCF8073.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PRTSme_ay50/UVqo9xouSLI/AAAAAAAAAHs/v5HJMqICXBE/s640/DSCF8088.JPG[/IMG]
-
Piękny, piękny, piękny, piękny, piękny, piękny, piękny. :loveu:
-
[quote name='faith35']Ale zima :crazyeye: u nas na szczęście już zieloną trawkę widać... :loveu:[/QUOTE] Nie wierzę. :crazyeye: Teraz wszystko się u nas topi. :( Pies nie ma za bardzo gdzie się załatwiać, bo takie są zaspy. :shake:
-
[quote name='ulvhedinn'][FONT=Arial Black]Imię: Koralik/ Mania Plec:[/FONT] [FONT=Arial Black]suczka [FONT=Arial Black]Wiek: [/FONT][FONT=Arial Black]ok 15 lat, może mniej [/FONT][/FONT][FONT=Arial Black]Waga: ok 4,5 kg, powinna schudnąć, docelowo ok 3,8 kg [/FONT][FONT=Arial Black]Miejsce: Wrocław, BDT [/FONT][FONT=Arial Black]Sterylizacja: brak [/FONT][FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: nie wiem [/FONT][FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: warczy ze strachu [/FONT][FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: [/FONT][FONT=Arial Black]obojętny [/FONT][FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje: [/FONT][FONT=Arial Black]Maleńka staruszka w typie szpica miniaturowego/chi, znaleziona zaniedbana i zapchlona. [/FONT][FONT=Arial Black]Charakter: [/FONT][FONT=Arial Black]Nieco histeryczna starsza pani, w stresie ostrzegawczo kłapie ("bezszkodowo"), poza tym przytulasta, spokojna, chociaż na razie bardzo przestraszona całą sytuacją. Ewidentnie domowa. [/FONT][FONT=Arial Black]STAN zdrowia: [/FONT][FONT=Arial Black]obecnie zaziębiona, zęby do remontu, przełysienia od pcheł [/FONT][FONT=Arial Black]Kontakt: [/FONT][FONT=Arial Black]tel. 695 320 659 mail: [email protected] [/FONT][FONT=Arial Black]Wątek: http://www.dogomania.pl/forum/threads/240853-Starych-psów-się-nie-porzuca-prawda-Pomarańczowa-Koralik-chora-maleńka[/FONT] FB: http://www.facebook.com/events/129234913924515/?notif_t=plan_user_joined W nowym domku. :loveu: :loveu::loveu:
-
No a gdzie może być lepiej. :loveu:
-
Witamy się poświątecznie. Oj my się zgrubasiłyśmy, a jak u Was?. :lol:
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nPpmMmfCzow/UVqpfwSnV4I/AAAAAAAAAN4/aIVsHaVQDTc/s640/DSCF8226.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8IW-M3StXd4/UVqpJrGeCtI/AAAAAAAAAJc/zGuPuf83OZg/s640/DSCF8123.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BFU-htXiuJ0/UVqpKPh08LI/AAAAAAAAAJo/T3FZ2Zlu5Gs/s640/DSCF8124.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mE1Kl0pROw4/UVqo4MEqadI/AAAAAAAAAGs/Q0vYWhVF74o/s640/DSCF8069.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZVJdz1NA4a4/UVqo7gf8pHI/AAAAAAAAAHU/meWkLk7hD_E/s640/DSCF8077.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9Oxevk8XflY/UVqo9BWHJeI/AAAAAAAAAHc/iWtwqsQ-9B4/s640/DSCF8083.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GNDg01X5xTE/UVqo9XxrlSI/AAAAAAAAAHo/kLAHHiPg17o/s640/DSCF8084.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kBQeMuMrL_Q/UVqpAjipKuI/AAAAAAAAAIE/_yrkTiDwWkc/s640/DSCF8092.JPG[/IMG]
-
[quote name='Ty$ka']Cześć deszczowo :) Wesołych świąt :loveu:[/QUOTE] Deszczowo???? U nas zaspy, nawet normalnie nie można wyjść, bo tyle śniegu. [quote name='bety']Jakie słodkie wygrzewanie kosteczek :) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-8JMIar3yoHM/UUYYz-cFCiI/AAAAAAAAFgU/nofVjJx7Hkc/s640/DSCF7458.JPG[/URL] Wesołych Świąt. Pzdr[/QUOTE] Za słoneczko zrobiłaby wszystko. :) [quote name='Sonka95']U was też była taka wczoraj śnieżyca ? ;)[/QUOTE] Była. :placz: Zaczęło się od niedzieli.. [quote name='unikatowydiament']doberek Kochane:)[/QUOTE] Hej, hej. :) W niedzielę śnieg dał we znaki. Zasypało wszystko, musieliśmy łopatami "odkopać" samochód. Drogi totalnie nie ogarnięte. Nawet tak nie było zimą.. Żaba ledwo wczoraj chodziła, ona skakała po tym śniegu i lewo było można ją znaleźć.. Żabcia z nami pojechała do babci potem cioci. Nawet ładnie się zachowywała. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3Nb4CN7JaDQ/UVqo2C_JPRI/AAAAAAAAAGY/KAfs0rMkwH8/s640/DSCF8064.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-S0WRm2idO14/UVqo03vWFLI/AAAAAAAAAGM/hoxMLxphm3k/s640/DSCF8065.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0U7kgz81ZrY/UVqo0Sq9CaI/AAAAAAAAAGE/v5L6NZD0g4Q/s640/DSCF8066.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SiI2UQ25UWk/UVqo2U0FVYI/AAAAAAAAAGc/Z06GGrg4I6E/s640/DSCF8067.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7ylPCgk_4Qc/UVqo3ITSxtI/AAAAAAAAAGk/5HIF3rOlm5g/s640/DSCF8068.JPG[/IMG]
-
http://i167.photobucket.com/albums/u144/grannuska/IMG_9961m_zps05d30102.jpg co tam szukała? :cool3:
-
Piękne zdjęcia. :) [url]http://img407.imageshack.us/img407/3901/img8632kopia.jpg[/url] jęzorek. :loveu:
-
A robisz mu jakieś ogłoszenia?
-
najlepsze. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-O13K2mFbuwM/UVhcKNBmttI/AAAAAAAAD44/SEgb7QXCpYw/s640/DSC_0023%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/url] :loveu:
-
Cuuuudne fotoszki. :loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-hMJBaCXekxE/UVdQ5nnt0MI/AAAAAAAACfk/ZqtCNyo4zEE/s600/DSC_0870.JPG[/url] :loveu:
-
Wszystkiego co najlepsze, ale przede wszystkim zdróweczka! :)
-
[quote name='iskra_wroc'] W tej chwili obie leżymy do góry brzuchem obżarte do granic wytrzymałości. Za jakąś godzinkę ruszamy na trening do parku Grabiszyńskiego, bo leżenie nam nie służy. . . [/QUOTE] Uroki świąt. :evil_lol: Też muszę trochę się poruszać.
-
[quote name='rashelek'] Zaspy mają 25cm, gdzie mój pies mierzy ze 40cm także nawet [B]wyszczać się nie może[/B] :loveu: Kocham wiosnę :loveu:[/QUOTE] Moja też, dzisiaj troszkę lepiej, ale ciut. Ta pogoda to chyba wielki żart...
-
Zdrówka i życzę!
-
Dzień dobry Sonieczki. :)
-
Dzień dobry Oscarki. :)
-
Hahahaha, dobre. [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/536113_637708772912891_483943306_n.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bardzo ładne. :)