Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Mogłabym na tym zdjęciu na niego patrzeć, patrzeć i się zachwycać. :) https://lh3.googleusercontent.com/-y9DXczP7WjY/UVWlq4XKmAI/AAAAAAAACO8/-rpf6lRUxSY/s640/1.JPG
  2. Kochani życzę Wam [IMG]http://www.wspol.edu.pl/seir/images/stories/wielkanoc.jpg[/IMG]
  3. Szczęśliwy Rino.:):) [url]http://foto1.m.onet.pl/_m/12aeeaaefd2787716ee16140913b63e1,10,19,0.jpg[/url]
  4. [quote name='unikatowydiament']jakos zdjecie mi wyszlo:razz:[/QUOTE] nie zaprzeczę. :grins::)
  5. [url]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/miki_zps9f8223d6.jpg[/url] wspaniały Księciulek. :loveu::loveu::loveu:
  6. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
  8. Widzę, że nie tylko do mnie dziś tyle śniegu zagościło, przez co nie czuje się klimatu świąt. :( To miłego sprzątania. :)
  9. [quote name='magdabroy']Hejka :) Bratowa się zdziwiła jak jej dziś przez telefon powiedziałam, że w 7 dni mamy trzeciego zęba :crazyeye: Ale kazała mi się cieszyć, że się teraz przemęczymy i później będzie już spokój :) [/QUOTE] I miała rację. ;):) [quote name='magdabroy'] Ja nie czuję tych świąt w ogóle :shake: A żeby było śmiesznie, to dopiero dziś wyciągnęłam koszyczek i jajka na stół do ozdoby :D[/QUOTE] Mam tak samo jak Ty. Jeszcze jak nie było tyle śniegu to bardziej nadchodzące święta czułam, a teraz jak spadło tyle tego białego puchu to znikło uczucie przedświąteczne.
  10. [quote name='Błyskotka']Bidulki .......[/QUOTE] Oj tak.. Mimo że od 6 lat chodzę do schroniska nigdy nie przyzwyczaję się do tego widoku.. Pada nieprzerwanie śnieg. :placz::placz: :placz: Po...ało ten śnieg. :shake:
  11. Dzień dobry piękna galeryjko. :)
  12. [url]http://desmond.imageshack.us/Himg805/scaled.php?server=805&filename=1003595n.jpg&res=landing[/url] jaka zmokła kura. :) [url]http://desmond.imageshack.us/Himg812/scaled.php?server=812&filename=1003587t.jpg&res=medium[/url] cudny uśmiech. :)
  13. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-R06XHD_0pn0/UT3hFOAUeUI/AAAAAAAACUo/LoLfEGwO6oM/s640/SN851307.JPG[/url] bardzo ładne szele. :) Będziemy do Was wpadać. :)
  14. [url]http://img12.imageshack.us/img12/7197/dscf9026f.jpg[/url] o jejku, jejku. :loveu: mam straszną słabość do takich maleństw. :loveu::loveu:
  15. cudeńko. :) [url]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7e9114aed403.jpg[/url]
  16. Dzień doberek, pięknie tu u Was. :) [url]http://img836.imageshack.us/img836/5081/20121205154405640x480.jpg[/url] szelki boskie! [url]http://img515.imageshack.us/img515/2356/dsc00019427x640.jpg[/url] śliczna mordka, bardzo ładny kolor obróżki. :) pzdr.
  17. Przepiękna galeria, będziemy zaglądać. ;) pzdr.
  18. phase

    Miastowy Lis

    Dzień dobry. :) [url]http://i47.tinypic.com/25anup3.jpg[/url] zakochałam się. :oops::loveu:
  19. Witamy. :) Fajne te Twoje dziewczyny. :)
  20. Wspaniały chłopak. :)
  21. phase

    CAR Czarny Tulipan

    Nie dość, że pięknie zdjęcia to przepiękny pies! pzdr
  22. Jak pięknie pasuje do niego kubraczek. :)
  23. [quote name='MagdaTibon']Witam! Dlaczego nie mamy spuszczać psiaków ze smyczy? Tibona spuszczamy od poczatku bo tylko wtedy porządnie sie załatwi, na smyczy ma opory, lubi wolnośc chłopak ;)[/QUOTE] Chodzi bardziej o to, że nie znacie jeszcze do końca Tibonka, poznajecie się. W każdym momencie może chłopak się przestraszyć czegoś, usłyszeć huk, za czymś pobiec i zaginie.
  24. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8356/wielkanoca.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...