[quote name='MagdaTibon']Witam! Dlaczego nie mamy spuszczać psiaków ze smyczy? Tibona spuszczamy od poczatku bo tylko wtedy porządnie sie załatwi, na smyczy ma opory, lubi wolnośc chłopak ;)[/QUOTE]
Chodzi bardziej o to, że nie znacie jeszcze do końca Tibonka, poznajecie się. W każdym momencie może chłopak się przestraszyć czegoś, usłyszeć huk, za czymś pobiec i zaginie.