Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. No to brawo, brawo! :)
  2. [url]http://imageshack.us/a/img441/7546/20130331172233413.jpg[/url] prosiła tu o coś? Słodka. :loveu:
  3. Będą małe buldogi. :loveu::loveu::loveu::loveu: Po prostu piękności!
  4. Dzień dobry. :) Rozkoszna:loveu: t[SIZE=1]eż mam podobne zdjęcie z czekoladą, jak kiedyś znajdę to pokażę.[/SIZE] :) [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/917_zps4cdb5231.jpg[/url] Jaki szczyl. :lol::loveu: [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC00332_zps87c82a66.jpg[/url] Tak właściwie to czemu akurat wybrałaś tybetana?
  5. No to pięknie gratuluję! Nic dziwnego, przecież to cudo na czterech łapach. ;)
  6. Fajna taka długa wyprawa. :) Uszy fenomenalne. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-6x0mVtm38_U/UVmZrcLEzFI/AAAAAAAAhps/5gO6FuuEN10/s640/DSC02811.JPG[/url] :loveu::loveu::loveu:
  7. Rufusik! :) A jakie fajne szele ma! :)
  8. Wszystkim przeeeepięknie dziękujemy. :loveu:
  9. uwielbiam Was!:lol:
  10. phase

    Miastowy Lis

    [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi5574/1ddb9726000b834e4617aad3/kartka_wielkanocna[/IMG]
  11. [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi5574/1ddb9726000b834e4617aad3/kartka_wielkanocna[/IMG]
  12. [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi5574/1ddb9726000b834e4617aad3/kartka_wielkanocna[/IMG]
  13. Od razu po weekendzie napisz o co chodzi.:eviltong:;)
  14. I nic w niej nie zmieniaj, mi się bardzo tak podoba. Nie za grubo,nie za chudy, w sam raz. ;)
  15. I ode mnie wesołych, spokojnych i ciepłego dyngusa.;)
  16. [quote name='Sonka95']Radosnych Świąt i smacznego jajka Kochani :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy Sonieczki. :):)
  17. Biedna.:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale chociaż nie zaczęła płakać, tylko dalej zabawa. :evil_lol:
  18. [url]http://img202.imageshack.us/img202/1933/1043201.jpg[/url] śliczności! Piękne zdjęcie!
  19. U nas też tak biało i nie przestaje padać. :placz:
  20. Urooooczy chłopak [url]http://images49.fotosik.pl/703/0ed70f0213ed66f2med.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='magdabroy']Wesołych Świąt :)[/QUOTE] Dziękujemy pięknie. :)
  22. A ku ku. ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-d53klEHvQvM/UVcAeLYqMfI/AAAAAAAAAE8/4KsitiOjb-4/s640/DSCF7975.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-EoOgMCODMCY/UVcAeSKiCYI/AAAAAAAAAFI/qbfHMp8I_W4/s640/DSCF7976.JPG[/IMG]
  23. [IMG]http://e-poniatowa.pl/wp-content/uploads/2011/04/zyczenia-wielkanocne-2011.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://e-poniatowa.pl/wp-content/uploads/2011/04/zyczenia-wielkanocne-2011.jpg[/IMG]
  25. [quote name='Ptysiak'][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KkaPHwTEfyg/UVa_9nuG2nI/AAAAAAAAIK8/Z3fM_tpqAuw/s662/IMG_0068.JPG[/IMG][/QUOTE] Dziękujemy, wzajamnie. :) [quote name='Ty$ka']Helios :loveu: Trzymam kciuki, by w końcu znaleźli swoje domki. Wesołych, rodzinnych i ciepłych świąt :loveu:[/QUOTE] Dziękuję i dziękuję Tyśka. :)
×
×
  • Create New...